2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Bunlarda kızımin cicileri cinsiyeti öğrendikten sonra almak daha baskaymis pembe pembe gönlüm sende kızım Elifim tulumlari ben digerlerini anneannesi aldı sağlıkla giyicek inşaAllah meleğim
O değilde benim bir daha ki kontrole kadar kendimi tutmam lazım tereddüt etmiyor değilim erkek çıkarsa diye elimde patlar bunlar

Güle güle kullan ama bu saatten sonra cinsiyet coook zor değişir doktorun bayağı gözlerinin bozuk olması lazım :)

Güle güle kullan ama bu saatten sonra cinsiyet coook zor değişir doktorun bayağı gözlerinin bozuk olması lazım :)
Bir arkadaşın günü bana yakın kızdi en som gittiginde erkek olduğunu öğrendi canım ocak anneleri topigimizde ondan gözüm korktu ama bir yandan da detaylida belli oldu onda o kadar süre bakılıyor yanilmaz heralde diyorum
Sagol canım sağlıkla insaAllah

Tabi ayrıntılı da çıkardı cooook düşük ihtimal tabi ama olmaz diye birseyde yok. Ama ben kızımı o kdr benimsedim ki şimdi erkek deseler üzülürüm. baştan deseler sıkıntı yokta.. Herşeyden önemlisi sağlıklı olsunlar şaka bir yana rabbim korusun

O hissi bende yasarim ama ona da alisirz napalım ne varsa kismette dediğin gibi yeter ki sağlıklı olsunlar sağlıkla kucağımiza alalim buyutelim insaAllah

Park yatağın içine şu korumalikli uyku setlerinden gerekir mi yoksa sadece yatagi ve üstüne yorgan veya artık her neyse ondan koymak yeter mi yan korumaya ihtiyac varmidir park yatak için uyki setleride varmısta

Park yatak yumuşak bana kalırsa gerek yok.
Ayrıca kıyafetleri Harika kızlar işin öyle güzel şeyler var ki insanın içi gidiyor

O zaman sadece yatak birde nevresim takımı yeter heralde sen ne alacaksın canım besikmi park yatakmi
Aynen oyle canim. Yatik fln hic alma zaten 1 ya da 2 yasina kadar yastik kullanimi iyi degik.
Ben buyumeyen tip besik karyola almaya karar verdim. Korkulugu sonradan cikabiliyo rahat 3-4 yasina kadar kullanir.
Hem bizim odamizda da yer kaplamaz hem de cok agir degil istedigim zaman odasina alirim diye dusundum.
Park yataga da bi yerlere giderken ihtiyacim olursa alirim ucuz yollu bisey diye dusundum. Tabi o zamana fikirler degiamezse canim.

Aldigin cicilere bayildimm guzel gunlerde kullansin kuzucugun

Sağlıkla o günleri gorelim insaAllah canım yataklarinin icinde mışıl mışıl uyuduklari günler
Ben kendi evime oda yaparım diye düşünüyorum şuan yerim yok o zaman uzun süre goturucek bir yatak isimi görür bakalım hayallerimdeki gibi olursa tabi
Sagol teyzesi saglikla giydirmek nasip olsun insaAllah

Kızlar ben kundak almayı düşünüyorum , ozellikle ilk 6 ay el hareketleri ile kendilerini uyandırmaması adına faydalı olacagını düşünüyorum. Yurtdısında sıkça kullanılan ve cok onerilen bir marka var , Halo diye . Fiyatı piyasadaki diğer kundaklardan pahalı , 159 tl . Onu mu alsam benzer daha uygun bi alternatif bulurmuyum diye bakıyorum. Ama cocugun kas gelişimini engellemeyecek nitelikte olması bnm için çok önemli , bu konuyu qrastıran var mı

Cnm sen bilirsin tabi baktım şimdi internetten dediğin kundağa gerçekten güzel ancak kundaklama işi çok uzun süre yapılmıyor bildiğim kadarı ile muslin bezler var büyük boyda kesilmiş onlarla kundaklama yapmayı da düşünebilirsin dilersen. internette uygulamaları var. Hem çokta uygun fiyatları hatta ince gelir diyorsan penye bir battaniyeyle bile yapabilirsin

F ferayegul aslında dediğin gibi canım müsşin bezlerle de olabilir ama dogru baglamak önemli, ne bilim karar veremedim :) bende en fazla 3 ay kullanacagı için o parayı vermesemmi dedim

F ferayegul aslında dediğin gibi canım müsşin bezlerle de olabilir ama dogru baglamak önemli, ne bilim karar veremedim :) bende en fazla 3 ay kullanacagı için o parayı vermesemmi dedim
Evet işte uzun süreli bir kullanımı olsa en azından 6ay 7 ay birnevi ama 3 ay bile kullanamayabilirsin bebislerin ihtiyaçları bitmiyor sonuçta hep masraf :)

Canim ben de ilk baslarda mutlaka kundak alirim dedim ama zaman gectikce ilk bi hevesle kendime verdigim gazi kesip normale dondum su an :)
Yarim kundak ilk 3 ay icin oneriliyor. Bacaklar zaten serbest kollarini uyurken hareket ettiremeyecegi sekilde baglaniyor yarim kundakta biliyorsun.
Ben de yarim kundakta penye battaniye ya da muslin ortu kullanacagim havanin duryumuna gire

Eski tip tülbent yada müslşn bez hatta kış olacağı için inçe battaniye ile yapabilirsin bunu.
ama 6. Aya kesmiş olman lazım elleri açıkta uyumayı öğrenmesi gerekli yoksa uykuda her dönüşte yada el hareketinde ağlayarak utanabilir.
1-2 ay ideal sanırım bünün içinde kundak almasanıza olur

Muayene için hem devlet hem ozel gitsem de doğum inşallah özel canım 2000 civarı da ücreti :)
Oo 2000 mi onlar mı senin yerine doğuruyor acaba ben ilkinde devlette yaptım bı kuruş bile vermedim çokta memnun kaldım kızlar yapmayın ne gerek var ya o parayla çocuğa neler alınır

Canım normal pamuklu bezi al bebeği çok sıkı olamayacak şekilde sar biz nasıl büyüdük bakma sen yurtdışına :)

Oo 2000 mi onlar mı senin yerine doğuruyor acaba ben ilkinde devlette yaptım bı kuruş bile vermedim çokta memnun kaldım kızlar yapmayın ne gerek var ya o parayla çocuğa neler alınır

2000 ankara için sudan ucuz canımm ya

Büyük konusmayim da devlette doğum yokum diyorrrrrr

Devlette doğum diyorsun yaaaaa hem de Ankarada devlet hastaneleri ne halde ah bi bilsen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…