2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Bende sabah 8de vurulmayı düşünüyorum akiam birşey olur eve geç gelirsem saati geçmesin.

Ben sabah çok erken saatte çıkıyorum Öğretmenim ve okulum çok uzak pazartesi günü de çok geç gelmem söz konusu o yüzden sordum kızlar, iğneden sonra günlük hayata devam ediyor musunuz yoksa o hafta yatıp dinlenmemiz mi gerekir?

Artık transferden sonra bile yatılmıyor, ben tatildeydim lokantanın wcsinde yapmıştım iğnemi. Yatmana gerek yok diye biliyorum.

Peki yatman gerekiyor mu canım yoksa günlük hayatına devam mı ediyorsun?
Ben çalıştığım için iki dakika tuvalette hemen iğneleri yapıp çıkıyorum. Biraz uyku hali yaptı bende ama malesef gündelik işlere devam ediyorum. Evde olsam uyurdum kesin :)) Ama doktor yat dinlen vs demedi. Sanırım transferden sonra bi iki gün dinlenmemiz gerekecek sadece

Merhaba. Bende eylül ayında tüp bebek düşünüyorum. Bu süreçte kullandığınız ilaçlar varmı?
Selam arkadaşlar tüp bebek tedavisine başlayacaktım ki hamile kaldığımı öğrendim ancak gerekli tüm ilaçları almıştım. ilaçlar buzdolabının sebzelik kısmında muhafaza edildi. Haziran ayında aldık. Son kullanma tarihleri 2019 ve 2020 dir. kesinlikle kutuları bile açılmadı. İstanbulda ikamet ediyoruz. ihtiyacı olan iletişime geçebilir.

1- gonal-f 450 ıu/75ml 5 kutu
2- cetrotide 0.25 mg 6 kutu
3- menogon 75 ıu 2 kutu
4- ovitrelle 250 ug/0,5 ml 1 kutu

Selam arkadaşlar tüp bebek tedavisine başlayacaktım ki hamile kaldığımı öğrendim ancak gerekli tüm ilaçları almıştım. ilaçlar buzdolabının sebzelik kısmında muhafaza edildi. Haziran ayında aldık. Son kullanma tarihleri 2019 ve 2020 dir. kesinlikle kutuları bile açılmadı. İstanbulda ikamet ediyoruz. ihtiyacı olan iletişime geçebilir.

1- gonal-f 450 ıu/75ml 5 kutu
2- cetrotide 0.25 mg 6 kutu
3- menogon 75 ıu 2 kutu
4- ovitrelle 250 ug/0,5 ml 1 kutu

1. Merhaba, SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ KURUMU'nun 14.10.2017 tarih ve 61762938 sayılı kararı gereği ilaç özellikle tüp bebek ilaçlarının satışı başlıkları sitenin kapanmasına kadar yol açabilecek ciddi bir sorun teşkil etmektedir. Tüp bebek ilaçları satış başlığının kapatılması keyfi bir karar olmayıp mahkeme kararına bağlı bir uygulamadır. Bu sebeple sitenin zarar görmemesi için bu uyarılara uymayan üyelerin (ilaç alıp satan) üyelikleri uyarısız kapatılabilceğini sizinle paylaşmalıyız. Lütfen bu uyarıyı dikkate alın !
    12:21 29 Kasım 2017 tarihli üye bilgilendirme bildirimi.

Bugün Opu yapıldı sadece 2 yumurta sağlıklı bi şekilde alınmış hayırlısı artık nasip kısmet

Merhaba kızlar bu başlığı yeni gördüm benim yumurtalar dün toplandı aynı zamanda histereskopide oldum.. 22 yumurta toplandı 17si olgundu bugün aradılar 14 tanesi sağlıklı bir şekilde ilerliyor yarın yine bilgi vermek için arayacağız dediler inşallah hepsi sağlıklıdır.. transferimde 20 kasımda olucak.. doğum günümde 27 kasım:)) inşallah Allah'ın bana hediye sağlıklı küçük mucizem olur :):)

Son düzenleme:
O kadar yumurtayı ne yapıyorlar acaba . Bilmedigimden soruyorum 20kusur yumurta noluyor donduruluyormu. Hepsi kullanılıyor mu . Bu arada inşallah evlat sahibi olursunuz emekleriniz boşa gitmez

Çok fazla yumurta toplandığı için mi bu ay transfer etmiyorlar?? Maşalla arkadaşım sağlıkla devam ederler inşallah

O kadar yumurtayı ne yapıyorlar acaba . Bilmedigimden soruyorum 20kusur yumurta noluyor donduruluyormu. Hepsi kullanılıyor mu . Bu arada inşallah evlat sahibi olursunuz emekleriniz boşa gitmez
Dondurmadan önce spermle birlikte kaçıncı güne kadar gidecekler onu takip ediyorlar.. mesela benim 17 olgun yumurtam vardı bugün aradılar 14 tanesi sağlıklı bir şekilde ilerliyor yarın yine bilgi vermek için arayacağız dediler.. 5.güne kadar gidenleri genetiğe gönderip donduracaklar.. 2 ay sonrada 1 tane transferim olacak.. amin teşekkür ederim duaların için hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin Rabbim..

Çok fazla yumurta toplandığı için mi bu ay transfer etmiyorlar?? Maşalla arkadaşım sağlıkla devam ederler inşallah
Yok canım çoklukla azlıkla alakası yok tedaviye hiç başlamadan önce doktorla ilk görüşmemizde transfer 1.5-2 ay sonra olacak demişti.. hem benim rahmim dinlensin diye hemde dondurulmuş embriyo şansı yükseltiyormuş.. yani sadece bana uygulanan bir işlem değil gittiğim merkezde herkese aynı 1.5-2ay sonra transfer oluyor.. amin inşallah sağlıklı bir şekilde giderler 5.güne kadar.. sende durumlar nasıl hangi aşamadasın?

Canim bence hic alakasi yok rahim dinlendirme adi altinda para da almislardir.bu merkezlerin ayricalikli olacam diye abartmalari.sen icini ferah tut odaklan..olacagi varsa oluyor bu forumdaki yuzde 80 kisi taze transfer oluyor.valla sakir sakir tutuyor.2 ay rahim dinlendirildi.fos cikti benim ..

Aa senden rahim dinlendirme için para mı aldılar benden almadılar canım.. normalde 7500 tutuyordu ama ben 25 agustosda başladığım için eski fiyata göre alıyoruz sizden dediler yani 6500 aldılar benim rahim kalp şeklindeydi onun içinde ameliyat oldum toplamda 7500 ödedik.. yeni fiyata göre 8500 olacaktı...

Evet canim bahcecide 600 tl para odedim rahim dinlendirmeye.yaptiklari hic bisi yok sadce 1 kutu dogum kontrol ilaci kullandim.ilaci bile kendim aldimm.o kadar kizginim ki o yuzden..yani 600 tl hic az bir para degil su zamanda ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…