2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kizlar yelegimi de bitirdim bos kaldigim aralarda.
Daha dogrusu suveter yelek
Hamaratmisim da haberim yokmus :deli:
Eki Görüntüle 2057211

Ellerine sağlık canım, güle güle giysin bebişin..

2.ci linkteki beşiği çok beğendim.çok güzelmiş.boy ölçüsünü biliyomusun.birde sitede fiyat kısmını bulamadım.ne kadar acaba?

60×120 ölçüsü canım.. Fiyat da 1170 demişti galiba.. Sitesinde fiyatlar yok ama n11 de filan vardı bu markanın beşikleri, mağaza fiyatları ile de aynı.. Bu arada mağaza da hiç indirim yapmıyor.. 1150 olur dedi sadece..

Ayy kuzlar koliyi actik.esim hic birseyi begenmez kirk kulp takar o bile besigi cok begendi yatak ve uyku setinin dandik gonderilecegini dusunmustuk gayet kaliteli sasirtti beni birde taki yastigi hediye koymuslar hediye paketi falan mutlu oldum ...

Eklentiler

• IMG-20171019-WA0022.jpeg
    IMG-20171019-WA0022.jpeg
    45,9 KB · Görüntüleme: 88

Hepsi çok güzel ya
bende böyle oradan ilginç şeyler almayı seviyorum. Uzun zamandır da bakmıyorum

Kızlar bebislerinizi yıkarken ne kullanicaksin yani şu bebe sungerlerimi bildiğimiz lifler mi

en iyis tellak ile kese :anne:
Ağız mendillerinden birisini çift kat ve biraz daha büyük yaptık onla yıkayacağız
Bide ben banyo havlusunun içine de öyle bez yaptırıldım daha yumuşak olsun diye

Bugün a 101 e giden hatunlar neler gelmiş deyiverin hele is çıkışı gidelim :)
Bebişler için banyo küveti kovası ve maşrapa sı vardı birde çok şirin bebek kıyafetleri için dolap askısı vardı onlardan aldım ben :)
Kızlar bebislerinizi yıkarken ne kullanicaksin yani şu bebe sungerlerimi bildiğimiz lifler mi
Penye mendil yada tülbent derler bizim Burda oyasıZ eski tip baş örtüsü yumuşacık oluyor ondan kullanmayı düşünüyorum ben

Canım link atar mısın :)

2017 Bebek Bezi Terk Çanta Taşınabilir Çöp Torbaları Kılıf kutuları Için Çıkarılabilir Kutusu Nappy Çanta MaMa Için Gezginci Aksesuarları
http://s.aliexpress.com/FFn2uAru
(from AliExpress Android) al canim

Hepsi çok güzel ya

Ağız mendillerinden birisini çift kat ve biraz daha büyük yaptık onla yıkayacağız
Nasil cikcak kumasi die dusunerek denemelik aldim ama cok hoslar canim. Tesekkur ederim

Kizlar H Hayrosgiller den hbr var mi ? Aklim takildi ....
Hayir canim hala haber yok. Umarim hersey yolundadir

Canım bu çok çok güzel olmuş :) yapımı basitse ben de öreyim bundan :KK66: güle güle kullansın oğluşun :)
Hic biseyi yokmus ben de yapabilir miyim diye dusunmustum canim ben bi su zincir modelinde anneme danistim bi de yaka kisminda.
48 ilmekle basladim yaka kisminda ikiye ayirip ayri ayri oruyosun sonra yaka kisminin tepesi icin 17 artirip birlestiriyosun yakalari yine duz orgu. Sen basla yine tarif ederim ben.
Dugme kisimlarina gelince yanlardan yine 12 ilmekle artiriyosun. Zaten ya duz orgu ya da harose gordugun uzere. Senin patigini hatirliyorum benden daha guzelini yaparsin bence

Maşallah canim ben de ekran fotosu aldım kv ye göstereceğim o da yapsın bundan :)

