2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Selifor unibabynin gozunu yaktigini soyledi :KK43:

Unibaby nin krndi sitesinde de yeni dogan kopuk sampuanda goz yakmaz die bi ibare yok

Meltem kaya canım senin Paylaştığın tabloya Göre göz yakmayan yok o zaman

İki tane için eksi demiş yani göz yakmiyor demiş ama sonrasında da göz yakmama süresi başlığının altına 10 dk dan çok demiş. 15. Dk da göz yakmaya başlıyor mu yani :)

Ben bunu forumda ayrintili okumustum burda bi arkadas paylasmisti saolsun bir baba adayi denemisti bunlari yanlis anlamadiysam belli bi zaman gectikten sonra goz yakmaya basliyo kisa surede hemen yikayinca etki etmio sanirim

Kafalar yandi. Sen almamismiydin kiz unibaby. Bi denesene sende. Bak bakalim kacinci dakka yakio:KK70: :KK70:

Ayyyy valla yaptım yaaaa

Şimdi aynanın.önüne geçtim

Elime köpüğü sıktım

Kronometre baslattim

Tüm yüzüme gözüme sürdum sürerken doğal olarak gözüm kapalıydi sonra gözümü açtım öyle bekledim

Tam 2 dk bekledim yanma yok sıkıldım yikadim

Zaten bebeğin yuzünde de niye 2 dk bekleyelim :)

kızlar bilemedim

sanırım o deneyen baba bu
http://yenibebekgeliyor.blogspot.com.tr/2014/07/sampuan-secimi.html

göz yakmasını pek dert etmiyorum ben sadece durularken akan köpük gözüne değebilir 10 dakika maske gibi suratında bekletmem herhalde :)

zaten test yapan kişi sebamed, müstela falan denememiş. onlara da bakarım.

yesa yesa canım senin denediğin hangi şampuandı?

Merhaba hanımlar
Ben bugün çok çok yorulmama rağmen alış verisi mi bitirdim sayılır ufak tefek şeyler dışında
Ya ben hastane için pijama takımı aldım ama o kadar yorgundum ki denemedim eve gelince bir giyeyim dedim tam gibi oldu yani 3, 4 Kilo daha alsam sıkıntı olmaz gibi
Ama çok arada kaldım bir beden büyüğü de çok büyük olur
Sizce doğum yapınca olur mu
Yoksa dar mi olur

onu zaten hastanede Doğumdan sonra giyeceksin öncesinde işin olmayacak , Doğum anında pijama gitmeyeceksin hamileyken ki halinle hesaplama , önlük giydiriyorlar 1 gece önceden falan yatsan da sık sık açılmaya baktıkları için yine önlük giyersin
Yani hanile gibi değil Doğum sonrasına rahat öı öyle plan yap

Ondan alayim bari tsk ederim
:KK68:

Bu arada kizlar toker bebede 3 al 2 ode var giyimde ihtiyaci olanlar bakabilir guzel seyler var

Rica ederim canım.. İnşallah memnun kalırız biz de..

@pirayegibi şimdi üstüne iyiyse doğumdan sonra da olur canım, karnımız inmiş olacak nasılsa.. Benimki de hemen hemen üstüme iyi gibi, sadece çok azıcık bir bolluk var..

Bu arada bebek arabası dışında bizim de tüm alışveriş bitti gibi.. Cuma günü beşiğimizi aldı anneannemiz.. Dayanamadık yine sepet beşik aldık❤ lohusa pijama takımı, gecelik sabahlık takımımı aldık..özellikle gecelik çok çok içine sindi çünkü tam aradığım geceliği buldum ❤gecelik de pijama da krem rengi, süslü dantelli filan.. Biraz süslüyüz de :KK70: ikisi de kısa kollu, o yüzden bir de ayrıca polar sabahlık aldım.. Annem, doğumdan çıktıktan sonra çok üşüme titreme gelebiliyor dedi.. Tabi kişiden kişiye değişir bu..
Kızım için bornoz takımı aldık.. ❤bir de çok tatlı tüllü filan bir elbise aldık, çok beğenip.. Diğer giyim kısmını fazla fazla almıştım zaten önceden.. Annemin gelmesi çok iyi oldu her şeyi hallettik neredeyse.. Terlik tac , hediyelik filan kaldı onlar da kolay zaten, hallederim..

