2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Hayırlı sabahlar KK dün agrim olunca gece kan verdim acilde :)) 32.819 hcg
121 de progesteron çıktı..

Olmadığını kendim bakınca da anlatmıştım artık kan vere vere bide buraya çok baktım :) Dr da aradım çok iyi ilerliyo dedi. Ayın 17si nasıl gelcek ya gelsin bian önce:))

Sen naptin?
Canim şuan anestezi icin sirami bekliyorum. Yarin sabah eşim de canli sperm bulunmazsa tese olcak. Cumartesi de yumurtalar toplancak.insallah eşimde bulunurda amaliyata gerek olmaz. Bide 3 ay bizim catlatma ignesi var ya onu kullandi eşim. Spermlerde kalite arttirmak ic8n demisti dr. Cogu degeri düştü. Simdide yarina kaldi ya bulacaklar yada ameliyat. Cumartesi de yine burdayiz. Yumurta toplamak için. Sonrasi 2 ile 6 gun icinde aricaklarmis transfer icin. Günü o zaman belli olcakmis. Bildiklerim bunkadar ilk olarak eşim onemli bakalim

Çakşır otu çok etkiliyms sperm artışında bide mor soğan cnm inşallah ameliyat a gerek kalmaz

kizlar kanda 10.gun 174 du bugun 12.gun 406 cikti iyimi
Saglil
Çakşır otu çok etkiliyms sperm artışında bide mor soğan cnm inşallah ameliyat a gerek kalmaz
Inşallah canım sabah gorcez bakalim. Anestezi onay vermedi hastayim diye. Bogazlarim cok kötü . Dr gittim ama 9ff yarin ordaki kkb bakacak. Sabah 8 olmadan gel ki randevu al dediler.

Gunaydin kızlar ya benim bulantim günden güne artıyor napcam böyle yemeklerin kokusu zaten Aallaahh Allah

Gunaydin kızlar ya benim bulantim günden güne artıyor napcam böyle yemeklerin kokusu zaten Aallaahh Allah
ben de de var bulantı genelde bişey yedikten sonra kötü oluyorum. ama bu duruma nerdeyse sevinicem bunca zaman sonra bunları hissetmek bile güzel geliyor çok şükür

ben de de var bulantı genelde bişey yedikten sonra kötü oluyorum. ama bu duruma nerdeyse sevinicem bunca zaman sonra bunları hissetmek bile güzel geliyor çok şükür
Bende seviniyorum hatta afedersin kustum kahvaltıdan önce yeşil sarı arası bi renk balgam gibi ayy yazarken de kötü oldum kusura bakmayın.. :) sordum bikac yakınıma iyiymis bu kusma şekli sende de oldumu

Bende seviniyorum hatta afedersin kustum kahvaltıdan önce yeşil sarı arası bi renk balgam gibi ayy yazarken de kötü oldum kusura bakmayın.. :) sordum bikac yakınıma iyiymis bu kusma şekli sende de oldumu
benimki daha çıkarma boyutuna gelmedi canım sadece sürekli mide bulantısı hissi var

Selam kızlar.Birkaç gündür belimde ve ayaklarımda ağrı var :) çok korkuyorum ama korkmakda istemiyorum...2 gündür sabaha karşı midemde yanmayla uyanıyorum fena yaa ,,Daha miğdem bulanmıyor ama ve eşim habire canın birşey istiyormu diye soruyor hayır diyorum daha erken değil mi aşermek için :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…