2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Bende bu sabah chicco go ya bakmistm. Cok mu kotuydu

Uf ne zor seymis bu bebek esyasi almak. Duzgun yapin alalim iste ne kotulerini de yapip insanin aklini karistiriolarsa

Ergo baby pahalı biri ürün anan genelde kötü bir yorum göremezsin kalkıp şimdi 550 tl vermem o zaman indirimli almıştım bebeğin doğduğunda al git deneyerek al yine ergo baby dersen ikinci el ürün satan anneler var
Genelde benekler herşeyi kullanmaz sen alıyorsun bebeğin hiç oturmuyor satıyorsun bazıları da yeni almış fişi bile duruyor yarısından az fiyata alırsın.

Canım sen öyle deyince bende bikac gündür ergobayb baktım. Tutumlu annenin sitesinde 500 TL lik ler 300 e var ve sıfır etiketli görünüyor. Sence sahte filan olabilir mi.hep aynı kişi farklı bikac modeli koymuş. Gerçi yurtdisindan filanda getirmiş olabilir.

Hahahah çok iyi ya :) çok sevdim ben bu cümleyi :)

Sitelerin arasında en güvenlisi tutumlu anne paran direk karşı tarafa geçmez 3 gün içinde ürünü yollar sen onay verirsen paran geçer iade etme şansın bile var yani.

Ben de araba işini doğum sonrasına bıraktım. Zaten ana kucağımız var. Doğumdan bir iki ay sonra tam yatarlı, baston bir araba alacağım. Aklımda modeller var zaten eleme yapmam da kolay olur o yüzden. Mama sandalyesine falan zaten 6.aya kadar ihtiyaç yok ki hiç kafamı bulandırmamam onun için zaten yapılacak, alınacak tonla şey var :) çok iyi listelemişsin yani canım

KIZLAR AVENT IN ILK AYLAR ICIN HANGI BIBERONUNU ALDINIZ
bende emzik ve bıberonda sankı bu markada kaldım ama bı kararsızlıkta var acaba dıyorum bıberon süt sağma falan sonramı alsam lazım olurmu.
Ha birde kızlar listeme baktımda bazı şeyleri nerden alacağımı bilmiyorum. help mee
1) bebek yatağı (okurken düzenleme gereksinimi buldum. buyuyen beşik aldım ben onun ıcıne yatak almam lazım yataşamı baksam acaba birde sünger vison L harfiyle baslayan bısı var birde atalarımızdan kalma pamuk yün hangısı saglıklı bilemedım)
2)uyku seti
3) buna uygun perde ve avizeler oluyor onlarımı denesem
4) halı bakmam lazım
5)birde odada kucuk bıyer kalıyor besıgın yanında oraya kucuk bır teklımı atsam altınıda orda değişirim emziririm falan yada böle puf puf minderler oluyor onlardanmı yapsam
6) bu lohusa şeysileri varya gecelık pijama sabahlık falan onları nerden alıcam terlik taç oluyor iyi ama ben taç hayatta takmadım takamamkı onu nasıl yapsam bu cıtcıtlı tokalara gecermıkı o susler
7)bu lohusa çamaşırı oluyor ya alt onlar paket halınde demi nerde satılıyor.

işte böle 7 tanecik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…