2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Bilmiyorum inan canim ..doktora sorsaydin keske bence bir sorun olmaz allahın izniyle olsaydı muhakkak ana sağlıkla soylerlerdi
Sağlık ocağindaki Dr pek sevmiyorum biraz çatlak çok bilmiş ama yarın şimdi klinik kapandı yarın sabah ilk iş aramam olucak

kizlar allaha sukur minnagimin kalp atisini gorduk iki hafta sonra yeniden muayene var rabbim olmayanlarada nasip etsin cok guzel duyguymus gozlerimden yas akti

35 canim o
35 altina ilk iki transfer tek sonrasindakiler cift
Duzelteyim o zaman :) özellerde 27 28 ve üzeriysen istediğinde 2 transfer oluyor
Benim yaşım 22 mesela Dr a çok ısrar ettik 2 tane bıraktı iyiki de 2 istemişiz biri tutmadı eridi diyeceğim o ki biri tutmazsa diğeri kalabiliyor hayatta

Duzelteyim o zaman :) özellerde 27 28 ve üzeriysen istediğinde 2 transfer oluyor
Benim yaşım 22 mesela Dr a çok ısrar ettik 2 tane bıraktı iyiki de 2 istemişiz biri tutmadı eridi diyeceğim o ki biri tutmazsa diğeri kalabiliyor hayatta
evet mantıklı olan da o okadar eziyet cekıosn massı manevi zorlanıosn bari tane transfer etseler şans da artsa

evet mantıklı olan da o okadar eziyet cekıosn massı manevi zorlanıosn bari tane transfer etseler şans da artsa
Aynen bizde o yüzden ısrar ettik gülüm
Ayrıca önceden 2 veya 3 transfer oluyormuş yaş sınırı da yokmuş pek yanlış bilmiyosam işte şu son yillarda düzenleme geldiği için böyle yapıyo doktorlar

Aynen canim ilk uc benim devlette oldu ikisinde tek koydular. Hayirli olsun bebegin insallah sag salim kucagina alirsin.

Hastalandım boğazım tas gibi ben gerçekten yürüyen hastalığım :) sinir oldum dundenn beri ağrıyor kuru öksürük.sağlık ocağı birsey yazmadi zaten bu parol iç dedi onun da bu yararı yok sürekli birşeyler içiyorum balli sut limonlu su ilik su :KK43:

Hastalandım boğazım tas gibi ben gerçekten yürüyen hastalığım :) sinir oldum dundenn beri ağrıyor kuru öksürük.sağlık ocağı birsey yazmadi zaten bu parol iç dedi onun da bu yararı yok sürekli birşeyler içiyorum balli sut limonlu su ilik su :KK43:
Ayyy benim de bugün 4 defa kusmaktan tahriş oldu aciyo havada soğuk bikac güne iyice mahvolur :KK43:( kendim hasta olayım farketmez de çocuga bulaşmasın ondan tedirginim

cokmu kotuki cnm bulantilar
Yani her sabah bulantiyla gözünü açmak beraberinde kusmak gün geçtikçe kusmalarin artması bugün 4 defa kustum ve bogazim tahris oldu kokular o kadar keskin ki mutfağa gidemiyorum çoğu yemeği yiyemiyorum kavrulmuş soğan kokusu beni benden alıyor :) sence bunlar nasıl geliyo kulağa :)))

X