2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Canım çok sağol geçmiş arada atlamisim senin yatak

Yatak süper sende Güle güle kullan tam adi ve fiyat yazabilir misin 15 gün içinde bizimde yatak almamız lazım da :)
Prego yummy canım fiyati bilmiyorum ama bende aynısı istediğimden marka model biliyorum

S selifor doğum ücretini bugün sordum
Normal 2500 sezeryann 3500
Bana da aynısı dendi canım sen devam edicekmisin orda benim dogum burda olucak gibi nasipse birde daha önce orda çalışmış bir teyze var tanıdığım zaten Tülay hanimi o ayarladi bana dogum ucretindede yardimci olmaya çalışırım demis anneme 500 falan indirtse kârdir bakalım nasibimde ne var senin degisim olacaktı son durum ne

Yok canım değişim olmayacak sigortamız değiştikten sonra ilk kez gittim bugün 170 tl vermek dokundu ama neyseki sigorta bir kısmını geri ödüyormuş bakalım ne kadar ödeyecek bakalım.
Nst 110 tl mesela bence pahalı , Allahtan test aşamalarımızı geçtik. Sigorta karşılıyor ama karşılamayan için gereksiz pahalı.

Bende 170 veriyorum gecen sigortamda sıkıntı çıktı 240 vermek zorunda kaldım rahat oluyor ama parasida iyi gidiyor sağlıkla kucağımiza alalimda napalım

Bende 170 veriyorum gecen sigortamda sıkıntı çıktı 240 vermek zorunda kaldım rahat oluyor ama parasida iyi gidiyor sağlıkla kucağımiza alalimda napalım

Öyle tabi canım Acıbadem sigorta bakalım bizim ne kadarını ödeyecek.
Doğum çok pahalı değil aslında diğer yerlere göre ama kızda gittiğim hastane öyle uygundu ki bunlar fazla geliyor şimdi

Öyle tabi canım Acıbadem sigorta bakalım bizim ne kadarını ödeyecek.
Doğum çok pahalı değil aslında diğer yerlere göre ama kızda gittiğim hastane öyle uygundu ki bunlar fazla geliyor şimdi
Birde ikinci olunca parasi daha farkli gelir tabiki masraf çoğalıyor çünkü

Bu araba benimde seceneklerim arasinda minik hafif bi araba tek skinti 3 hamlede kapaniyo olmasi ona dikkat edin

Bu araba benimde seceneklerim arasinda minik hafif bi araba tek skinti 3 hamlede kapaniyo olmasi ona dikkat edin

Canım ben dün akşam itibariyle araba olayını hallettim:)

Chicco lite way duo plus 2 aldım

İçime sindi inşallah bebeğimin de içine siner

Zaten 950 ye inmişti bi de e bebek açılışa özel Her 150 tl ye 50 tl hediye çeki verdi 300 tl de hediye çekimız oldu.

200 tl kadar üzerine ekleyip park yatak alacağız inşallah 15 gün içinde indirimi kullanmamız gerkiyor

@selifor çok sağol canım bakayim ben de Nasılmis :)

neden tek gogus kuuzm

kız ne aldın ne ara aldın :)) agır mıymıs pusetı anlat hemen :) ebebek de mı varmıs ındırım :)

Litewaye ben yillardir cocugum olursa alicagim ilk araba gozuyle bakiyodum gercekten cok rahat bi araba beni anakucaginin agirligi korkuttu bide yenisinde siyah rengi yoktu hangi renk aldin bu arada guzel gunlerde kullan insallah

yesa ; günaydınlar kızlar canım bende harıtadan baktımda cevre yolundan 25 dakkada ordayım cumartesı gıdeyım dıyorum emzırme urunlerındede ındırım var ne zaman sona erecekmıs ındırım bılıyormusun peki bıde ürün yelpazesi genişmi

yesa canım bu arada araba 2016 mı 2017 model mı ve hangı renk :) heyecan yaptım :)

Canım Yeni çıkmış

Chicco lite way plus 2 duo ( chicco lite way plus var bi de bu 2 si)

2 renk vardı siyah ve kırmızı ( kırmızı eşim pek begenmedi ben de siyah güneşte solar dedim ) satıcı solma garantisi var dedi.
Öyle deyince siyah aldık :)

Yanında Yağmurluk ve şu ayak sokma gibi bi şey var ya adını tam bilmiyorum o hediye:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…