2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Aman canım küçücük bebek nasıl bogulacak ya büyüyünce neyse de ilk aylarda bir şey olmaz canım zaten sarıp sarmalıyon kıpırdayamıyor

Böyle felaket tellallığı yapmak Değil niyetim ama ilk 1 sene ani bebek ölümleri olabilen bir şey. Yatağında bebekten başka bir şey olmamalı, hatta bu yüzden yatağı bile yumuşak olmamalı. Konuyu bir okuyun derim

http://www.saglikvakti.com/ani-bebek-olumu-sendromu/

Canım müslinlere bayıldım markası neydi onların, hepsini güle güle kullanmak nasip etsin.

Canım, bizde tesadüfen gördük, havuzlu Handa organik kitikami diye bi yer vardı. Ürünler yüzde yüz organik olduğu için biraz pahalı 2 tane muslini ordan aldım. Sanırım tanesi 45 ti.diger büyük pembeliyi de aziz bebe den. Bebek sarayı diye geçiyordu sanırım. O da 35 ti galiba

Gül e güle kullan canım. Valla herkes paylaşıyor aldiklarini ozendim benimde paylaşasım var ama hepsini dolabına yerleştirdim üşeniyorum çıkarıp çekmeye
Canın sıkıldığı bir vakit çıkarı çekebilirsin eğlence olur sana
Güle güle güzel günlerde kullanın canım :)
Amin kuzum hep beraber inşallah

Kızlar bu ebebekten daha önce alışveriş yapanlar büyük indirim fırsatı ne zaman olur acaba belki kuruluş yıldönümü için falan yapar siz bilirsiniz şimdi öyle şeyleri benim bir sürü ıvır zıvır almam gerek son aya bırakıyorum

Çok güzellermiş ben de Bursa'ya gidince bi bakayım , kapalı çarşıda bulurum umarım

Kızlar dün eminönünden aldıklarımı o meşhur komşuya da gösterdim. Tecrübeli diye, ben yenidoğan ebatlarında hiçbir giysi almadım bu arada. Hastane çıkışı da almayacağım. Çok küçük bebeğim olmaz diye düşünüyorum o yüzden hep 0-3 ay almıştım. Amma velakin kadın dedi ki (komşum) yenidoğanla 0-3 ay arası da bir beden var, cm olarak 56 cm oluyor ondan mutlaka al. İlk ay o bedeni giyer, 3'er tane body tulum falan al dedi. Bu aldıkların baharda giyeceği ebatlar dedi. Bana da mantıklı geldi ama ben yenidoğandan sonra 0-3 ay var sanıyordum. Neyse dün gece h&m e gittim 3lü uzun koluu bir body aldım. Bi ara da tulum alırım diyorum.

Canım pek beyaz geldi en azından kırık beyaz krem gibi yapsalarmis

Ama çiçekli taç bileklik vs vs takacaksan olur sanki bilemedim
aynen bayagı beyaz ama mavısı de ıcıme sınmemıstı bende kemerını falan kendım yapayım dedım tac takarım dedım ama ıste nasıl bı model yapacagım bılmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…