2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

yine annem örmüş.
Örgü sevene fikir olsun..
A897EEFF-6101-4C78-9E40-90B421607E10.jpeg EAC96E63-02D9-4A4D-919B-ADDC3C42AB75.jpeg 150E74E4-16C4-4358-9B55-7C448510B690.jpeg

Bilmiyorum sizlerin de işine yarar mı ama bana bu video faydalı geldi.. Bebek kozmetik ürünleri ile ilgili..

Diğer araştırmalarımı da katarak ,buradakilerden benim almaya karar verdiklerim :
-Mustela yenidoğan köpük şampuan
-Mustela pişik kremi
-Sudocrem(Bu zaten benim yıllardır vazgeçilmezim, evde hiç eksik olmaz, sivilce, yanık vs her şeye kullanıyorum)
-Bioderma Atoderm creme
-Frosch ön yıkama spreyi (bunun aciliyeti yok, ek gıda döneminde daha çok lazım olacak)

Bunun dışında çamaşır deterjanı olarak da ,hacı şakirin granül sabununu aldım şimdilik, inşallah memnun kalırım.. Zaten deterjan kalmasın diye de çift durulama yaparım muhtemelen.. Kendi çamaşırlarımızda bile, beyazlarda, özellikle iç çamaşırlarında, program bittikten sonra tekrar bir durulama yapıyorum deterjan kalıntısı olmasın diye..
S selifor seni de etiketleyeyim, işine yarar belki..

Kundak/uyku tulumu kararsızlığı yaşayanlardan biri de benim.. Yanlış hatırlamıyorsam, @ferayegul ve KUMKUM06 KUMKUM06 yazmış galiba.. ben de şu owli kundakları takipteyim.. Kullanışlı olur mu, almak lazım mı acaba bilemedim..

bu tarz vıdeolar cok faydalı oluyo ya ben cok severek ızlıyorum ama karasızlıgım devam edıyor :))))

Kızlar merhaba,
Bebek beşikleri konusunda çok kararsızım. Büyüyen beşik mi alsam, yatak yanı beşik mi, park yatak mı bilemiyorum.
Siz ne aldınız veya almayı düşünüyorsunuz?
Ben büyüyen beşik alayım diyorum. Yatak odamda yeterince yerim var. 1-2 yaşına kadar bana ihtiyacı olacağından oda yapmayacağım. 2,5-3 yaşına gelince oda yapmayı planlıyorum bu yüzden büyüyen beşik en mantıklısı gibi geliyor. Bir daha yatak parası vermektense iyi bir büyüyen beşik almak daha mantıklı değil mi sizcede? Sonra bir gardolapa alırım al sana oda :halay:

Kızlar merhaba,
Bebek beşikleri konusunda çok kararsızım. Büyüyen beşik mi alsam, yatak yanı beşik mi, park yatak mı bilemiyorum.
Ben büyüyen beşik alayım diyorum. Yatak odamda yeterince yerim var. 1-2 yaşına kadar bana ihtiyacı olacağından oda yapmayacağım. 2,5-3 yaşına gelince oda yapmayı planlıyorum bu yüzden büyüyen beşik en mantıklısı gibi geliyor. Bir daha yatak parası vermektense iyi bir büyüyen beşik almak daha mantıklı değil mi sizcede? Sonra bir gardolapa alırım al sana oda :halay:

ben park yatak aldım canım ama senın dusuncen de mantıklı geldı bana :)

Ahşap isimlik düşünen varsa eğer, şu sayfayı buldum.. Hem ham hali, hem boyalı hali var.. Ben ham alıp kendim boyayacağım...yakınlarda kestireceğim bir yer denk gelmezse buradan sipariş verebilirim... Ham hali 20 tl ymiş.. Fiyatların uygun olup olmadığını @Dns90 değerlendirebilir belki, ahşap isimlik kestirmişti diye hatırlıyorum..

sayfayi niye goremiyorum :KK43:

Kızlar merhaba,

Oda yapacaksan en iyisi büyüyen beşik/

Kızlar merhaba,

Ben de çok kararsızım. Büyüyen beşik mi yoksa montessori yataklardan mı almalıyım bilemedim. Fiyatları da benim istediğim modele göre çok farklı değil. Ama kullanış olarak hangisi iy iolur bilemiyorum :KK43:

Ya kızlar bişey sorucam size. Ben bebek bakım çantasını biraz daha şık bi tarz olarak almak istiyorum. Yani mesela vakko bebek bakım çantası üretse nasıl olurdu.. Onun gibi. Ama bulamıyorum, internette tek tük gördüklerim de aşırı pahallılar. Hiç gördünüz mü böyle bişey? Spor model değil daha böyle deri gibi bişey bakıyorum.
http://www.hepsiburada.com/skip-hop-duo-ozel-tasarim-bebek-bakim-cantasi-aztek-pm-ailepem200043
şunun gibi mesela ama yok bulamıyorum

Canım ben de bu tip buyuk canta ya da şık normalde de kullanacağım bir sırt çantası alıcam ki kullanış olarak muhtemelen sırt çantası olacak karar. Ben sevmiyorum pek anne çantası azcık süsüme düşkünümdür kullanamam :süslü:
Bi arkadasım kucuk sırt çantası kullanıyo

Ben çanta konusunda kararsızim hala anca annemle Eminönü gidince bakicam ordan birşeyler alırken onuda alıcam elbet istediğim gibi bir model bulurum diye düşünüyorum:KK49:

X