2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Bende tam tersi diye biliyorum. Bir yakınım genetiğe göndermek istedi embriyolog ozaman demiştiki dondurulup çözüldüğünde baZen gelişim göstermiyor bu nedenle dondurmakta öyle risksiz birşey değil. Hatta transfer günü normalde sabah yapılırken onun dondurulduğu için gelişimi devam edip etmediğine baktılar transferi öğleden sonra oldu

Amin amin kimseyi boş cevirmesin Rabbim

Evet riskli yanı da var ama hepsinin riskli yanı var.. bana hemen yapacak olsalardı da ben 1 ay dinlenmek istiyorum diyecektim çünkü yumurta toplamandan sonra çok sancım oldu halada var bu sancılarla gidipte transfer olmazdım.. yani benim içinde çok iyi bir süre dinlenme süresi..

Evet canim bahcecide 600 tl para odedim rahim dinlendirmeye.yaptiklari hic bisi yok sadce 1 kutu dogum kontrol ilaci kullandim.ilaci bile kendim aldimm.o kadar kizginim ki o yuzden..yani 600 tl hic az bir para degil su zamanda ..
Aynen ya 600 tl rahim dinlendirme parasını ilk defa senden duydum.. bana bir sürü ilaç verdiler dinlenme sırasında kullanbilmem için.. ilacı bile kendim aldım derken herkes kendisi alıyor zaten eczaneden anlamadım o kısmı kusura bakma

Yani kuzum sunu demek istedim sen para vermemissin ya ben 600 tl vermeme ragmrn ilaci bana aldirdilar demek istedim

Yani kuzum sunu demek istedim sen para vermemissin ya ben 600 tl vermeme ragmrn ilaci bana aldirdilar demek istedim
Aslında diğer arkadaşımın söylemek istediği sey beklerken başka ilaçlar reçete ettiler kullanmak için. Yoksa eline al bunları kullanacaksın diyen yok, herkes gidip eczaneden kendi alıyor. Hatta nakşt alımda paZarlık yapılınca fiyatta indirimde yapıyorlar

Aynen onu demek istemiştim canım:)) bana hiçbir ilacımı hastaneden vermediler hatta anlaşmalı oldukları eczaneden almamı istediler çok fazla indirim yapıyor bu tür merkezlerin anlaştığı eczaneler.. arkadaş kendim aldım ilacımı deyince bende normalde hastaneler veriyor sandım benim merkez mi farklı acaba diye düşündüm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…