2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Oo maşallah canım güle güle kullan bunları sen inşallah benimde ikinci ama hiç bebek arabası dışında hiç bir şeyim yok cinsiyeti de farklı her şeyi yeniden almam lazım :) artık gelsin pembisler tokalar elbiseler ❤️ mama sandalyesi olarak Chicco düşünüyorum ama acelesi yok şimdi duruma göre bakicaz beşik olarakta park yyatagimiz vardı ama kırıldı attım o bunda alirmiyiz düşünüyoruz halen oğlan besikte hiç yatmadı battaniye de büyüttük bu da ona benzese yandik
Evin kucukse ikeanin mama sandalyesini al ben de fisher price var o kadar buyuk ki ayaklari mutfagim da kucuk cok pismanim

Yaramaz bir bebek büyütmek çok zor inan kolik olunca insan her şeyden bikiyor artık eşimle aram açılmıştı çocuk yüzünden susturamiyorduk birbirimize catiyorduk :KK43: Allah koliksiz akıllı uslu bebekler versin hepimize inşallah
Bende cok zorlandim esimde susmuyor sinirler bozuluyor cok zor o yuzden 4 yildir kardes die yalvario anca kendimize geldik galiba kizim ilkokul 2 ye gidiyor bu arada

Gercekten var midir ki sahtesi ya

Canım İnan bana vardır :KK43: şikayet.com da da yazılar okudum bununla ilgili. Bir de farklı bir şeyle daha karşılaştım. Sözlükten bakayım dedim yorumlara. Prima nın yeni paketlerinde kaliteyi düşürdüğü, bu yüzden sık sık büyük indirimler yaparak bu ürünleri satmaya çalıştığı eski üretimli bezlerin daha kaliteli olduğu hakkında yazılar okudum. Benzer yazılar şikayet.com da da var. Doğruluğu elbette sorgulanır ama kafam karıştı. O yüzden 1 numara premium çare alıp kalite/ sızdırma/ pişik durumuna göre duruma bakacağım. Hayır yani anlamıyorum sen primasın dünya standartlarında bir markasın ne gerek var kalite düşürmeye(eğer doğruysa)
İnşallah bize iyileri denk gelir ne diyeyim canım.

S selifor Canım sen mi almıştın.

İndirime girmiş guzel mi alayim mi ben de

Eki Görüntüle 2049835
Canım gec gördüm kusura bakma evet ben aldım bundan ayni fiyat pofuduk olanı kalınlığı güzel boyuda iyi iş görür yorumlara baktiysan begenen cok var dışarı cikarken at cantaya gezmede rahat et modunda bence kaçırma derim

Canim ben de bebek bezi aldiktan sonrasinda premium care almadim da normal prima aldim yanlislikla diye merak edip yorumlara baktim internetten.
Gercekten boyle bir durum varmis.
Birdenbire kaliteyi acaip dusurmus hatta insanlar sahte mi acaba diye tereddutte kalmislar. Satin aldiklari firmayla irtibata gecip urunu arastirinca sahte olmadigini orjinal urun oldugunu gormusler.
Ne diyelim, her bezin her bebege yaramamasi riski hep var zaten bunu biliyoruz, en kotu ihtimal bezler cope gider bebeklerden kiymetli degil ama guvenilir bi markanin kullanicisini bu kadar enayi yerine koymasi da hos degil tabi

İstemem sen erkek anasısın öyle süslü kıyafetlerin yok :KK70: deri ceketin vardır :KK70: motor ve kaskta alırsın yakında :KK70: kıyamam ya şaka yapıyorum canım alınma sakın malum çok hassas hormonlarımız var ❤️

Hahaha hahahha iyiymiş aynen ya bizimkinin gömleği var az büyüsün babası deri ceket alacak :) ay bu arada ne alınması operim:)

Durumunuz yoksa bebek arabası için acele etmeyin ya ben oğlan 3 4 aylık olduktan sonra aldım 2 yaşından sonra kullanmaya başladım çünkü hiç durmadı arabada iyi ki de öyle pahalı bir şey almadim diyorum çünkü hiç kullanmadik hep aglardi içinde şimdi heves ediyor bindir diye ama artık geçti :KK70:

Canımm Allaha Şükür durumumuz iyi ama bir arabaya 2 binin üzerinde para vermek bana mantikli gelmiyor dediğin gibi bebek sevmeyebiliyor bi de 1000 lira civarı bi araba da işimizi görüyorsa abartma nin alemi yok. Şımarık olmasın bebem Hahahahaha :)

m

Canım buna yorumlarda büyük demişler katlayip kullanmak zorunda kalmislar

Bi de ince yerine pofuduk daha hoşuma gitti :)

Hahaha hahahha iyiymiş aynen ya bizimkinin gömleği var az büyüsün babası deri ceket alacak :) ay bu arada

