2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Benim de ilk denemem, gonal f 225 kuaniyorum su an. Heyecanliyim baya, insallah hayirlisiyla pozitif sonuclanir. En cok transfer icin endiseleniyorum, bakalim yasayarak gorecegiz hep birlikte :)
bende gonal f 225 kullaniyorum.ilk igneyi altida vurdum ins duzgun vurmusumdur

bende gonal f 225 kullaniyorum.ilk igneyi altida vurdum ins duzgun vurmusumdur
Ben her gun aksam 8de vuruyorum. Aliskin olmadigimiz bisey oldugu icin insan tedirgin oluyo tabi yanlis bisey yapmis olabilir miyim diye ama bence endiselenme. Eger sıkıntı olacak olsaydi hastanede olmamizi isterlerdi. Benim ilk gonalf'te igne yaptigim yerde biraz kanama oldu. Ama sonrakilerde olmadi. 8.gun bugun. Bi de igne baya zor giriyo karnima :) lucrine de devam ediyorum paralelden, o kolay giriyo neyse ki .

Ben her gun aksam 8de vuruyorum. Aliskin olmadigimiz bisey oldugu icin insan tedirgin oluyo tabi yanlis bisey yapmis olabilir miyim diye ama bence endiselenme. Eger sıkıntı olacak olsaydi hastanede olmamizi isterlerdi. Benim ilk gonalf'te igne yaptigim yerde biraz kanama oldu. Ama sonrakilerde olmadi. 8.gun bugun. Bi de igne baya zor giriyo karnima :) lucrine de devam ediyorum paralelden, o kolay giriyo neyse ki .
allah yardimcimiz olsun rabbim yuzumuzu guldursun cabalarimizi bosa cikarmasin ins

Pazartesi transfer yapıldı yarın yani cuma günü e2 ve progestan değerlerimi istedi doktor bilgisi olan ya da yaptıracak olan var mu benim gibi? Değerlerden bişeyler yakalaya bilir miyiz?
Ben daha önce denediğimde transferden sonra sadece gebelik testi için kan verdim

Merhaba arkadaşlar,

Ben de adetimin 3. Günü gonal f iğnelere başladım. Şu an tam 5. Gün, kontrolüm vardı. Şükür her şey yolunda, yumurtalar gelişiyor.
Cumartesi yeniden kontrol olur ve Pazartesi yumurtalar toplanır dedi doktorum.
Brüksel tüp bebek merkezi Yücel Karamana gidiyorum ben ve çok memnunum.
Allah hepimize hayırlısını versin :KK200:
Merhaba canım sürecimiz birlikte ilerliyo benimde cumartesi son kontrolüm pazartesiye yumurta toplamam olucak. Transfer hakkında bi bilgi verdi mı doktorun taze mı dondurulmuş mu olucak

Arkadaşlar elimde ilaçlar var isteyen olursa özelden yazabilir

Merhaba canım sürecimiz birlikte ilerliyo benimde cumartesi son kontrolüm pazartesiye yumurta toplamam olucak. Transfer hakkında bi bilgi verdi mı doktorun taze mı dondurulmuş mu olucak
Mrb benım de bugun son kontrolümde pazartesi yumurtalar toplanacak çok heyecan yapıyorum nedense kendimi sakinleştiremiyoeum

Selam kızlar bizde başlayacaktık ama biraz kilo vermek istedim prolaktin yüksek çıktı sadece onun için ilaç verdi 2 ay sonra görüşelim dedi.hem zayıflarsan şansımız artar dedi.7-8 kilo verirsen iyi olur dedi.bakalım hayırlısı olsun .

Selam kızlar bizde başlayacaktık ama biraz kilo vermek istedim prolaktin yüksek çıktı sadece onun için ilaç verdi 2 ay sonra görüşelim dedi.hem zayıflarsan şansımız artar dedi.7-8 kilo verirsen iyi olur dedi.bakalım hayırlısı olsun .
Aynen canım kilo faktörü önemli bu tedavide ben başlamadan önce 7 kilo verip gitmiştim doktorum kilo konusunda bişey demedi uygun gördü

kizlar acil cvp verin ben igneyi soktum ilaci sikicakken igne birden dustu yere ya sonra ben alip ayni yerden vurdum igneyi siktim ilaci bisey olurmu ya

B
kizlar acil cvp verin ben igneyi soktum ilaci sikicakken igne birden dustu yere ya sonra ben alip ayni yerden vurdum igneyi siktim ilaci bisey olurmu ya
O igneyi kullanmasan daha iyi olabilirmiş ama bence bisey olmaz endiselenme, steril olmasi enfeksiyon kapmaman acisindan onemli ama elimizi kolumuzu steril olmayan yerlerde yaralayabiliyoruz sonucta bisey olmuyor.

İlaç yere düştüğünde akıp eksilmediyse sorun yok sonuçta damar içine verilmiyor bu ilaç enfeksiyon açısından risk az. Bence önemli olan yeterli doz alımı

B

O igneyi kullanmasan daha iyi olabilirmiş ama bence bisey olmaz endiselenme, steril olmasi enfeksiyon kapmaman acisindan onemli ama elimizi kolumuzu steril olmayan yerlerde yaralayabiliyoruz sonucta bisey olmuyor.
valla icim rahatladi sagol cnm kullanmak zorundaydim ilac 5 gune denk geliyor 5 gunu muayenem var

İlaç yere düştüğünde akıp eksilmediyse sorun yok sonuçta damar içine verilmiyor bu ilaç enfeksiyon açısından risk az. Bence önemli olan yeterli doz alımı
valla cnm bakmadim hic dozuna azalmismi azalmamismi diye hemen vurdum hafif kizardi ikinci defa ayni yerden vurdum diye galiba igne zor giriyor ya

X