2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

kizlar igneyi iki gun sag tarafima vurdum bugun de sol.taraftan vurabilirmiyim fark ediyomu

kizlar igneyi iki gun sag tarafima vurdum bugun de sol.taraftan vurabilirmiyim fark ediyomu[/QUOTE
Farketmez canım. Ben acımasın diye bi gün sağdan bi gün soldan yapıyorum. Tabi çoğaldıkça iğneler neresi denk gelirse artık :KK3:

Bende de kasik agrisi ve siskinlik oldu, doktorum normal dedi. Su anda da kasik agrisi devam ediyor. Benim yumurta toplama Sali gunu olacakmis.

Hayırlı akşamlar cümleten. Transferimi oldum geldim şimdi istirahat ediyorum. Kendimi kasmadım hiç stres yapmadım hiç bi şeyi sorgulamadım kendimi önce Allah'a sonra doktoruma emanet ettim. Çok rahat bi transferdi.. Bu 3.cu tüp denemem 2 adet genetige gitmiş embriyo konuldu bundan sonra 12 gün bekliyo görücez. Dualarımızı eksik etmeyin hakeza ben sizler için bu çokkkkkkk dua ettim

:KK60:
Merhaba, bende şu an transfer olup bekleyenlerdenim, 4.tüp bebek denemem 11 Eylül de transferimiz oldu iki adet üçüncü gün embriyosu, bakalım hayırla sonuçlanır inşallah dua eder dua beklerim...

Allahım bu kez yüzünüzü güldürsîn bu son olsun. Inşallah tutunsun sıkı sıkı sana bebişin. Dua et bol.bol herşey güzel olacak buna inan canım

Allahım bu kez yüzünüzü güldürsîn bu son olsun. Inşallah tutunsun sıkı sıkı sana bebişin. Dua et bol.bol herşey güzel olacak buna inan canım
Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için arkadaşım, inşallah bebişlerin sana sıkı sıkı tutunurlar sağlıkla kucağınıza almak nasip olur

Banada 2 tane 3. Gün embriyosu transfer edilmişti ikiz oldu her ne kadar erken doğurup zor zamanlar geçse, rabbim sanada hayırlısını nasp etsin:-) sağlıkla tutar inşallah

Muharrem ayında çocuğu olmayan ve çocuk sahibi olmak isteyen kimseler.Enbiya süresi 89 ncu Âyet-i kerimi (4774) defa eşi yada yakınları ile birlikte okursa çocuk sahibi olabililer.

Başlamadan önce eşler SADAKA verecek dua bitince de ayrıca yeniden SADAKA verecek duayı etraftakilerde okuyabilir.
MUHARREM ayı’nda Enbiyâ Sûresî 89. Ayetini “4.774 “kere çocuk olması için okunmalı diye belirtiliyor.

Enbiyâ Sûresî 89. Ayet-i Kerimesi (4.774 kere okunacak )

Bismillahirrahmânirrahîm. (en başta Besmele çekelim)
وَزَكَرِيَّا إِذْ نَادَى رَبَّهُ رَبِّ لَا تَذَرْنِي فَرْدًا وَأَنتَ خَيْرُ الْوَارِثِينَ
“Ve zekeriyyâ iz nâdâ rabbehu rabbi lâ tezernî ferden ve ente hayrul vârisîn(vârisîne).”

Meali:
“Zekeriya da hani Rabbine: «Rabbim! Beni tek başıma bırakma, sen varislerin en hayırlısısın» diye nida etmişti.”

Bi siteden kopyaladım, tam da Muharrem ayındayız, ben başladım okumaya, tavsiye ederim okumak isteyen arkadaşlara

Banada 2 tane 3. Gün embriyosu transfer edilmişti ikiz oldu her ne kadar erken doğurup zor zamanlar geçse, rabbim sanada hayırlısını nasp etsin:-) sağlıkla tutar inşallah
Çok teşekkür ederim arkadaşım, inşallah bizede nasip olur dualarını beklerim zor zamanların geride kalsın bir daha da zor zamanların olmasın inşallah

X