Canımm Allaha Şükür durumumuz iyi ama bir arabaya 2 binin üzerinde para vermek bana mantikli gelmiyor dediğin gibi bebek sevmeyebiliyor bi de 1000 lira civarı bi araba da işimizi görüyorsa abartma nin alemi yok. Şımarık olmasın bebem Hahahahaha :)

m

Fikirlerine aynen katiliyorum cocuk yetistirme de fedakarlik boyutu o kadar asiliyor ki ortaya garip cocuklar cikiyor.biz şukur kizimda cok dengeli olabildik cocuklarin istekleri sinirsiz buyudukce bunu daha iyi anliyoruz cocuk oldugunu unutmadan gerektigi kadarini yapmaliyiz cok abartiiyor boyut asiliyor buyudugunde ortaya doyumsuz cocuklar cikiyor 2 bin liraya araba bana da cok gereksiz geliyor

Fikirlerine aynen katiliyorum cocuk yetistirme de fedakarlik boyutu o kadar asiliyor ki ortaya garip cocuklar cikiyor.biz şukur kizimda cok dengeli olabildik cocuklarin istekleri sinirsiz buyudukce bunu daha iyi anliyoruz cocuk oldugunu unutmadan gerektigi kadarini yapmaliyiz cok abartiiyor boyut asiliyor buyudugunde ortaya doyumsuz cocuklar cikiyor 2 bin liraya araba bana da cok gereksiz geliyor

Canım içimi okudun çok dua ediyorum şımarık bir çocuğum olmasın diye ama bi yandan da korkuyorum bazı çocuklar öyle ne yetiştirme ne çevresi yapısı öyle oluyor

Allah sağlıklı sıhhatli mutlu huzurlu akıllı çocuKlar versin inşallah hepimize:)

Günaydın kızlar
Bebek taşıma konusunda alışveriş listemi hazırlamadan önce en az yirmi kişiyi arayıp fikir aldım. Öneriler doğrultusunda benim planım şöyle;
İlk bir ay port bebe (bize bir arkadaşımız verecek)
Oturana kadar kanguru (onu da zamanı gelince bebeği de al yanına bebekle dene al dediler)
Yine oturana kadar ev tipi kanguru
Oturduktan sonra evde bumbo koltuk
6-7 ayından sonra baston bebek arabası ( onu da deneyerek ve iade süresi geçmeden bir kaç kere kullanıp emin olarak)
6-7 ayından sonra mama sandalyesini ( deneyerek)

Canım şimdi sen deyince baktım, güzel bi araba.saglam.tek şikayet biraz ağır olduğu yönünde. Sen görmüşsündür ne dersin?
travel sistemler çok hafif olmadığı için çok önemsemedim açıkçası :) bi kaç kullanan ark. Tavsiyesiyle aldım ama şimdi ne desem yalan olur bi gelsin ağırlığıda yazarım :)

Günaydın kızlar
Bebek taşıma konusunda alışveriş listemi hazırlamadan önce en az yirmi kişiyi arayıp fikir aldım. Öneriler doğrultusunda benim planım şöyle;
Oturana kadar kanguru (onu da zamanı gelince bebeği de al yanına bebekle dene al dediler)
6-7 ayından sonra baston bebek arabası ( onu da deneyerek ve iade süresi geçmeden bir kaç kere kullanıp emin olarak)
canım bende belirledim gibi
ilk bir kaç ay taşımak için port bebe alacağım
erkek olacağı için kanguruyu çok erken zamanlarda önermiyorlar
o yüzden napacaz bilmiyorum:cry:
bizim ki galiba hep baba kucağını kullanacak:KK70::KK70:

Günaydın kızlar
bebek arabası ve puseti de ilk baharda alacağım

KUMKUM06 KUMKUM06 canım emin olamadım bebek arabası listesi sen mi istemiştin

3 tane asıl liste

3 tane soru işaretli olmak üzere 6 isim.yazmışım

Asıl liste
1. Chicco lite way plus
2. Beneto bt 500 Trio travel sistem
3. Casual quantum travel sistem

Soru işaretli liste
1 casual vista travel sistem
2. Peg perego pliko mini
3. Casual sonic çift yönlü

Bi de quinny maxy zap gibi bi şey satıcı söylemiş ama fiyat Aşabilir
bendım kuzum :) bırde weego ve wellegro ya bakar mısın ıs yerındekı arkdaslar almıs wellegro yu cok memnunuz dıyorlar bu konuda uzman oldun sen sana guvenıp alıcam nerdeyse:)

Hahaha hahahha iyiymiş aynen ya bizimkinin gömleği var az büyüsün babası deri ceket alacak :) ay bu arada ne alınması operim:)

m

Doğrusu onun yorumlarina bakmadik canım boyunu digerinden büyük görünce daha iyi olur belki diye paylastm o zaman pofuduk iyidir küçük dötleri sigar zaten:KK48:

pirayegibi pirayegibi Canım adini görünce aklıma geldi unutmstm kusura bakma ebebege gittm babyes noa cantaya baktm içinde küçük gözler var büyük göz var sadece o konuda yetersiz kalemkutusu gibi biberon çantası var alt acma var eh idare eder kumasini modelini beğendim dusunebilrm ama almisken daha çok gözlusunu almak mantıklı sanırım

X