Ben tırt yapamam :)
Ohoo hele kv ye citir cerez gelir canim.
Ben simdi evdeyim calisirken sikilabilirsin belki orguden ben sahsen pert geliyodum eve hic halim klmiyodu bisey yapmaya Hem hamile hem calisan halimi dusunemiyorum :) Allah kolaylik versin tum hamis calisanlara. Bak hatta lilyuma kabadan tarif ettim canim siz baslayin daha ayrintili da anlatirim :KK200:
Ay gogsum kabardi kiz valla siz boyle begenince :dondurma:

Ellerine sağlık canım, güle güle giysin bebişin..

60×120 ölçüsü canım.. Fiyat da 1170 demişti galiba.. Sitesinde fiyatlar yok ama n11 de filan vardı bu markanın beşikleri, mağaza fiyatları ile de aynı.. Bu arada mağaza da hiç indirim yapmıyor.. 1150 olur dedi sadece..
Cok sagol canim. Hep beraber gule gule giydirelim hazirladiklarimizi insallah

Hepsi çok güzel ya

Bebişler için banyo küveti kovası ve maşrapa sı vardı birde çok şirin bebek kıyafetleri için dolap askısı vardı onlardan aldım ben :)

Penye mendil yada tülbent derler bizim Burda oyasıZ eski tip baş örtüsü yumuşacık oluyor ondan kullanmayı düşünüyorum ben

Cogumuz aynı şekilde yapicaz demek ki aklın yolu bir en yumuşak o olur süngerler falan hoşuma gitmedi zaten benim

2017 Bebek Bezi Terk Çanta Taşınabilir Çöp Torbaları Kılıf kutuları Için Çıkarılabilir Kutusu Nappy Çanta MaMa Için Gezginci Aksesuarları
http://s.aliexpress.com/FFn2uAru
(from AliExpress Android) al canim

O devrik cümleler o anlatım bozuklukları senden çıkmış olamazdı zaten canım :KK70: (kitaplığın hala aklımda :) )
Bu ne minnoş bir şeymiş ya :KK66:

Bu yazıyı sana adamıştım canım beceremedim alıntıları silmeyi :KK70: Oktivus Oktivus

Son düzenleme:
Hic biseyi yokmus ben de yapabilir miyim diye dusunmustum canim ben bi su zincir modelinde anneme danistim bi de yaka kisminda.
48 ilmekle basladim yaka kisminda ikiye ayirip ayri ayri oruyosun sonra yaka kisminin tepesi icin 17 artirip birlestiriyosun yakalari yine duz orgu. Sen basla yine tarif ederim ben.
Dugme kisimlarina gelince yanlardan yine 12 ilmekle artiriyosun. Zaten ya duz orgu ya da harose gordugun uzere. Senin patigini hatirliyorum benden daha guzelini yaparsin bence
:KK200::KK200: İp aldırıp başlayayım canım :)

Valla canim ben becerip beceremedigimi bilmiyodum bile ilk kez denedim biraz ugrasinca oluyomus ben de becerecegime inanmazdim ki.
Niyetin varsa hic gozun korkmasin canim bi kere basla gerisi geliyo :KK200:
Doğrudur ama bana bilip ye takip edip gösterecek biri yok etrafımda yine de denerim bir gn çok güzel çünkü :)

tüylü ipler var ya ben onlardan lif örüyorum. Yumuşak oluyo zaten. Bir ark.ım tavsiye etmişti istediğin sıcaklıkta yıkarsın diye. Ama bezlerde iyi fikirmiş
Kızlar trendyol pijama gelmiş pek güzel

Ama yakası yuvarlak emzirirken çok zor olur demi ya

Kadın Desenli 3'lü Yelekli Wellsoft Pijama Takımı
http://m.trendyol.com/-/UrunDetay/170159/35591567
trendyolda çok güzel polarlı pijamalar var. Ama bize olmaz ki :/

X