2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Slm kızlar bugun kontrolüm vardı doktor 6 yumurta alcaz gibi dedi normale göre az bi rakam sizlerde kaç yumurta toplandı yumurta sayısına takılmak istemiyorum ama kafamı karıştırıyor embrıyo oluşurken daha da azalırsa diye tedirginim:110:
Canım benim sadece 1 yu murtam oldu ...Allah a şükür dollendi ve iyi ilerledi...suan transferimin 5.gunundeyim...6 yumurta bence çok güzel.. .gerçekten önemli olan sayısı değil kalitesiymis ....icini ferah tut...hayirli haberler alırsın inşallah.. .

Merhaba tekrar herkese. Acaba tedavi sürecinde sgk raporu çıkaran varmı? İlaçların katılım payları nedir acaba?

Canım benim sadece 1 yu murtam oldu ...Allah a şükür dollendi ve iyi ilerledi...suan transferimin 5.gunundeyim...6 yumurta bence çok güzel.. .gerçekten önemli olan sayısı değil kalitesiymis ....icini ferah tut...hayirli haberler alırsın inşallah.. .
Çok saol canım ya içimi rahatlattın umarım güzel sonuç alırsın sende haftasonu yumurta toplamam olucak sanırım senin transferin 5. Gün mü yapıldı

ins bol yumurtan olur kaliteli pozitif sonuclanir transferin bende yarin basliyorum
Çok yok malesef canım 6 yumurta var şuan ben biraz stres yapmıştım yumurta sayısını etkiledi geçen ay saha çok yumurtam vardı doktorum Bayram iznine cıkıcak diye başlamamıştık meğersem her ay değişiyormuş bu ay az yumurta rezervim oldu oda stres etkiledi sana tavsiyem stres yapma benim gibi gerçekten çok etkiliyormuş

Çok yok malesef canım 6 yumurta var şuan ben biraz stres yapmıştım yumurta sayısını etkiledi geçen ay saha çok yumurtam vardı doktorum Bayram iznine cıkıcak diye başlamamıştık meğersem her ay değişiyormuş bu ay az yumurta rezervim oldu oda stres etkiledi sana tavsiyem stres yapma benim gibi gerçekten çok etkiliyormuş
sagol cnm tavsiyen icin alti yumurtada iyi icinden 1 tanesi kaliteli olsun yeter transfer icin cok sayi olmasi degil kaliteli olmasi onemli

Selam arkadaşlar bende yarın başlıyorum tüp bebek tedavisine ilk deneyim olacak.eşimde ve bende sorun yok .içimde korku heyecan var.iğne ilaç hepsi stresbirde çalışıyorum acaba iş yerinde zorluk olur mu ilaçlar çok etkiliyor mu
Icinde korku olmasin sadece heyecan olsun:) ben bugun gonalf'in 7.gunundeyim. uzun protokol surecindeyiz. gonalf den once 20 gun kadar lucrin kullandim. Ben de calisiyorum. Baya da yogun bi calisma yahatim var malesef ama simdiye kadar hic sıkıntı olmadi. Gonal f basladiktan sonra biraz kasik agrisi oluyor ama adet doneminden daha hafif.

Selam arkadaşlar bende yarın başlıyorum tüp bebek tedavisine ilk deneyim olacak.eşimde ve bende sorun yok .içimde korku heyecan var.iğne ilaç hepsi stresbirde çalışıyorum acaba iş yerinde zorluk olur mu ilaçlar çok etkiliyor mu
Stres yapma canım malesef bende çok stres yaptık yumurta gelişimini etkiliyor yapma demekle olmuyor tabi insan istemeden strese giriyor ama rahatlatmaya çalış kendini benimde sebepsiz inferliliteydi aşılama sürecini atladık direk tüp bebeğe geçtik benim de iğne kullanımı devam ediyor 6. Günündeyim

Stres yapma canım malesef bende çok stres yaptık yumurta gelişimini etkiliyor yapma demekle olmuyor tabi insan istemeden strese giriyor ama rahatlatmaya çalış kendini benimde sebepsiz inferliliteydi aşılama sürecini atladık direk tüp bebeğe geçtik benim de iğne kullanımı devam ediyor 6. Günündeyim
Biz iki defa asilama yapmistik,olmadi. Bi bakima iyi olmus o asamaya atlamaniz:) surecimiz baya yakin zamanliymis,yumurta toplama ne zaman olacak belli mi?

Biz iki defa asilama yapmistik,olmadi. Bi bakima iyi olmus o asamaya atlamaniz:) surecimiz baya yakin zamanliymis,yumurta toplama ne zaman olacak belli mi?
Cuma günü belli olcak cumartesi veya pazar olabilirmiş bende aşılamayla zaman kaybetmek istemedim aslında 2 defa aşılama için başlamıştım fakat iksindede tek yumurta gelişince doktor iptal etmişti benimde canıma tak dedi direk tüp bebeğe geçtik

bnde basldmkızlar pko hastasıyım ve 40 yumurt toplndı 2. gunde 23 dpllnme oldu inş daha da kötü olmz

Merhaba, gerçekten maşallah. 40 yumurta sahibi olmakta zor, gaz ağrı karında gerginlik, ohss yapabilir geçmiş olsun. İnşallah herşey yolunda gider sağlıkla devam eder

Kızlar iğne olarak lucrin ile birlikte merional kullanan varmı?

X