Arkadasim yeni dogum yapti.ilk cocugunda cok guzel sutu gelmesine ragmen bunda henuz tam gelmemis o yuzden mama vermek zorunda kalmis sen de her ihtimal de bir paket mama biberin hazir bulundur dedi hippin mamasini tavsiye etti. Şuan hepsi burada da yuzde 20 indirim var bir cok anne bebek urununde ama erken die almadim

Arkadasim yeni dogum yapti.ilk cocugunda cok guzel sutu gelmesine ragmen bunda henuz tam gelmemis o yuzden mama vermek zorunda kalmis sen de her ihtimal de bir paket mama biberin hazir bulundur dedi hippin mamasini tavsiye etti. Şuan hepsi burada da yuzde 20 indirim var bir cok anne bebek urununde ama erken die almadim

Ben biberonu kaynatıp evde bırakacağım mama işi de isterse hemen alır gelirler xaten ilk mamayı hastane veriyor genelde biberonda İstemiyor
3. Gün sarılık oldu sütümü veriyorlardı ama extta mama verdiklerinde bizden istemediler bile içtiği 30 cc mama isterseler de alırız.
Şimdiden alsak yada son zaman da kullanılmazsa da boşa alınmış olmaz mı ? Geri iade de almazlar sanırım

http://www.hepsiburada.com/stylo-sicak-soguk-thermo-canta-p-AILESTY30087-FM evde bin cesit sirt cantasi oldugu icin sadece termo canta almaya karar verdim en sonunda ve bunu aldim en azindan elimde kocaman bir termo kullanisli canta okdu diger cantalarin termo kismi kucuk biz cok sık seyahet ediyoruz umarim işimize yarar.....bu arada sepette ekstra yuzde 20 oluyor.ana kucagi falan bakanlar bi baksin derim hepsi buradaya bir cok urunde var bu indirim

Ben en son yine mustelaya karar verdim onu aldim guvenemedim hicbirine :KK43:

Meltem kaya canım senin Paylaştığın tabloya Göre göz yakmayan yok o zaman

İki tane için eksi demiş yani göz yakmiyor demiş ama sonrasında da göz yakmama süresi başlığının altına 10 dk dan çok demiş. 15. Dk da göz yakmaya başlıyor mu yani :)
Kizlar kuzenimde bübchen var oraya gidince onu deniyicem birde tavsiye etmisti bakalım nasilmis begenirsem ondan alırım hepsinde birsey var illaki secim yapmak zor

Ayyyy valla yaptım yaaaa

Şimdi aynanın.önüne geçtim

Elime köpüğü sıktım

Kronometre baslattim

Tüm yüzüme gözüme sürdum sürerken doğal olarak gözüm kapalıydi sonra gözümü açtım öyle bekledim

Tam 2 dk bekledim yanma yok sıkıldım yikadim

Zaten bebeğin yuzünde de niye 2 dk bekleyelim :)

Dimi niye bekletelim:KK70:
S selifor canim senin sampuanin tuketim tarihinde bi sorunmu var acaba.

S selifor kaç dk bekledin canım sen

Tarihini bilemiyorum kızlar bende 1-2dk bekledim ve yaktı demek ki gözden göze farkediyor bebisimde yakicakmi bilmiyorum kucukken anlasilmazda kafam iyice karıştı:KK53:

Canim tarihi saginda solunda bi yerinde yazar sisenin baksana bi.
6 ay yazıyor canım uretim tarihi ocak 2017 birde altinda 2019 diyor ama en altta 6 ay var bana baskasi verdi ya işte ondan kaynaklimi bilmiyorum ne zaman aldiginida ama 6 ayda olmamistir bebegi küçük daha

Trendyolda bastan ikinci dukkanda logusa pijamalari geceligi var sade ve uygun...kaptim bi tane hemen :işsiz:iki geceligim vardi ama geceligin biri kalin ici tuylu o hastanede olmaz sicak olur, bi sabahlikli pijama takimim bunu kisa kollu pijama takimi aldim...ucu ilk oglumdan...emzirirken iyi oluyor iki yil giyiliyor...

Trendyolda bastan ikinci dukkanda logusa pijamalari geceligi var sade ve uygun...kaptim bi tane hemen :işsiz:iki geceligim vardi ama geceligin biri kalin ici tuylu o hastanede olmaz sicak olur, bi sabahlikli pijama takimim bunu kisa kollu pijama takimi aldim...ucu ilk oglumdan...emzirirken iyi oluyor iki yil giyiliyor...

Kapitalizm fena ya başına lohusa geldi mi fiyatlar uçuyor normal önden v yaka bir pijama da işinizi görür. Baktım da 129 tl falan

Simdi boyle inceliyoruz ya herseyi iki ay sonra onumuze geleni kullanicaz mesela kizimda chicco sebamed bubchen sonra dalin komili ne bulduysam kullandim
:emir_bebek::emir_bebek: katılıyorum.. gerçi benim durum şöyledi bübchen setinden aldım kremi cart curt herşeyi ama kızıma yaramadı sebamed kullandık bazen de mustela 1-2 ay önce dalin aldım yeter artık deyip şimdi yine paşa paşa döndük sebamed e 4 yaşında çşcık yaramıyor başkası.

X