2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

L Lilyumm_ speedy-gonzales speedy-gonzales F ferayegul yesa yesa Oktivus Oktivus teşekkürler kızlar yorumlar için,.. Aslında benzer düşüncelerdeyiz.. Doğru yoldayım yani.. :) tabi alışverişe çıkınca kendimi kaybetmezsem inşallah.. :KK70:
Küvet de mecbur almak gerekiyor anlaşılan.. Aslında katlanır olanlar mantıklı gibi ama onlar da gereksiz pahalı geldi, bir indirimde filan denk gelirsem onlardan alabilirim ama.. Ya da ucuz bir küvet alıp bir kaç ay sonra işim bitince birine veririm
. Tabi çevremde verebilecek biri denk gelirse..

Kızlar aldıklarımin resimleri

Hepsi çok güzel, güle güle kullan canım..

Küvet konusu açılmışken ben de sorayım hemen.. Ne yalan söyleyeyim, o kğvetşerden hiç alasım yok, sanki 2 ay kullanıp, sonra çocuğu kucaklayıp yıkayacakmışım gibi geliyor.. (tecrübesiz anne cesareti :KK70:)
Sonra evde kalabalık edecek gibi hissediyorum.. Tabi kiii tecrübeli annelerin tavsiyelerine açığım...

2. Sorum da, bu hastane çıkışlarından kaç tane almak lazım? İnternette araştırdım biraz da, 3 tane alın diyen de var, 1 tane alın diyen de var.. Çabuk küçüleceği için çok almak istemiyorum ama diğer taraftan da çabuk çabuk kirletecek, sık sık değiştirmek gerekecek.. Yine tecrübeli anne tavsiyeleri alabiliriz :)
Bir tane al yeter bence 20 li hastane cikisindan hemen kuculuyor tulum al bol bol

H Hayrosgiller tün herşeyi halletmişsin maşalaah
Havuzlu han güzel ya babyshowerları ikinci kattan aldın herhalde genelde 2 dükkan var bunun gibi şeyler için.

Canım ben bayb shower için şu yeseren kalem yapan yer diye soyledi ya bi arkadaş bynazli diye orda yaptırdım, işte panosu,bayraklı ismi vs..kalan ihtiyaclari ise tahtakaleden aldık, tül.,balon,masaüstünü, cupcake için stand, kadeh..bunlarda çok az bişey tuttu zaten 25 kişilik bi organizasyon. Öyle arkadaşlar arasinda

Canım ben bayb shower için şu yeseren kalem yapan yer diye soyledi ya bi arkadaş bynazli diye orda yaptırdım, işte panosu,bayraklı ismi vs..kalan ihtiyaclari ise tahtakaleden aldık, tül.,balon,masaüstünü, cupcake için stand, kadeh..bunlarda çok az bişey tuttu zaten 25 kişilik bi organizasyon. Öyle arkadaşlar arasinda

Havuzlu Handan aldın sandım.
hepsini güzel günlerde kullan bu burun şeyinin yanındaki ne ? Babulas marka

Ben soylemiatim canim konsepti nasil sectiniz ben uçan balonlari sectim

Benim konsept bu kapi susumuzde ucan balonlar

Eklentiler

• IMG-20171003-WA0000.jpg
    IMG-20171003-WA0000.jpg
    29,6 KB · Görüntüleme: 90
Benim park yatagim ve cingene besigim var kizindan kalan ancak ofisime de o da hazirlayacagim icin besik almaya karar verdim ikeanin besik karyolasina karar vermis gibiyim gidip bi bakicam annem alicak sagolsun kv 'nin bişey alacagini hic sanmiyorum.annem surekli soruyordu ne alayim ne alayim die soyledim bende. maddi konu degilde birilerinin sizi dusunmesi hercekten cok guzel birsey..... insan aliniyor hic dusunulmediginde .......

Eklentiler

• Screenshot_2017-10-04-18-38-23.png
    Screenshot_2017-10-04-18-38-23.png
    114,5 KB · Görüntüleme: 92
X