2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Konuyu takipteyim ben de yıkama konusunda kararsızım gerci karısık programına atsam sanrm bisey olmaz
Simdi hepsini bir atsam cok koyu renk yok ama solan olursa hepsi gidecek bu sefer hele hastane cikisi aboo onu hic atmayim en iyisi elimde okadar para verdim ona ben ahahah
Peki hazır kundak mı düşünüyorsun yoksa Bi kumaş varmış. Pazen kumaş sanırım onla mı sarmayı düşünüyorsun
Ben hazir bisey almadim canim battaniyelerine sararim ilk kucukken az toparlaninca onlarda bunaliyo zaten hem cok sıkmamis olurum

Simdi hepsini bir atsam cok koyu renk yok ama solan olursa hepsi gidecek bu sefer hele hastane cikisi aboo onu hic atmayim en iyisi elimde okadar para verdim ona ben ahahah

Ben hazir bisey almadim canim battaniyelerine sararim ilk kucukken az toparlaninca onlarda bunaliyo zaten hem cok sıkmamis olurum
Pazen kumaşla ilgili Bilgin var mı peki

Pazen kumaşla ilgili Bilgin var mı peki
Hic anlamam kuzum ben boyle seylerden erbas gibi yetistim kizi nasil suslucem onu bile bilmiyorum kendimi kucukken bebeklerle oynayan kiz cocuklari gibi hissediyorum heehhe
Lohusa pijama 1 tane var ondan alcam 1 daha

Emzirme önlügum yok

Bebe çantam aliexpress 11.11 bekliyor

Başka da bi şey kalmadı canım :)
Oh gozun aydin canim bizimde halimiz kaldi. Aklima takildi banyo kuvetine icindeki set beyaz filesi var bide kopukler cikmis ondan almama gerek varmiki beyazimi kullansam
Hala oksuruk devam kuşum 2 hafta oldu

Sesim de hasta sesi :)
Kuzum ben pazartesi baktim oksuruyorum tadi ilk tuhaf gelir ama ilik ne bulursan suda olur cayda icine az bal limon tereyag at karistir ic bogazi yumusatiyo. Benimde az arada hapsirma kaldi burnumun akintisi azaldi ama bugun cok yaniyo

Eklentiler

• IMG_6084.JPG
    IMG_6084.JPG
    97,5 KB · Görüntüleme: 61
Hic anlamam kuzum ben boyle seylerden erbas gibi yetistim kizi nasil suslucem onu bile bilmiyorum kendimi kucukken bebeklerle oynayan kiz cocuklari gibi hissediyorum heehhe

Oh gozun aydin canim bizimde halimiz kaldi. Aklima takildi banyo kuvetine icindeki set beyaz filesi var bide kopukler cikmis ondan almama gerek varmiki beyazimi kullansam

Kuzum ben pazartesi baktim oksuruyorum tadi ilk tuhaf gelir ama ilik ne bulursan suda olur cayda icine az bal limon tereyag at karistir ic bogazi yumusatiyo. Benimde az arada hapsirma kaldi burnumun akintisi azaldi ama bugun cok yaniyo
:) ay canım benim süslersin süslersin ne de cici olur maşallah

Şimdi aklıma geldi hastane çıkışında bebeği battaniyeye mi saracaksınız? Yani çok uzun bir süre dışarıda kalmayacak ama ne aldınız çıkış için?

Tereyağ hariç yapmıştım canım bunu ama.tereyağı degisikmis

Gule gule saglicakla giysin kuzusuu.
Aslinda bol gecelik sabahlikla rahat edersin kuzum gerci sen daha iyi bilirsin bende acigim ama vok dikkat ederim yakam acilmasin dar olup hattimi belli etmesin diye ziyerete gelende olacak emerken biri lap diye iceri girmez insaAllah.
Bu arada canim bende yikamalara baslayacam ama aklimda deli sorular hehehehe.
Cok az beyazli kiyafetler var acaba onlari beyaz lastikli carsaf aldim battaniyeleride beyaza yakin onlari birmi yikasam gerci tum kiyafetleri anca bi makina yapar 8 kiloluk makina nasil ayiricam bilemedim acaba onden lavaboda ilik suyla islasam renk vermesi varmi yokmu diye islimi birakmak lazim yoksa muslugun altinda sey edince veren varsa belli edermiki bide yun yelekler varya onlari makina kotu yapar demi hassas zati ilik suyla sole bi elimdr islayip yikasammiki zaten temiz giyilmemis
Sağ ol canım ben direkt lavabo da suya tuttum deterjan kullanmadım dediğin gibi zaten temiz

X