2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Merhaba arkadaslar, ben de bu ay ilk tup bebek tedavime basladim. Bugun Gonal-f 5.gunundeyim. karnimda hafif bir dolgunluk ve agri hissediyorum. Onun disinda bir sıkıntım yok. Insallah hayirli haberlerimizi paylasiriz

Bende ankaradayim ama ekim ayini bekliyorum ekimde tedaviye baslayacagim hayirli olur insallah

Hangi vitaminleri aliyorsun bende dr ile gorustum impryl diye bisi onerdi bu gun alicam tedaviye kadar kullanicam aytica kornzim aliyorum
Bende ekimde Ankara'da başlayacağım. Hangi doktorda başlayacaksınız acaba?

Merhaba kızlar bu başlığı yeni gördüm benim yumurtalar dün toplandı aynı zamanda histereskopide oldum.. 22 yumurta toplandı 17si olgundu bugün aradılar 14 tanesi sağlıklı bir şekilde ilerliyor yarın yine bilgi vermek için arayacağız dediler inşallah hepsi sağlıklıdır.. transferimde 20 kasımda olucak.. doğum günümde 27 kasım:)) inşallah Allah'ın bana hediye sağlıklı küçük mucizem olur :):)
Simdi alinop kasimda transfer oluyormu oyle. Bu hafta nasipse gidicem dr a. Hala bi baslayamadik. Esim igne vuruluyo. O bitmedi. Bende suan hastayim ama cuma izinliyim anca gidebilirim. Bakalim.

bende adet oldum yarin yada ertesi gun muayeneye gidicem hayirlisiyla ignelere baslicsm

Kizlar hayirli aksamlar..kan sulandirici igneyi aile hekimime binbir nazla yazdirmistim.simdi de progestan igne aklima geldi.onuda yazarmi acaba??yazdirip bu sekilde alan varmi??

Kizlar hayirli aksamlar..kan sulandirici igneyi aile hekimime binbir nazla yazdirmistim.simdi de progestan igne aklima geldi.onuda yazarmi acaba??yazdirip bu sekilde alan varmi??
Bunları neden tüp bebek doktoru yazmıyorki? Bazı ilaçlar uzman onayıyla oluyor, belki aile hekimi yazmaz ama yinede sormak lazım. bi tanıdığımda ücretli alıyor ilaçlarını,birde ilk 3 ay 3 günde bir iğne oluyor.

Bunları neden tüp bebek doktoru yazmıyorki? Bazı ilaçlar uzman onayıyla oluyor, belki aile hekimi yazmaz ama yinede sormak lazım. bi tanıdığımda ücretli alıyor ilaçlarını,birde ilk 3 ay 3 günde bir iğne oluyor.
Canim doktorum yazdi recete fakat ucretli sekilde alabiliyorum.onun yazdigi receteden ben aile hekimine kan sulandiricialri yazdirmistim..

Aile hekimine özeldeki doktorun reçetesini verirsen onlar tarayıcıdan kopyasını alıp reçete ediyorlar diye biliyorum. İstersen bir sor

Saolun kizlar gittim progestani yazdiramadim kan sulandirici yazdi sadece ..zaten claxen kan sulandirici piyasada kalmamis dolar kurundan dolayi onuda bulamadim

Merhaba kızlar.. .8 eylülde tek embriyo ile transferim yapıldı.. .2-3 gündür ara ara adet olacak misim gibi ağrım oluyor hatta bu sabah uykudan uyandım keskin di agri...kisa sürdü ve geçti...gun icinde de gaz problemim var...sizce normal mi bunlar.. .

Merhaba kızlar.. .8 eylülde tek embriyo ile transferim yapıldı.. .2-3 gündür ara ara adet olacak misim gibi ağrım oluyor hatta bu sabah uykudan uyandım keskin di agri...kisa sürdü ve geçti...gun icinde de gaz problemim var...sizce normal mi bunlar.. .

Bu konu da pek Bilgi sahibi diilim ama inşallah güzel haberler alırsın :KK200:

Bu konu da pek Bilgi sahibi diilim ama inşallah güzel haberler alırsın :KK200:
Inşallah: )) biraz önce doktorum ile konuştum bu tarz ağrıların normal olduğunu,rahim in hazırlığı olarak yorumladı.. .benim de içim rahatladı.. .insallah hayırlı sonuçlar alırız.. .

Slm kızlar bugun kontrolüm vardı doktor 6 yumurta alcaz gibi dedi normale göre az bi rakam sizlerde kaç yumurta toplandı yumurta sayısına takılmak istemiyorum ama kafamı karıştırıyor embrıyo oluşurken daha da azalırsa diye tedirginim:110:

X