2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Mantikli. Soyle bisi onereyim sana eger yasadigin yerde bu lazer kesim isi yapan sanayiye gidip gelen insanlar varsa yada esin falan gidiosa bi lazer kesimciye kestirin. Hem istedigin gibi tasarlarsin. Hem daha ucuza yaptirir pazarlik atarsin hemde boyuyunu daha buyuk alabilirsin. Evde de akrilik boya varsa akrilik vernik varsa tamam iste

Bizim evde sanayi işleri benden sorulur :KK70: :KK70:
Çoğu zaman arabayı bile ben götürüyorum sanayiye.. Benim çalışma saatleri biraz daha esnek de.. :KK70:
Bu arada sağ ol tavsiyen için, bir ara sanayi tarafına doğru gidelim.. Hatta fırsat olursa bu cumartesi filan uğrarız belki..

Bizim evde sanayi işleri benden sorulur :KK70: :KK70:
Çoğu zaman arabayı bile ben götürüyorum sanayiye.. Benim çalışma saatleri biraz daha esnek de.. :KK70:
Bu arada sağ ol tavsiyen için, bir ara sanayi tarafına doğru gidelim.. Hatta fırsat olursa bu cumartesi filan uğrarız belki..
Haha ayni ben:KK70: insallah bulursun:KK70:

oz__ oz__ speedy-gonzales speedy-gonzales ana kucağı muhabbetinizi görünce aklıma kocişim geldi :KK70: Geçen babymall da gezerken 4moms ın anakucağını gördü, bu ne işe yarıyor dedi :KK70: söyledim işte, bebeği sallıyor böyle böyle dedim.. Sen o parayı bana verirsen ben daha çok çeşitli sallarım dedi :KK70: :KK70:
Ya allahim:KK70: onlara hersey cok gereksiz geldigi icin cok orjinal fikirlerle gelebiliolar. Benmki e bebeke israrla girmiyo. O yuzden boyle seylerden fiyatlardan falan bihaber. Gorse kalp krizi gecirir:KK70:

oz__ oz__ speedy-gonzales speedy-gonzales ana kucağı muhabbetinizi görünce aklıma kocişim geldi :KK70: Geçen babymall da gezerken 4moms ın anakucağını gördü, bu ne işe yarıyor dedi :KK70: söyledim işte, bebeği sallıyor böyle böyle dedim.. Sen o parayı bana verirsen ben daha çok çeşitli sallarım dedi :KK70: :KK70:

4moms lar öyle ama :) beşikten pahalı

Kızlar bir aliekspress alışverişimin daha ürünü geldi (1 ay olmadan). Genel olarak beğendim lakin beklediğimden daha ince geldi. Ben nedense kadife gibi düşünmüştüm ama kimse öyle bişe iddia etmedi tamamen hayal ürünümdü yani :KK45: bir de salak gibi gidip 6 aylık almışım nedense. Birde ben ileriye yönelik alışveriş yapmam diyorum al yapmışım işte. Neyse bu ufak sıkıntılar dışında memnun kaldım. Hemen aldığımın linkini paylaşıyorum. Söylememe gerek yok tabi ki %100 pamuktan üretilen kıyafetler alıyorum kuzular.

https://tr.aliexpress.com/item/2014.../2054486545.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.TERqGx

Resimdekini aldım desen olarak. :KK36:

Kızlar bir aliekspress alışverişimin daha ürünü geldi (1 ay olmadan). Genel olarak beğendim lakin beklediğimden daha ince geldi. Ben nedense kadife gibi düşünmüştüm ama kimse öyle bişe iddia etmedi tamamen hayal ürünümdü yani :KK45: bir de salak gibi gidip 6 aylık almışım nedense. Birde ben ileriye yönelik alışveriş yapmam diyorum al yapmışım işte. Neyse bu ufak sıkıntılar dışında memnun kaldım. Hemen aldığımın linkini paylaşıyorum. Söylememe gerek yok tabi ki %100 pamuktan üretilen kıyafetler alıyorum kuzular.

https://tr.aliexpress.com/item/2014.../2054486545.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.TERqGx

6 aylik.aldigin iyi olmus. Aliexpress urunlri genelde bi beden kucuk.oluyo zaten. Cok guzelmis gule gule kullan cok begendm

Ya allahim:KK70: onlara hersey cok gereksiz geldigi icin cok orjinal fikirlerle gelebiliolar. Benmki e bebeke israrla girmiyo. O yuzden boyle seylerden fiyatlardan falan bihaber. Gorse kalp krizi gecirir:KK70:
Kızlar benim eşimde neredeyse ben hamile değilmişim gibi davranıyordu, şimdi şimdi kabul etmeye başladı. Hani cem yılmaz yok ki öyle bişey diyor ya ingilizce için onun gibi "çocuk mu yok ki öyle bişey" gibi davranıyordu:KK70:. Ama baktı karnım şişti zaman kısalıyor isterse artık kabul etmesin. Neyse size tavsiyem şu, lüks bir avmye gidin orada mothercare, carters, joker gibi bebek kıyafet mağazalarını gezin ve onların fiyatlarını adamın gözüne sokun. Hatta şu tarz tulum şu banyo küveti gibi şeyleri not edin. Sonra ebebeğe gidin ve orada ki fiyatları gösterin. İnanın ebebek (fiyat olarak tabi ) diğerlerinin yanında pazar ürünü gibi kalıyor. Sonra rahat rahat alışveriş yapar ebebekten. :KK51:

Küçük olmasındansa büyük olması daha iyidir, biraz büyüyünce giydirirsin.. Deseni çok güzel bu arada.. Benim de gelecek siparişler var bir sürü bekliyorum bakalım...

