2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kızlar benim eşimde neredeyse ben hamile değilmişim gibi davranıyordu, şimdi şimdi kabul etmeye başladı. Hani cem yılmaz yok ki öyle bişey diyor ya ingilizce için onun gibi "çocuk mu yok ki öyle bişey" gibi davranıyordu:KK70:. Ama baktı karnım şişti zaman kısalıyor isterse artık kabul etmesin. Neyse size tavsiyem şu, lüks bir avmye gidin orada mothercare, carters, joker gibi bebek kıyafet mağazalarını gezin ve onların fiyatlarını adamın gözüne sokun. Hatta şu tarz tulum şu banyo küveti gibi şeyleri not edin. Sonra ebebeğe gidin ve orada ki fiyatları gösterin. İnanın ebebek (fiyat olarak tabi ) diğerlerinin yanında pazar ürünü gibi kalıyor. Sonra rahat rahat alışveriş yapar ebebekten. :KK51:
Vay uyanik:KK70:

Ali ekspresten canta alan sen miydin ? Canim gorsel atabilir misin ? Bi de ne kadara aldin ?
Benim canim dur o paylasimimj bulayim hemen telefonda foto yok cunku

Bilmiyorum sizlerin de işine yarar mı ama bana bu video faydalı geldi.. Bebek kozmetik ürünleri ile ilgili..

Diğer araştırmalarımı da katarak ,buradakilerden benim almaya karar verdiklerim :
-Mustela yenidoğan köpük şampuan
-Mustela pişik kremi
-Sudocrem(Bu zaten benim yıllardır vazgeçilmezim, evde hiç eksik olmaz, sivilce, yanık vs her şeye kullanıyorum)
-Bioderma Atoderm creme
-Frosch ön yıkama spreyi (bunun aciliyeti yok, ek gıda döneminde daha çok lazım olacak)

Bunun dışında çamaşır deterjanı olarak da ,hacı şakirin granül sabununu aldım şimdilik, inşallah memnun kalırım.. Zaten deterjan kalmasın diye de çift durulama yaparım muhtemelen.. Kendi çamaşırlarımızda bile, beyazlarda, özellikle iç çamaşırlarında, program bittikten sonra tekrar bir durulama yapıyorum deterjan kalıntısı olmasın diye..
S selifor seni de etiketleyeyim, işine yarar belki..

Kundak/uyku tulumu kararsızlığı yaşayanlardan biri de benim.. Yanlış hatırlamıyorsam, F ferayegul ve @KUMKUM06 yazmış galiba.. ben de şu owli kundakları takipteyim.. Kullanışlı olur mu, almak lazım mı acaba bilemedim..
Sagol canım bakayim bende

Canım bize gebelik eğitiminde pişik kremlerini ve bebek yağlamayı her zaman yapmanıza gerek yok demişlerdi. Bence de her zaman sürme. mesela yazları daha sık sürebilirsin veya pişik olacağını hissediyorsan o zamanlar sür. Aslında her alt açmada olmasa da günde bir kere en azından bebeğin poposunu yıkasak zaten pişik olmaz gibi geliyor bana. Ne kadar temiz içerikli olsa da ben her gün krem sürülmesinden yana değilim (bu yetişkinler içinde geçerli). Yağlamak konusunda da bi kadın her duştan sonra yağlayalım mı diye sormuştu, doktor da çocuk huysuzsa yağlayın her gün her gün yağlamanıza ve masaj yapmanıza gerek yok demişti. Ama ben haftanın 5 günü yağlamayı planlıyorum Hoppa
Bu bilgi cok iyi oldu canım teşekkür ederim yaglamayi banyodan banyoya düşünüyordm zaten kremide gerektikce ihtiyac gordukce surerim o zaman

Birde casual vista arabayi yakindan inceledim bayıldım siyah rengini alicam kasim ayı sonlarina doğru kismetse ve siyah solarmi dedim adam kumasi solmayan kumas dedi zaten 2 yilda garantisi var öyle olursa veririm garantiye:halay:

Ya kızlar bişey sorucam size. Ben bebek bakım çantasını biraz daha şık bi tarz olarak almak istiyorum. Yani mesela vakko bebek bakım çantası üretse nasıl olurdu.. Onun gibi. Ama bulamıyorum, internette tek tük gördüklerim de aşırı pahallılar. Hiç gördünüz mü böyle bişey? Spor model değil daha böyle deri gibi bişey bakıyorum.
http://www.hepsiburada.com/skip-hop-duo-ozel-tasarim-bebek-bakim-cantasi-aztek-pm-ailepem200043
şunun gibi mesela ama yok bulamıyorum

Ya kızlar bişey sorucam size. Ben bebek bakım çantasını biraz daha şık bi tarz olarak almak istiyorum. Yani mesela vakko bebek bakım çantası üretse nasıl olurdu.. Onun gibi. Ama bulamıyorum, internette tek tük gördüklerim de aşırı pahallılar. Hiç gördünüz mü böyle bişey? Spor model değil daha böyle deri gibi bişey bakıyorum.
http://www.hepsiburada.com/skip-hop-duo-ozel-tasarim-bebek-bakim-cantasi-aztek-pm-ailepem200043
şunun gibi mesela ama yok bulamıyorum
Bulursan bana da haber ver şekerim :KK66:
Evdeki annemin çuval gibi dediği ama bence çok güzel olan kocaman çantalarım çok gözlü olsa, onları kullanmayı bile düşünüyorum..

Bulursan bana da haber ver şekerim :KK66:
Evdeki annemin çuval gibi dediği ama bence çok güzel olan kocaman çantalarım çok gözlü olsa, onları kullanmayı bile düşünüyorum..
Bende minik klasik tip bavul bile düşünüyorum hani şu yaşlı kadınların çanta şeklinde ki bavullarından. Ama derisi desenleri şık olsun istiyorum

Chicco trio love motion bebek arabasını incelemiş olan, ya da çevresinde kullanan var mı? Belki hatırlayan vardır, inglesina trilogy aslında düşündüğüm.. Bu hiç aklımda yoktu.. Ama babymall da inglesina ya bakarken, oradaki görevli gösterdi, hem daha uygun hem de ekstra port bebesi var diye.. Bu arada şase kısmı, açılıp kapanma şekli inglesina ile aynı..
https://www.misbebe.com/urun/chicco...ebek-arabasi?ref=akakce&source=mobil&v=1.22.5
Rastgele bir siteden ekledim şimdi, göstermek için.. Chicco trio love'ı 1950 tlye buldum en uygun, pazarlıksız fiyatı bu..

Bu arada İzmir den bebek arabası alacak arkadaşlar varsa kemeraltına baksınlar, markalar daha ucuz fiyata bulunuyor, pazarlık payı da var tabi..

bende sleepy alacağım canım benim inşallah bebislerimizi kucagimiza almak nasıp olsun :)
Arka kisminda bariyer yokmuş sleepynin canım sizdirma olucak gibi geldi ama bakalım memnun kalicakmiyim insaAllah pisman olmayız Türk malı falan diye tercih ettm pismanlik duymak istemiyorum duanada amin diyorum:KK200:

X