2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Yani her sabah bulantiyla gözünü açmak beraberinde kusmak gün geçtikçe kusmalarin artması bugün 4 defa kustum ve bogazim tahris oldu kokular o kadar keskin ki mutfağa gidemiyorum çoğu yemeği yiyemiyorum kavrulmuş soğan kokusu beni benden alıyor :) sence bunlar nasıl geliyo kulağa :)))
allah yardimcin olsun cnm o zamn olmamasi daha iyi ins boyle devam ederim midesi cok bulananin kizi olur derler seninki kiz olmasin :)

allah yardimcin olsun cnm o zamn olmamasi daha iyi ins boyle devam ederim midesi cok bulananin kizi olur derler seninki kiz olmasin :)
Onlar pek gerçek istatistik değil canm ya halk arasında tahmin hurafeleri, bilgi kirliliği :)) evet saglikli gecirdigin için şükret... Bakalm 2 ay sonra bitecek bu hal vaziyetim inşallah tabi.. ekşi tatlı muhabbeti de gerçek degil. En sağlıklısi ultrason diyorum başka birşey dimiuom

Gunaydin bağyanlar... :) Balık yağı kullanan var mı ? Ben balık yemiyorum o yüzden omega royal yazdı bana bu hapla ilgili bilginiz var mı???

Gunaydin bağyanlar... :) Balık yağı kullanan var mı ? Ben balık yemiyorum o yüzden omega royal yazdı bana bu hapla ilgili bilginiz var mı???
Balik yagi extra takviye canim hapi bilmiyorum an kullan ise yarayacaktır.bende balık yemiyorum ama balık yağı filan almadım :KK43: zaten öksürük ten sonra gripte oldum çok fenayım herkes kiziyor dikkat etmiyorsun diye daha ne kadar dikkat edeyim sürekli yattım evdeyim :KK43: olunca oluyor ışte var ağrısı da hediye yaninda

Balik yagi extra takviye canim hapi bilmiyorum an kullan ise yarayacaktır.bende balık yemiyorum ama balık yağı filan almadım :KK43: zaten öksürük ten sonra gripte oldum çok fenayım herkes kiziyor dikkat etmiyorsun diye daha ne kadar dikkat edeyim sürekli yattım evdeyim :KK43: olunca oluyor ışte var ağrısı da hediye yaninda
Gecmis olsun canım ama iç bence demekki bünyen zayıf bide bu havalarda bende hasta oluyorum özellikle kasımın ortalarında mutlaka ama mutlaka bekliyorum :hasta: her sene duzenli oluyorum cünki

Gecmis olsun canım ama iç bence demekki bünyen zayıf bide bu havalarda bende hasta oluyorum özellikle kasımın ortalarında mutlaka ama mutlaka bekliyorum :hasta: her sene duzenli oluyorum cünki
Evet canim hala iyilesemedim öksururken korkarak oksuruyorum inan geçsin istiyorum ..yarin da ise başlıyorum nasıl olacak hiçbir fikrim yok..çalışan varmi aramızda hamile olupta

kizlar benimde bulantilarim basliyor uc gundur sabah kahvaltisindan sonra geceye kadar migdem bulaniyor bisey yemek istemiyorum daha cikarmadim hic ama boylede cok kotu ogurmek bide hergun basim agriyor

Oooooyyyy oy .. :KK43:( neeaabarsınız beyaa ben pert oldum kusmaktan 2 3 günde bi serum alınca biraz daha iyi oluyorum ayın 27 sinde internet bitti ondan yoktum ama dedim şimdi sayfa muhabbet sohbet dolmuştur kimse yok :silah:

Oooooyyyy oy .. :KK43:( neeaabarsınız beyaa ben pert oldum kusmaktan 2 3 günde bi serum alınca biraz daha iyi oluyorum ayın 27 sinde internet bitti ondan yoktum ama dedim şimdi sayfa muhabbet sohbet dolmuştur kimse yok :silah:
cnm benim bulantilarimda basladi cikariyorum ama oyle senin gibi kotu degilim gunde bir yada iki.defa benim gogus hassasiyetim hic yok senin varmi

İlk baş vardı sonradan azaldı şimdi yok gibi bise ama sisti bide uçları çıktı baya
sagol cnm icim rahatladi benimde ilk basta vardi sonra gecti bende korktum bebegimin kalbi mi durdu diye kalbi durunca belirtilerde geciyomus allahim korusun

Merhaba kizlar bnmde 26 eylulde transferim olmustu. Ortalama 8 haftalik hamileyim. Tup bebek doktoruyla randevularmiz bitti. Smdi kadin dogum doktoruna gidicem haftsya . 3 aya kdr iki haftada bir gidin dedi. Surekli korku icinde acaba yasiyor mu diyorum.

Merhaba kizlar bnmde 26 eylulde transferim olmustu. Ortalama 8 haftalik hamileyim. Tup bebek doktoruyla randevularmiz bitti. Smdi kadin dogum doktoruna gidicem haftsya . 3 aya kdr iki haftada bir gidin dedi. Surekli korku icinde acaba yasiyor mu diyorum.
seni cok iyi anliyorum cnm ayni korkular bendede var yarinda muayenem haftaya ertelendi bende allaha dua ediyorum hep sag saglim kucagimiza alalim diye

sagol cnm icim rahatladi benimde ilk basta vardi sonra gecti bende korktum bebegimin kalbi mi durdu diye kalbi durunca belirtilerde geciyomus allahim korusun
Canım benim kalbi dursa zehirlenirsin yeşil kusarsin çok halsiz bitkin olursun öyle kolay değil ki :KK43:(

kizlar bende sivilce cok cikti bide tuylenme oldu ozellikle gobek bolgemde simdiden boyle olduysam ileriyi dusunemiyorum

kizlar bende sivilce cok cikti bide tuylenme oldu ozellikle gobek bolgemde simdiden boyle olduysam ileriyi dusunemiyorum
Sivilce beniöde en büyük derdim hayatımda sivilce nedir bilmedim şimdi küçük kücük sivilceler sardı sırtmı yaka bölgemi cildim kuru olmasına rağmen

X