2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Evet canım niyetimiz var bende mobilyasını erteledim sepete koyarım o minnak kıyafetleri oyy düşüncesi bile çok güzel :emir_bebek::KK200:
Tabi zaten ben dolap gelsede kıyafetlerini içine Allah nasip ederse son ay yerleştiricem benimkiler de alındıkları torbalarda durucak. 32 den sonra hepsini yıkarım ütülerim yerlestiririm. :KK200: Dolap için daha erken aslında biz maddi acıdan son ana kalıpta sıkışmayalım diye almaya başladık yoksa erken :)

Tabi zaten ben dolap gelsede kıyafetlerini içine Allah nasip ederse son ay yerleştiricem benimkiler de alındıkları torbalarda durucak. 32 den sonra hepsini yıkarım ütülerim yerlestiririm. :KK200: Dolap için daha erken aslında biz maddi acıdan son ana kalıpta sıkışmayalım diye almaya başladık yoksa erken :)
Erken değil canım zaman öyle bı geçiyor ki iyi yapmışsın aradan çıktı zaten bu iki hafta kapıları açık birakacan ki boya kokusu falan çıksın

Himm cami yok muymus. Olsun napalim
Kullanan arkadaslarim da cok memnun.
Annem oyle deyip korkuttu beni. Bi arkadasimin da sutu boolca varken bebisi emmeyi reddedince korktum aynisini yasamiyim diye

bebekten bebeğe değişiyor bence.
kaşıkla verirsen de biberonu reddeder ilerde su , meyve suyu içeceği zaman almaz teyzemin oğlu öyle oldu mesela.
Her çocuk farklı oluyor..

Cnm ben mı yanlış bakıyorum internetten 150 ml dr brownnun cam biberonu var farklı mı bahsettiğimiz biberonlar?

Cam biberon var ama yenidoğan da yok.
Ucu farklı yani Yenidoğanların ucu 3 saniyede 1 damla gibiydi sanırım

yenidoğan bu oluyor tek çeşit var.

Eklentiler

• IMG_2729.PNG
    IMG_2729.PNG
    118,9 KB · Görüntüleme: 78
Canım zaten oradayım ama orada pek muhabbet yok diye buraya da yazıyorum
Burda hic yok benim bildigim diger tarafla kiyaslanmaz :))
Benim dr um hastanesinden ayrilip kendi muayenesine gecti canim. Eski hastanesiyle anlasmali hastaneye 1500 dr fiyati 3000-3500 olacak zannedersem. Zaten diger anlasmali hastaneleri cok daha pahaliydi.
Gozumde nasil buyuttuysem ilk duydugumda ha iyi demistim simdi biraz arastirinca pahali geliyor ama dr umu degistiremem o yuzden aynen devam.
Hastane de Goztepe Echomar canim

Yok kızlar benim dediğimde muhabbet var ama günde bir iki kişi yaziyor ben yazıyorum 2 gün sonra cevap geliyor falan öyleydi topik.. Yine bı bakayım belki ben karistirmisimdir.
Burda hic yok benim bildigim diger tarafla kiyaslanmaz :))
Benim dr um hastanesinden ayrilip kendi muayenesine gecti canim. Eski hastanesiyle anlasmali hastaneye 1500 dr fiyati 3000-3500 olacak zannedersem. Zaten diger anlasmali hastaneleri cok daha pahaliydi.
Gozumde nasil buyuttuysem ilk duydugumda ha iyi demistim simdi biraz arastirinca pahali geliyor ama dr umu degistiremem o yuzden aynen devam.
Hastane de Goztepe Echomar canim
Evet fazla kuzum benim gittiğim hastanede o fiyatlarda ama şimdi hazır çok ilerlememisken hamilelik b daha uygun bir yer bulurum diye araştırıyorum

Park yatağın içine şu korumalikli uyku setlerinden gerekir mi yoksa sadece yatagi ve üstüne yorgan veya artık her neyse ondan koymak yeter mi yan korumaya ihtiyac varmidir park yatak için uyki setleride varmısta

Park yatağın içine şu korumalikli uyku setlerinden gerekir mi yoksa sadece yatagi ve üstüne yorgan veya artık her neyse ondan koymak yeter mi yan korumaya ihtiyac varmidir park yatak için uyki setleride varmısta
Ben hic uyku setli park yatak gormedim canim. Tum arkadaslarim park yatagi tek olarak kullandi

Yok canım benim dediğimde alakası yok bunun :KK48: teşekkür ederim link için bide direkt katılabiliyor muyum yoksa başvuru gibi bişey gerekiyor mu? Yeni ne resmi oldu böyle diyet topikleri başvuruyla alır ya :p
Kuzu kenarları için diyorsan bence gerek yok zaten yumuşak ve file gibi oluyor ya park yataklar. En azından ilk birkaç ay gerek olmaz bebişim ve yatağın durumuna göre karar verirsin

Yok canım benim dediğimde alakası yok bunun :KK48: teşekkür ederim link için bide direkt katılabiliyor muyum yoksa başvuru gibi bişey gerekiyor mu? Yeni ne resmi oldu böyle diyet topikleri başvuruyla alır ya :p

Kuzu kenarları için diyorsan bence gerek yok zaten yumuşak ve file gibi oluyor ya park yataklar. En azından ilk birkaç ay gerek olmaz bebişim ve yatağın durumuna göre karar verirsin
Aynen canım kenarlarina bana da gerek yokmus gibi geldi ama eminde olamadım korumalik zaten arasina girmesn besigin kenarlarini diye galiba ve tahta olduğu icin ee bu dediğin gibi yumusak duruma gore artk

X