2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canım ben bu haftaki durumumu mutlaka yazacağım size biraz karışık şu an. Ama bu hafta olmasa bile hepimize uyan bir gün/saati muhakkak ayarlarız :KK200:

U UgurluKedi yanne yanne fztbsra fztbsra F ferayegul umarım eksik etiket yapmamışımdır canlarım
Bu hafta olmaması benimde işime gelir canım, annem yarın gelecek bende kalmaya en azından 3-5 günden sonra daha bir müsait olacağım gibi. Neyse dediğin gibi ayarlarız ama ben inşallah genelde müsaitim çok iyi olur

tüylü ipler var ya ben onlardan lif örüyorum. Yumuşak oluyo zaten. Bir ark.ım tavsiye etmişti istediğin sıcaklıkta yıkarsın diye. Ama bezlerde iyi fikirmiş
trendyolda çok güzel polarlı pijamalar var. Ama bize olmaz ki :/

Olmaz demi canım ya biz mutlaka onu geniş lohusa adi altinda bi şey almaliyiz

Ya dandik dandik pijamalara 110 tl dedi yaaaa neyse bakmaya devam :)

Olmaz demi canım ya biz mutlaka onu geniş lohusa adi altinda bi şey almaliyiz

Ya dandik dandik pijamalara 110 tl dedi yaaaa neyse bakmaya devam :)
göbek yüzünden geniş geniş alıcaz doğumdan sonra hoşumuza gitmicek :/ ben trendyoldan 40 liraya bi hamile pijama takımı aldım. Öncesinde ve sonrasında giymek için hatta şimdiden giyiyorum :) hatta takipteyim başka model bulursam oradan alıcam 1 tane daha yeter sonra

göbek yüzünden geniş geniş alıcaz doğumdan sonra hoşumuza gitmicek :/ ben trendyoldan 40 liraya bi hamile pijama takımı aldım. Öncesinde ve sonrasında giymek için hatta şimdiden giyiyorum :) hatta takipteyim başka model bulursam oradan alıcam 1 tane daha yeter sonra

40 lira çok iyi canım ya ben de o civarda bir şey arıyorum trendyol yine denk gelirsen yazabilir misin ben de bakarım ama:)

Arkadaslar bebek bezi isini ne yaptiniz aldiniz mi yada en son mu alacaksiniz ? Yenidogan mi almaliyiz yoksa bi buyugu 1 numara mi oluyo ondan mi ? Birde ben prima kullanmak istemiyorum hepiniz prima kullanilmasi taraftarimisiniz ? Sleeppy die bi marka var ya oda baya dogal gibi duruyor ondan alsam diyorum

Birde size sunu sormak istiyorum bebeklerinizin camasirini ayri mi yikayacaksiniz ? Birlikte yikansa ne olur ? Bende simdilik ayri yikamayi dusunuyorum ama kis gunu ne kadar camasiri birikicek de yikiycam bilmiyorum .
Sampuan olarak dalin mi sebamed mi yada ne almaliyim?
Bebek deterjani ayri mi olmali hipoalerjenik yazan deterjanlar var onlardan alip butun camasirlara kullansak nasil olur

Birde size sunu sormak istiyorum bebeklerinizin camasirini ayri mi yikayacaksiniz ? Birlikte yikansa ne olur ? Bende simdilik ayri yikamayi dusunuyorum ama kis gunu ne kadar camasiri birikicek de yikiycam bilmiyorum .
Bebek deterjani ayri mi olmali hipoalerjenik yazan deterjanlar var onlardan alip butun camasirlara kullansak nasil olur

4 yaşında kızımın hala ayrı yıkıyorum.
Bize kullandığımız deterjanlar malesef alerji yapıyor yenidoğan içinde 1 sene bebek çamaşır deterjanı ile yıkayın diyorlar. Duruma göre bakarsın sende alerjik yapısı olmazsa bir süre sonrasında yıkayabilirsn.
Şampuan sebamed aldım memnundum.
Bezi de prima istemesem de şuan en güvendiğim yine o oldu ama doğduktan 1 ay sonra diğerlerini deneyeceğim. Duruma göre değiştirebilirim diye

Arkadaslar bebek bezi isini ne yaptiniz aldiniz mi yada en son mu alacaksiniz ? Yenidogan mi almaliyiz yoksa bi buyugu 1 numara mi oluyo ondan mi ? Birde ben prima kullanmak istemiyorum hepiniz prima kullanilmasi taraftarimisiniz ? Sleeppy die bi marka var ya oda baya dogal gibi duruyor ondan alsam diyorum

Canım 1 paket 1 numara aldım

Sonra da 2 numaraya geçtim

Baska 1 numara almayacagim ya da 0 numara var ondan da almayacagim

Prima premium care aldim

Sleeepy oneren var komili oneren var huggies oneren var.

Ben ayrı yikayacagim canım ve çift durulama yapacağım

Deterjan roxy aldım

Şampuan uni baby aldım

İkisi için de yorumlar güzel

Selamlar,

Ben de sizlere bir şey danışmak isterim. Bütün mesajları okuyamadım o nedenle konuştuysanız kusuruma bakmayın lütfen. Sizler yorgan aldınız mı? Gerek duyuluyor mu? Battaniye yeterli midir? İstanbul'da yaşıyorum. Kafam çok karışık bu konuda. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Henüz almadım canım. Eşim bakım ürünleri konusunda hassas baya, o yüzden en sona bıraktık onları tarihleri en yeni olsun diyor saçma biliyorum ama ikna edemedim :KK70: primayı ilk başlarda kullanacağım yani 1,2 numara. Sonra komiliye geçmeyi düşünüyorum.
Banyo ürünleri konusunda çok kararsızım. Sebamed, bübchen, mustela ve burts bee. Bu ürünlerin içerik kısmını inceleyip öyle alacağım. Burts bee %99doğal içinde neredeyse hiçbir ürün yok piyasa ürünlerine göre gramaj/fiyat açısından pahalı oluyor. Aslında bir bebek ne kadar şampuan tüketebilir ki mantığındayım ben. Yani alacağımız ürünü büyük ihtimalle 10-11 ay kullanırız gibi. Her banyosunda şampuan da yapmayı düşünmüyorum. Özellikle yenidoğan döneminde. O yüzden en az kimyasalı olan olsun yılda en fazla iki defa o paralar verilir, bence.
Deterjan yine en az kimyasal içerik tercihim olur. Ayrı yıkarım onun kıyafetlerini. Yarım yük programı, kısa programlar tüm makinelerde var nasılsa öyle bir şey yaparsak çok birikmesini beklememiş oluruz. Biliyorum kimyasaldan kaçışımız yok, en azından ilk etapta ne kadar korursak o kadar iyi.

X