:KK70: :KK70: :KK70: Benimki de ilk zamanlar bebek arabası fiyatları karşısında kalp krizi geçiriyordu ama alıştı artık.. Hatta önceleri benim düşündüğüm arabaya isyan ediyordu, şimdi de o kadar alıştı ki, istiyorsan alalım diyor ben vicdan yapıyorum şimdi de o kadar para vermeye..
Bu arada bebek arabasını kayınvalidemler alacakmış.. Bir kaç hafta sonra gelecekler, siz beğenin gelince biz alalım dediler.. Ama şimdi onlar alacak diye de daha da vicdan yaptım.. :KK43: Ne kadar ince düşünceli bir gelinim yaa..

4moms lar öyle ama :) beşikten pahalı

Orası öyle tabi gerçekten..

6 aylik.aldigin iyi olmus. Aliexpress urunlri genelde bi beden kucuk.oluyo zaten. Cok guzelmis gule gule kullan cok begendm
Sağol canımcım ama o kadar büyük ki gözüm korktu. Ben iilk ay rahat kullanır diye 0-3 ay kıyafetleri aldım çünkü küçücükler, sonra komşumun lafıyla ve 2 aylık bebeğininde üstüne tutarak 0-3 ayın ne kadar büyük olduğunu anladım. Şu an bu tulum neredeyse 1 yaşında ki bebeğe olur diyorum. O kadar büyük gibi. İşin kötü yanı eğer 6 aylıkken giyecekse bizim bebekler yaz mevsimine denk geliyor, hayatta uzun kollu giydiremeyiz. Yani şu an boşa aldım sanırım. Bilmiyorum :110:

Küçük olmasındansa büyük olması daha iyidir, biraz büyüyünce giydirirsin.. Deseni çok güzel bu arada.. Benim de gelecek siparişler var bir sürü bekliyorum bakalım...

:KK70: :KK70: :KK70: Benimki de ilk zamanlar bebek arabası fiyatları karşısında kalp krizi geçiriyordu ama alıştı artık.. Hatta önceleri benim düşündüğüm arabaya isyan ediyordu, şimdi de o kadar alıştı ki, istiyorsan alalım diyor ben vicdan yapıyorum şimdi de o kadar para vermeye..
Bu arada bebek arabasını kayınvalidemler alacakmış.. Bir kaç hafta sonra gelecekler, siz beğenin gelince biz alalım dediler.. Ama şimdi onlar alacak diye de daha da vicdan yaptım.. :KK43: Ne kadar ince düşünceli bir gelinim yaa..

Orası öyle tabi gerçekten..
Sanırım çok büyük oldu canım. İnşallah dediğin gibi olur kullanabilirim :110:

hayırlı olsun size canım , en yakın gelen nuna leaf, sadece sallanmaya çok alışır mı o kararsız bırakıyo beni , çünkü okuduğum kadarı ile sadece sağ sol yapıyor

Sağol canım ben zaten hafif titreşimli bir şey istiyordum baktıklarımın arasında en hafif sallananı bu videolardan falan bak izlerken uykum geliyor :nazar: sabitleme özelliği var istersen kapatıp kullanabiliyorsun.
İlk aylar benek anne karnındaki gibi sallanmaktan hoşlanıyor Buda hemen hemen o seviyede

4moms için benimkinin düşüncesi de öyle bide stokke için stokke alacağıma gider doğan yada Şahin alırım diyor haksız da sayılmaz :KK50:

Güzelmiş canım ,
Ben kızıma pijama aldım çok beğendiğim gibi gelmedi onun içinmkıyaget almıyorum artık

Sağol canımcım ama o kadar büyük ki gözüm korktu. Ben iilk ay rahat kullanır diye 0-3 ay kıyafetleri aldım çünkü küçücükler, sonra komşumun lafıyla ve 2 aylık bebeğininde üstüne tutarak 0-3 ayın ne kadar büyük olduğunu anladım. Şu an bu tulum neredeyse 1 yaşında ki bebeğe olur diyorum. O kadar büyük gibi. İşin kötü yanı eğer 6 aylıkken giyecekse bizim bebekler yaz mevsimine denk geliyor, hayatta uzun kollu giydiremeyiz. Yani şu an boşa aldım sanırım. Bilmiyorum :110:

Her bebek bir olmaz canım
Seninki belki daha iri olacak bide akşamları falan yine giye dışarı çıkarken

kızlar ev tipi ana kucağı var mı ?
tercihiniz neler oldu , ben çok kararsız kaldım

Bana arkadaşım verecek Tiny love 3in1 mi ne öyle bir şey

Gündüz ve gece uykusu düzenine alışsın diye
Gündüz bunda yatırdı gece park yataGinda

Mesela mutfak işi var buna koydu o işini yaptı bebeto da takıldı diğer türlü is yaparken Nereye koyacağına karar veremedi

X