2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

pirayegibi pirayegibi Canım adini görünce aklıma geldi unutmstm kusura bakma ebebege gittm babyes noa cantaya baktm içinde küçük gözler var büyük göz var sadece o konuda yetersiz kalemkutusu gibi biberon çantası var alt acma var eh idare eder kumasini modelini beğendim dusunebilrm ama almisken daha çok gözlusunu almak mantıklı sanırım
tamam canım sağol
ben daha gidemedim
ben belki port bebe ile takım alırım

kızlar erkek annelerı karguru hakkında ne duusnuyor bende almak ıstıyorum ama kımı uygun degıl pek dıyor arastırıp alsak yada arastıran var mı :))99
canım ben buradan yazdım ama yorumuma denk gelmedin galiba
ben almayı düşünmüyorum
erkek bebekler için uygun değil deniliyor
yürüteçte almayacağım onun yerine oturma kısmı olmayan diğer alternatiflerden düşünüyorum

Canımm Allaha Şükür durumumuz iyi ama bir arabaya 2 binin üzerinde para vermek bana mantikli gelmiyor dediğin gibi bebek sevmeyebiliyor bi de 1000 lira civarı bi araba da işimizi görüyorsa abartma nin alemi yok. Şımarık olmasın bebem Hahahahaha :)[/QUOTE]

Yaa boyle deyince aklıma sey geldi :) bi ara canım bisey çekmişti dışardayken yanından geciyoduk eşim de alayım diye girdi dükkana baktı pis bi yer guvenemedi almadan çıkınca bana diyecek bisey bulamayınca "oyle her seyi alamayız askım bebişimiz yokluğu öğrensin yoku bilsin" demisti :KK70:

Onunla ilgili yazıyı bulunca paylaşırım canım, burda da daha önce konuşulmuştu diye hatırlıyorum...

Tmm canım benimki kız ama merak ettim yine de ogrenmek lazım boyle seyleri

Canım içimi okudun çok dua ediyorum şımarık bir çocuğum olmasın diye ama bi yandan da korkuyorum bazı çocuklar öyle ne yetiştirme ne çevresi yapısı öyle oluyor

Allah sağlıklı sıhhatli mutlu huzurlu akıllı çocuKlar versin inşallah hepimize:)

En korktugum sey şımarık ve memnuniyetsiz cocugum olması :stop:

kızlar erkek annelerı karguru hakkında ne duusnuyor bende almak ıstıyorum ama kımı uygun degıl pek dıyor arastırıp alsak yada arastıran var mı :))99

Erkeklere yürüteçte önerilmiyor ama şöyle oturtup 5-6 saat bırakmayın diyor doktorlar günde yarım saat 1 saat oturtabilirsin kanguru da eğer oturuşu doğru ise sorun olmaz diye düşünüyorum.

Bqcakları düz duran bir kanguru sakıncalı olabilir ama oturur pozisyonda olanda sorun olmaz diye düşünüyorum

canım ben buradan yazdım ama yorumuma denk gelmedin galiba
ben almayı düşünmüyorum
erkek bebekler için uygun değil deniliyor
yürüteçte almayacağım onun yerine oturma kısmı olmayan diğer alternatiflerden düşünüyorum
GORMEDIM CANIM AMA OLSUN ISTIYRUM DA NE BILEYIM KARARSIZIM COK :)))

Erkeklere yürüteçte önerilmiyor ama şöyle oturtup 5-6 saat bırakmayın diyor doktorlar günde yarım saat 1 saat oturtabilirsin kanguru da eğer oturuşu doğru ise sorun olmaz diye düşünüyorum.

GORMEDIM CANIM AMA OLSUN ISTIYRUM DA NE BILEYIM KARARSIZIM COK :)))
bildiğim kadarıyla hanımlar erkek bebeklerin üreme sistemi kız bebeklerde ki gibi değil
doğumdan sonra da halen gelişmeye devam ediyor
bu yüzden yürüteç ve kanguru önerilmiyor
ben almayacağım
zaten biraz büyüyüncede kanguruya ihtiyacı olmaz sanki

Bqcakları düz duran bir kanguru sakıncalı olabilir ama oturur pozisyonda olanda sorun olmaz diye düşünüyorum
Bende kanguru kullanmak istiorum. Ama cok secenek var. Kafam karisik.

Evin kucukse ikeanin mama sandalyesini al ben de fisher price var o kadar buyuk ki ayaklari mutfagim da kucuk cok pismanim
Canım ev büyük ben hem ana kucağı gibi olmasını çok beğendim fiyatları yüksek ama bakicaz artık

Eklentiler

• indir.jpg
    indir.jpg
    17,7 KB · Görüntüleme: 66
bildiğim kadarıyla hanımlar erkek bebeklerin üreme sistemi kız bebeklerde ki gibi değil
ben almayacağım
AYNEN ILK BASLARDA HEVES EDIYORDUM BENDE :))9

Bende kanguru kullanmak istiorum. Ama cok secenek var. Kafam karisik.
Ben kızıma ilk chico go diye bir kanguru aldım daha 2 aylık falandı hayatımın en büyük pişmanlığı nasıl ona oturttum bilmiyorum alırken adamlarda bir şey söylemedi
Sonra sling tarzı bir şey bakarken ergo Baby gördük. Şuanda sling , ergo baby öneririm sling zaten eski usul bir şey kumaşa çocuk bağlıyorsun

ben almayacağım

2 yaşına kadar kanguru ile gezdim hele bide arabaya binmeyen bir çocuk olursa kanguru ayrılmaz ikili oluyor.
Dediğin doğrudur çok bilgiö yok, ama çocuğu kucakta taşımakta kanguru ile taşımak arasında çok fark olmamalı ( doğru kanguru olursa iyi araştırmak lazım )

evet bizim burada ki e bebektede çok seçenek yok bir bakabilsem internetten de isterim ama nerdeeee
Yakından bakmadanda alasim gelmiyor hepsinde ic gozleride göstermiyor ayrıntılı fotolari yok anca öyle denk gelince ben birde eminonune gidicem bebek esylari yerine orda illa br begendigim canta cikar onuda halletmis olurum diyorum

X