2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canım ben bayb shower için şu yeseren kalem yapan yer diye soyledi ya bi arkadaş bynazli diye orda yaptırdım, işte panosu,bayraklı ismi vs..kalan ihtiyaclari ise tahtakaleden aldık, tül.,balon,masaüstünü, cupcake için stand, kadeh..bunlarda çok az bişey tuttu zaten 25 kişilik bi organizasyon. Öyle arkadaşlar arasinda
canım ınstagramda mı nerde bende bakayım

Kızlar dün eminönünden aldıklarımı o meşhur komşuya da gösterdim. Tecrübeli diye, ben yenidoğan ebatlarında hiçbir giysi almadım bu arada. Hastane çıkışı da almayacağım. Çok küçük bebeğim olmaz diye düşünüyorum o yüzden hep 0-3 ay almıştım. Amma velakin kadın dedi ki (komşum) yenidoğanla 0-3 ay arası da bir beden var, cm olarak 56 cm oluyor ondan mutlaka al. İlk ay o bedeni giyer, 3'er tane body tulum falan al dedi. Bu aldıkların baharda giyeceği ebatlar dedi. Bana da mantıklı geldi ama ben yenidoğandan sonra 0-3 ay var sanıyordum. Neyse dün gece h&m e gittim 3lü uzun koluu bir body aldım. Bi ara da tulum alırım diyorum.
Canım bebeğine göre değişir ama genelde bebekler 50 52 cm arasında doğuyor bana da 56 cm aldiklarin büyük gelir yeni dogan için 52 cm al dediler alacağım bende daha almadım :)

Ay kızlar valla bu bebek bezini bir alamadım gıcık oldum ya :) biliyorsunuz internetten sipariş ettiğim bebek bezi beyaz paket değil yeşil gelmişti iade ettim dün gidip görerek bizzat marketten alayım dedim bir gittim bu sefer paketin yarısı yeşil yarısı beyazdı. Paketleri mı yenilendi bu bebek bezinin kızlar :KK51:

Ay kızlar valla bu bebek bezini bir alamadım gıcık oldum ya :) biliyorsunuz internetten sipariş ettiğim bebek bezi beyaz paket değil yeşil gelmişti iade ettim dün gidip görerek bizzat marketten alayım dedim bir gittim bu sefer paketin yarısı yeşil yarısı beyazdı. Paketleri mı yenilendi bu bebek bezinin kızlar :KK51:
prıma premıum yazıyor bende de ama yesıl pkaet bakalım ne gelecek gercı yesıl olsa ne olacak ben usenırım ıade etmeye kız:)

Kizlar fikirlerinize ihtiyacim var ogluma sadece besik alicam benim odamda kalacak dekoratif bi seyler istiyorum asagiya resimlerini attim.sizce hangisi ilkinin maliyeti 70 ikicinsinin 350 bu arada kizimdan kalma funna baby uyku setim var hic kullanmadi ilk gunku gibi duruo ortak renkleri kiz uyku takimi degil yani.....

Eklentiler

• Screenshot_2017-10-06-19-22-05-1.png
    Screenshot_2017-10-06-19-22-05-1.png
    406,4 KB · Görüntüleme: 80
  • Screenshot_2017-10-06-16-00-30-1.png
    Screenshot_2017-10-06-16-00-30-1.png
    347,5 KB · Görüntüleme: 81
Kizlar fikirlerinize ihtiyacim var ogluma sadece besik alicam benim odamda kalacak dekoratif bi seyler istiyorum asagiya resimlerini attim.sizce hangisi ilkinin maliyeti 70 ikicinsinin 350 bu arada kizimdan kalma funna baby uyku setim var hic kullanmadi ilk gunku gibi duruo ortak renkleri kiz uyku takimi degil yani.....
350 TL sadece duvar süsleri mi yoksa beşik yan koruma filan birlikte mi? Tek duvarsakilerse çok pahalı.. Aslında kendin de yapabilirsin.. Duvardaki balonlar filan tarzı bir şey.. Bir de ahşap, ya da ışıklı bebeğin isminin yazdığı bir şey yaptırabilirsin..

ben alttakine bayıldım çok güzel

Balonlar çok hoş

X