2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canım yaptıkların harika maşallah sana :) bu taç için malzemeyi hazır mı aldın? Hani kahverengi çember şeklinde olanı? Ya da bir adı var mı bunun? Saçma bir soru olmuş olabilir

Canım yaptıkların harika maşallah sana :) bu taç için malzemeyi hazır mı aldın? Hani kahverengi çember şeklinde olanı? Ya da bir adı var mı bunun? Saçma bir soru olmuş olabilir
Canim o kahve uzerinde minik minik mavi tomurcuklar olan dumduz bisi icinde tel varmis. Bundan tac yapiolar dedi aldigim adam. Onun uclarini birbirine doladim. Uzerindeki boncuklar da paket halinde satilio. Yaklasik 70 cm falan bisiydi. Doladim doladim yaptim

Çok güzel olmuş ya gerçekten canım :) ben de pembeli morlu bir şeyler yapayım kendime :) özendirdin beni

Yap valla canm ben instagramda sordum 150 tl dediler. Bunu 12 tlye falan malettim
Çok şık ve kendi emeğin olmuş canım artık adamlar üstüne nasıl bir kar elde ediyorlarsa hesap edemiyorum İçindeki telden bulamazsam normal bir teli baş ölçüme göre yapmaya çalışacağım

Canım ne maharetliymişsin sen maşallah valla Allah içine sindire sindire kullanmayı nasip etsin hepsi cok güzel :)

Tesekkur edwrim canim
Icindeki telden bulamazsan lohusa taci yapmak icin hazir yuvarlak teller var. Onlardan al canim. Daha da olmadi nakis kasnagini kafana gore olc onu al. Istersen boyarsin da

Tesekkur edwrim canim

Icindeki telden bulamazsan lohusa taci yapmak icin hazir yuvarlak teller var. Onlardan al canim. Daha da olmadi nakis kasnagini kafana gore olc onu al. Istersen boyarsin da
Aa kasnak da olur bak haklısın :) çok teşekkürler canım malzemeleri toparlayıp yapacağım hem kendime hem kızıma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…