2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Kizlar gogus kalkani alacak misiniz yoksa yara, hassasiyet vs oldugu zaman mi almayi dusunuyosunuz?
Bu gogus ucu hassasiyeti ve yara cogunlukla oluyormu ki acaba?

Lansinoh denilen kremden kullanmaya başla 36 dan sonra , emzirmeden önce de mutlaka kullan genelde olmutor olursa zaten cidden kötü bir şey iniaşşah olmaz o acıya dayanamıyor insan

Ben onun kullandığı ipleri ve aynı boyutta gözlerden kullanmadım. O yüzden benimki farklı oldu :) Gözleri için kaç mm kullandım bilmiyorum ama ipim Nako pırlantaydı :)
canım kaç numara tığ kullanılıyo? 1 yıldır falan hevesim var ama bi türlü ilk adımı atamadım :) geçen kış heves edip sepet ördüm penye iplerle şimdi bu sene artık bebeğe göre sepetler örerim. Amigurumiyi becerebilirsem o da güzel olur

valla ben bu konuda karasızım hem sut sagma konsuunda hem de bıberın son dakıka alayım dıyorum hep:)) su da vermıyoruz sonucta bebege
Cnm bana sorarsan 1 tane al. Diyelim sütun hemen gelmedi mecbur sağıp biberonla vericeksin ilk günler. Hadi diyelim inşallah bol bol geldi yinede al bir kaç ay sonra su vermeye başladığında kullanırsın en kötü boşa gitmez tabi sen bilirsin yinede :)

Lansinoh denilen kremden kullanmaya başla 36 dan sonra , emzirmeden önce de mutlaka kullan genelde olmutor olursa zaten cidden kötü bir şey iniaşşah olmaz o acıya dayanamıyor insan
Evet o aciyi cekenlerin yorumlarini okuyunca korktum valla.
Ben lremle birlikte zeytinyaginin da methini cok duydum.
Ama eger gogsum yara olmayacaksa bosuna kalkan almaktan da vazgectim

Cnm bana sorarsan 1 tane al. Diyelim sütun hemen gelmedi mecbur sağıp biberonla vericeksin ilk günler. Hadi diyelim inşallah bol bol geldi yinede al bir kaç ay sonra su vermeye başladığında kullanırsın en kötü boşa gitmez tabi sen bilirsin yinede :)
mantıklı aslında da bunun da aylık olanları var ya hangısını alacagıma karar veremıyorum :KK43:

o kadar kafam dalmıs kı yazdıgın seyı anlamadım dusun sımdı jeton dustu :) ne kadara aldın bunu

ben 3 sene önce aldım şimdi güncel fiyatını hiç bilmiyorum ben öylesine bir siteye tıkladım resim için 94 tl yazıyordu annedükkanı diye
mesela bu biberonu hiç kullanmadım kızım diğerine alışmıştı bunu kabul etmedi.

Evet o aciyi cekenlerin yorumlarini okuyunca korktum valla.
Ben lremle birlikte zeytinyaginin da methini cok duydum.
Ama eger gogsum yara olmayacaksa bosuna kalkan almaktan da vazgectim

aynen canım 1 defa oldu öyle onda da dişi yeni çıkmıştı ısırdı 1 gün emzirmedm. Sağdığım sütlerden vermiştim. Ucu ikiye ayrılmıştı.
Saf zeytinyağı da işe yarıyor diye duydum ben bu sefer krem falan da almadım ilkinde olmadı bunda da olmaz diye düşünüyorum

ben 3 sene önce aldım şimdi güncel fiyatını hiç bilmiyorum ben öylesine bir siteye tıkladım resim için 94 tl yazıyordu annedükkanı diye
mesela bu biberonu hiç kullanmadım kızım diğerine alışmıştı bunu kabul etmedi.

aynen canım 1 defa oldu öyle onda da dişi yeni çıkmıştı ısırdı 1 gün emzirmedm. Sağdığım sütlerden vermiştim. Ucu ikiye ayrılmıştı.
Saf zeytinyağı da işe yarıyor diye duydum ben bu sefer krem falan da almadım ilkinde olmadı bunda da olmaz diye düşünüyorum
anladım canım tesekkur ederım

Kızlar ogleden sonra izinliydim

Önce e bebek gittim

4 al 3 ödeden alt değiştirme örtüsü aldım 40 tane ( 3unu pofuduk 1ini ince aldım deneme amaçlı S selifor canim:)

Sonra mıgros gittim
Aynı ürün 2si yüzde 40 indirimli

2 numara 2 adet aldım tanesi 36 kuruşa geldi :) KUMKUM06 KUMKUM06 canım :)
oo my god ındırım ne zaman bıtıyor hemen almam lazım :))

Kizlar gogus kalkani alacak misiniz yoksa yara, hassasiyet vs oldugu zaman mi almayi dusunuyosunuz?
Bu gogus ucu hassasiyeti ve yara cogunlukla oluyormu ki acaba?

Ben lansinoh göğüs ucu kremi aldım ( göğüsleri uyarmadan doğumdan önce kullanmaya başlayacağım )

Göğüs pedi aldım

Başka da göğüse çalışmam artık yeter

Süt sagma makinası hala bakiniyorum

Elektrikli alacagim tek göğüs alacağım bunlar kesin

200 tl üzerine çıkmayı düşünmüyorum

Hayirlisi

Canım bugün son indirim . Bende dün aldım yesa nın dediği gibi 36 kuruşa geliyor .2 numara 2 tane aldım . Sağolsun yesa 1 numarayı Kipa dan almıştım . Dün eşimle konuştuk çok uygun geldi bize , bugün gidip 2 tane de 3 numara alacağım .

Canım bugün son indirim . Bende dün aldım yesa nın dediği gibi 36 kuruşa geliyor .2 numara 2 tane aldım . Sağolsun yesa 1 numarayı Kipa dan almıştım . Dün eşimle konuştuk çok uygun geldi bize , bugün gidip 2 tane de 3 numara alacağım .

X