2018 Ocak Annelerinin Alışveriş Paylaşımları

Ah canım keşke örebilsem :KK66: yanlış etiketleme oldu nervouscookie nervouscookie ören bayan :KK70:
Bunu video izleyerek ördüm :) Ama artık 3. ye örmeye başlayacağım için baya bir ezberledim ^_^ Örmek istersen link atarım ama önce daha küçük bir şey ile ya da penye sepet ile başlarsan daha kolay öğreniliyor :) İp kalın olduğu için ^_^ Ben öyle öğrenmiştim :KK66:

Bunu video izleyerek ördüm :) Ama artık 3. ye örmeye başlayacağım için baya bir ezberledim ^_^ Örmek istersen link atarım ama önce daha küçük bir şey ile ya da penye sepet ile başlarsan daha kolay öğreniliyor :) İp kalın olduğu için ^_^ Ben öyle öğrenmiştim :KK66:
Çok istiyorummm link atarsan sevinirim canım ufak şeylerle başlarım :)

Çok istiyorummm link atarsan sevinirim canım ufak şeylerle başlarım :)

Gayet güzel anlatıyor :) Normalde ben yabancı youtuberların yüklediği amigurumi videoları ile örmeye başladım kuzu örecek iken de bu youtuberı buldum ^_^ Nasıl dikilmesi gerektiğine kadar anlatıyor ^_^ Kolay gelsin :)

bendım kuzum :) bırde weego ve wellegro ya bakar mısın ıs yerındekı arkdaslar almıs wellegro yu cok memnunuz dıyorlar bu konuda uzman oldun sen sana guvenıp alıcam nerdeyse:)

Hahhaahhah çok tatlisin canım inşallah buluruz içimize sinen

O arabaya da bakayım. Canım Nasılmis

Kizlar gogus kalkani alacak misiniz yoksa yara, hassasiyet vs oldugu zaman mi almayi dusunuyosunuz?
Bu gogus ucu hassasiyeti ve yara cogunlukla oluyormu ki acaba?

lınk atma sansın var mı bana benım kafam cok karıstı valla:)

Ben sana link değil de resim atayım
Manuel süt sağma makines avent içinde gördüğün gibi biberon da var.

2C880233-06EE-4AF3-940B-DB8CAD235050.png

X