2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

kızlar geçen gün yazmıştım çanta bakıyorum ama geniş olsun istiyorum 3 çocuğun eşyası olacak içinde çünkü :) bunu buldum içi geniş gibi sizce nasıl

bu modele bende baktım yarın kısmetse gidip e bebekte modelleri inceleyeceğim/

Hayatta o kadar vermem ilkinde relax moddan magazasindan outlet urunu aldim tanesi elliye gelmistir. Simdi de trendyoldan 44 e aldim pijama olanlari iyi inceleyin trendyolda aynen onden dugmeli bulsaydim oyle alcaktim beden yoktu

Eminönü’ne gittim normal pijama 30 lohusa dedin mi 60/70 yuh dedim yani

Islak mendil için kızlar
Küçük boydan alabilirsiniz bebeğe kullanmasanız bile alt açtığınızda bazen küçük sürprizlerle karşılaşıyorsunuz pijamaya geçmek gibi.
Normal ıslak mendilde olur ben baby me olandan alıyordum acil durumda yanımdaki ıslak bez biterse falan çocuğa da kullanabilmek için.

Onuda islatip koyuyosun iste normal pamuk degil zaten makyaj pamugu gibi dusun

Kışın güzel ama yazın sıcaktan kuruyor uyuz oluyorum.
Kızımda 1 sene sırf pamukla silmek zorunda kaldım
Hepiniz dua edin bu çocuğun bünyesi alerjik olmasın en azından zor durumda ıslak mendil kullanabileyim AMİN

merhaba kızlar bu konu çok faydalı olmuş uzun süredir girmiyordum. hepsiburada da indirim var evet bende baktım ama 24 lü 84 liraya gelen unibaby göremedim. bitti mi acaba o? yesa

bi tane var ama yenidoğan değil. sensitive yazıyor

Valla arkadaş paylasmisti canım. Ben daha önce aldım yenidogan diye ozellikle dikkat ettim ama 80 e falan değil 100 civarı ydi. Sabahkine bakmadım ama yenidogan değildir o zaman 80 küsür hiç gormemistim

Sepete eklediğinde tüm ürünlerde %20 indirim var yesa bahsettiği o mu bilmiyorum.

evet o ama ürün yeni doğan değil. yeni doğan olan 110 a geliyor. yine iyi fiyat aslında dimi :)

Valla arkadaş paylasmisti canım. Ben daha önce aldım yenidogan diye ozellikle dikkat ettim ama 80 e falan değil 100 civarı ydi. Sabahkine bakmadım ama yenidogan değildir o zaman 80 küsür hiç gormemistim

sanırım sensitive yazanı yenidoğan sanmış olabilir o arkadas. ya da onun dediği stokta bitti

pardon indirimle hepsi buradada 120 ye geliyor 24 lü unibaby yenidoğan. çok da bulunmaz fiyat değil sanki ama uygun yine de

60 70 yine iyiymiş 110 ya burada ben de yuh dedim :))

50 tl ye bulsam alacağım trendyol takip ediyorum bakalım
bu modele bende baktım yarın kısmetse gidip e bebekte modelleri inceleyeceğim/

Eminönü’ne gittim normal pijama 30 lohusa dedin mi 60/70 yuh dedim yani

Ay kızlar 60 70 te iyi 110da iyi dün çarşıda sıradan iç çamaşırcı mağazasında dahi en ucuzu 140 tl idi eh azıcık yüzüne bakilanlari 160 birtanesi içlerinde parlıyordu o da zaten 250 tl idi gerçi 10 tl düştü sonradan

250 den 240 düşmeyi lütfetmiş hemen alsaydın onu giyen daha kolay doğuruyor çünkü.

evet o ama ürün yeni doğan değil. yeni doğan olan 110 a geliyor. yine iyi fiyat aslında dimi :)

sanırım sensitive yazanı yenidoğan sanmış olabilir o arkadas. ya da onun dediği stokta bitti
Canım evet fiyatı 104 ama sepete ekleyince indirim oluyor 83 lira dur resmini atayım .

Eklentiler

• 6012205C-6956-4AEC-BA57-F2207C339E17.png
    127,5 KB · Görüntüleme: 71
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…