2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canım Yeni çıkmış

Chicco lite way plus 2 duo ( chicco lite way plus var bi de bu 2 si)

2 renk vardı siyah ve kırmızı ( kırmızı eşim pek begenmedi ben de siyah güneşte solar dedim ) satıcı solma garantisi var dedi.
Öyle deyince siyah aldık :)

Yanında Yağmurluk ve şu ayak sokma gibi bi şey var ya adını tam bilmiyorum o hediye:)
heh tam da sormak ıstedıklerımı dedın allah razı olsun o gun baktıgımızda bıze 2017 yı tanıttılar cunku :) bu ozellıkler vardı 2017 e de

yesa yesa ; günaydınlar kızlar canım bende harıtadan baktımda cevre yolundan 25 dakkada ordayım cumartesı gıdeyım dıyorum emzırme urunlerındede ındırım var ne zaman sona erecekmıs ındırım bılıyormusun peki bıde ürün yelpazesi genişmi

Canım bayaa ürün vardı ama insanlar yagmalamis resmen ama bence vardır yine de :)

Göğüs pompası baktim

lansinoh 200 tl ydi 50 tl de hediye çeki 150 ye geliyor en ucuz da 174 e var piyasada

Avent yalan olmasın 250 civari ydi sanırım 50 tl lik daha bir şey alırsan 100 tl hediye çekin olur

Bence şansını dene canım

Hamile kadınlar baya büyük mont bile aldılar 90 liralık mont 32 miydi neydi arti 150 ye tamamlayıp 50 tl hediye çeki falan alıyorlardi

İnsanlar tam bir çılgındi dostum:KK45:

heh tam da sormak ıstedıklerımı dedın allah razı olsun o gun baktıgımızda bıze 2017 yı tanıttılar cunku :) bu ozellıkler vardı 2017 e de

Canım araba içime sindi benim :) fiyat performans açısından çok iyi bence :)

Sadece bebetom büyüyünce on bari var ya onu alacağım o da 25 lira falan :)

yesa yesa ; günaydınlar kızlar canım bende harıtadan baktımda cevre yolundan 25 dakkada ordayım cumartesı gıdeyım dıyorum emzırme urunlerındede ındırım var ne zaman sona erecekmıs ındırım bılıyormusun peki bıde ürün yelpazesi genişmi

Hediye çeki olayı için son 2 gün sanırım canım ay sonu dediler ama emin değilim

on barı ne kız :)

Hahaha yani çocuk otururken tutunuyor ya onu dahil etmemişler puset kullanırken değil ya zaten direk arabaya geçtiginde alınacak :)

bırde cok uygun oluyor ya o hosuma gıttı benım hem marka hem uygun fıyata

Aynen canım 300 tl hediye çeki çok iyi park yatak alınca biraz üzerine koyup bayaa iyi oluyor :)

Canım bayaa ürün vardı ama insanlar yagmalamis resmen ama bence vardır yine de :)

Göğüs pompası baktim

lansinoh 200 tl ydi 50 tl de hediye çeki 150 ye geliyor en ucuz da 174 e var piyasada

Avent yalan olmasın 250 civari ydi sanırım 50 tl lik daha bir şey alırsan 100 tl hediye çekin olur

Bence şansını dene canım

Hamile kadınlar baya büyük mont bile aldılar 90 liralık mont 32 miydi neydi arti 150 ye tamamlayıp 50 tl hediye çeki falan alıyorlardi

İnsanlar tam bir çılgındi dostum:KK45:
yesa yesa cım bizi Ankaraya getireceksin en sonunda:halay:

Selam çok model var

Şeker hamuru kurabiye yapabilirsin
Şİşede kolonya yapabilirsin içine eenkli kolonya
Kutu da minik çikolatalar yapabilirsin
Şeker hamuru sevmiyorum canım sisede kolonyada sanki kötü kokuyor o kolonyalar kimseye dağıtmak istemiyorum açıkçası o kokuyu. Böyle benide oyalasın şirin bir hediye de olsun istedim. Aslında model buldum malzemelerini almak için nete girdim hazır yapilmisini alsam daha uygun gelecekti. kafam karıştı öyle oluncada

