2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kizlar fikirlerinize ihtiyacim var ogluma sadece besik alicam benim odamda kalacak dekoratif bi seyler istiyorum asagiya resimlerini attim.sizce hangisi ilkinin maliyeti 70 ikicinsinin 350 bu arada kizimdan kalma funna baby uyku setim var hic kullanmadi ilk gunku gibi duruo ortak renkleri kiz uyku takimi degil yani.....
Alttakine bayıldım ben :)

Kızlar babaannemiz hastane çıkışını aldı , bugün öylesine geziyorduk, hadi bi bakalım dedik, ben aziz bebe veya İdil almayı düşünüyordum zaten , bu modeli görünce beğendim, listeden bişey daha silindi.

Eklentiler

• IMG_20171006_213145.jpg
    IMG_20171006_213145.jpg
    32 KB · Görüntüleme: 90
Kızlar babaannemiz hastane çıkışını aldı , bugün öylesine geziyorduk, hadi bi bakalım dedik, ben aziz bebe veya İdil almayı düşünüyordum zaten , bu modeli görünce beğendim, listeden bişey daha silindi.
Çok güzel canım sağlıkla giydir inşallah ne güzel hediye darısı bana :KK70: gerçi biz aldık ama hediye olunca tadından yenmez

Bugun hastane sonrasi alisverise ciktim. Lohusa terligi taki yastigi vs vs malzemesi aldim
Fotigraf cekimi icin tac yaptim bitane. Lohusa terligi ve taki yastigi yarim kaldi cunku onune yapiscak ayilari bulamadim. Bide cocugu ev disindaki yerlerde yere rahat koymak saga sola rahat yatirmak icin pazen kumas aldim onu da kestim bictim ama dikmeye mecalim kalmadi. Bide ahsap isikli isimlik icin ahsap almoatim onu da boyadim. Geberiorum bunlarda fotttegraflar
IMG-20171006-WA0020.jpeg
IMG-20171006-WA0014.jpeg
IMG-20171006-WA0007.jpeg
20171006_213029.jpg
20171006_135903.jpg

Bugun hastane sonrasi alisverise ciktim. Lohusa terligi taki yastigi vs vs malzemesi aldim
Fotigraf cekimi icin tac yaptim bitane. Lohusa terligi ve taki yastigi yarim kaldi cunku onune yapiscak ayilari bulamadim. Bide cocugu ev disindaki yerlerde yere rahat koymak saga sola rahat yatirmak icin pazen kumas aldim onu da kestim bictim ama dikmeye mecalim kalmadi. Bide ahsap isikli isimlik icin ahsap almoatim onu da boyadim. Geberiorum bunlarda fotttegraflarEki Görüntüle 2052674 Eki Görüntüle 2052675 Eki Görüntüle 2052676 Eki Görüntüle 2052677 Eki Görüntüle 2052678
Canım hepsi çok güzel zevklerimiz aynıymış, ben de tasinma işini halledeyim başlıycam süslere püslere

Fotigraf cekimi icin tac yaptim bitane. Lohusa terligi ve taki yastigi yarim kaldi cunku onune yapiscak ayilari bulamadim. Bide cocugu ev disindaki yerlerde yere rahat koymak saga sola rahat yatirmak icin pazen kumas aldim onu da kestim bictim ama dikmeye mecalim kalmadi. Bide ahsap isikli isimlik icin ahsap almoatim onu da boyadim. Geberiorum bunlarda fotttegraflarEki Görüntüle 2052674 Eki Görüntüle 2052675 Eki Görüntüle 2052676 Eki Görüntüle 2052677 Eki Görüntüle 2052678
Vay vay birde hastayım halim yok der :KK70: ne becerikli yahu kızım Kuzeyi de kıskandı şimdiden :KK70: anne banada yap diyor :KK70:

Sağlıkla gel Kuzey , ay maşallah nasıl güzel olmuş bunlar . Kopan düğmeyi bile zar zor Diken birisi olarak çok özendim . Emeğine sağlık canım ..

Vay vay birde hastayım halim yok der :KK70: ne becerikli yahu kızım Kuzeyi de kıskandı şimdiden :KK70: anne banada yap diyor :KK70:
Kiz gunduz vallahi biseyim yoktu. Aksam eve geldim yemek sonrasi oturdum bunlarin basina . Bi baktim.hasta olmusum. Kizin hiic kiskanmasin annesi ona daha guzllerini yapar:KK70:
Sağlıkla gel Kuzey , ay maşallah nasıl güzel olmuş bunlar . Kopan düğmeyi bile zar zor Diken birisi olarak çok özendim . Emeğine sağlık canım ..
Tesekkur ederiz teyzesi:)
Ya aslinda o kadar basitki eline almadigindan yapamazmissin gibi gelio bence

X