Şeker hamuru sevmiyorum canım sisede kolonyada sanki kötü kokuyor o kolonyalar kimseye dağıtmak istemiyorum açıkçası o kokuyu. Böyle benide oyalasın şirin bir hediye de olsun istedim. Aslında model buldum malzemelerini almak için nete girdim hazır yapilmisini alsam daha uygun gelecekti. kafam karıştı öyle oluncada

o zaman bu işi hazır alıp hallet bebeğinle ilgilen bol vaktinde yat tekmelerini izle :KK200:
Bir daha yaşayamayacaksın

o zaman bu işi hazır alıp hallet bebeğinle ilgilen bol vaktinde yat tekmelerini izle :KK200:
Bir daha yaşayamayacaksın
Doğum iznine ayrılınca evde cooook vaktim olacak sıkılacakmışım gibi geliyor kendime meşgale arıyorum :anneadayı: o tekmeler yok mu o tekmeler neyseki şimdilik narin vuruyor kızımız bir kaç hafta sonra acıtır heralde :)

Sağolasın canım ❤
Prego yummy 70*110 ama açılınca 84*124 oluyor 383 liraya almıştım

cooook tesekkurler canım gule gule kullan not aldım :)

2017 de tek renk var kirmizi griydi sanirim

yıne sıyah ve kırmızı dedıler canım bıze de sıyah elımızde yok dedı babymall

kumkum size 2017 de sıyah ve kırmızı mı dedıler

aman hos 2016 olsa nolcak dert değil benim için. içime sinsin yeter :)

yesa yesa cım bizi Ankaraya getireceksin en sonunda:halay:

hahahaha gelin canım gelin kapım açık atlarız arabaya gideriz :)

Doğum iznine ayrılınca evde cooook vaktim olacak sıkılacakmışım gibi geliyor kendime meşgale arıyorum :anneadayı: o tekmeler yok mu o tekmeler neyseki şimdilik narin vuruyor kızımız bir kaç hafta sonra acıtır heralde :)

32 de mi çıkacaksın dayanabilirsen 37 ye kadar dayan canım, sonra o haftalar çok aranıyor
Madem şimdi çalışıyorsun o izinde hep yat gitsin böyle tv karşısında yat uyu , bebeğin eşyalarını yıka ütüle hepsi zAten vaktini alacak şeyler

32 de mi çıkacaksın dayanabilirsen 37 ye kadar dayan canım, sonra o haftalar çok aranıyor
Madem şimdi çalışıyorsun o izinde hep yat gitsin böyle tv karşısında yat uyu , bebeğin eşyalarını yıka ütüle hepsi zAten vaktini alacak şeyler
Canım is yerim çok sıkıntılı ve stresli. Aşırı üstü yoğun bir isim var malesef ben negatif etkileniyorum. kendimi geçtim bebeğimde strese giriyor hissediyorum yoksa tabi isterdim devam etmeyi. O yüzden benim bebisiminde rahat bir anneye ihtiyacı var diye düşündüm ve erken ayrılmaya karar verdim :)

Canım is yerim çok sıkıntılı ve stresli. Aşırı üstü yoğun bir isim var malesef ben negatif etkileniyorum. kendimi geçtim bebeğimde strese giriyor hissediyorum yoksa tabi isterdim devam etmeyi. O yüzden benim bebisiminde rahat bir anneye ihtiyacı var diye düşündüm ve erken ayrılmaya karar verdim :)

sonrasında yine dönecek misin işe ?
yada şimdiden dillendirme 32 ye kadar belki değişir fikrin 5 haftayı sonra değerlendirmek istersen geri dönüşün olur en azından.
Belki doktor zorunlu 32 çıkartacak belli olmaz

X