2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Selam kızlar.Birkaç gündür belimde ve ayaklarımda ağrı var :) çok korkuyorum ama korkmakda istemiyorum...2 gündür sabaha karşı midemde yanmayla uyanıyorum fena yaa ,,Daha miğdem bulanmıyor ama ve eşim habire canın birşey istiyormu diye soruyor hayır diyorum daha erken değil mi aşermek için :)
Can cekiyo işte ben aklıma her geleni önüme istemedim canım kumpir çekmişti baktım ki 3 gündür aklimdan cikmiyo istedim eşim getirdi o patatesin kokusunu alır almaz midem bulandı ve basim döndü ilk o zaman başladı zati ama çok etkilemedi beni yedim :)) onun dışında ekşi ayran çekti bikac gün öyle...

Can cekiyo işte ben aklıma her geleni önüme istemedim canım kumpir çekmişti baktım ki 3 gündür aklimdan cikmiyo istedim eşim getirdi o patatesin kokusunu alır almaz midem bulandı ve basim döndü ilk o zaman başladı zati ama çok etkilemedi beni yedim :)) onun dışında ekşi ayran çekti bikac gün öyle...

Ne güzel şimdi bende öğle yemeğinde iki tane biber dolması 2 tane patlıcan dolması yedim :) ve hala doymadım ama kalktımmm :)))

benim istahim kapandi zayifliyorum galiba bebis bana ters etki etti
Aaaa napiyon sen :KK43:( zorla kendini benimde mide çok bulaniyo ama yiyorum bi şekilde sakin kalk yi hemen Allah korusun bak aklıma kötü şeyler geliyo tabi Rabbim onun rızkını veriyor bi şekilde ama sen önlemini al elinden geleni yap bak komşumuzun gelini ikiz gebeydi kendiliğinden hamile kaldı yani bise yemiyodu midesi bulaniyo die bebeğin bitanesini kaybetti erken doğum yaptı aman aman:KK43:o_O

Aaaa napiyon sen :KK43:( zorla kendini benimde mide çok bulaniyo ama yiyorum bi şekilde sakin kalk yi hemen Allah korusun bak aklıma kötü şeyler geliyo tabi Rabbim onun rızkını veriyor bi şekilde ama sen önlemini al elinden geleni yap bak komşumuzun gelini ikiz gebeydi kendiliğinden hamile kaldı yani bise yemiyodu midesi bulaniyo die bebeğin bitanesini kaybetti erken doğum yaptı aman aman:KK43:o_O
allah korusun 6 sene bekledik onu benim mide bulantim yok acikmiyorum sabah kahvalti bile zor ediyorum bol su icmeye calisiyorum

allah korusun 6 sene bekledik onu benim mide bulantim yok acikmiyorum sabah kahvalti bile zor ediyorum bol su icmeye calisiyorum
Bizimde 6 yıl olmadı canım ondan diyorum böyle seyleer duyunca dikkat etmem gerektiğini düşünüyorum işte midende şişkinlik hazımsızlık sorunun varsa siyah erik ye ben dün akşam üstü yedim şuan karnım normale döndü sukur. Hazımsızlık varsa oda iştah kapatir

Bizimde 6 yıl olmadı canım ondan diyorum böyle seyleer duyunca dikkat etmem gerektiğini düşünüyorum işte midende şişkinlik hazımsızlık sorunun varsa siyah erik ye ben dün akşam üstü yedim şuan karnım normale döndü sukur. Hazımsızlık varsa oda iştah kapatir
olabilir cnm ewet midem sis ben muz mandalina hergun yiyorum bide bi kase yogurt ins bebise yariyolardir acaba bizden beslenmeye basladilarmi

benide persenbe gunu cagirdi hastane muayeneye ins keseyi goruruz icim biraz rahatlar sonrada kalp atisi icin endise baslar bende
Kan ve progesteron baktirdinmi yakın zamanda? Baktirmadiysan da bence gidin esinle bugün en azından değerleri görüp rahatlarsin bi nevi .. bende senin gibiydim de olmuyor öyle ya 9 ay böyle nasıl geçecek Allah a emanet ol yawrum de geç :))

Kan ve progesteron baktirdinmi yakın zamanda? Baktirmadiysan da bence gidin esinle bugün en azından değerleri görüp rahatlarsin bi nevi .. bende senin gibiydim de olmuyor öyle ya 9 ay böyle nasıl geçecek Allah a emanet ol yawrum de geç :))
cnm dun kana baktirdim 406 cikti 12.gun transferin persenbe doktoruma gidicem saglik ocaginda baktirttim progestana nie baktiriyoz

cnm ben amasyadayim doktorum samsunda universite hastanesi

Nerde oldugun farketmez ki oda kan tahlili mesela hcg ye baktiracagin zaman progesteron da alınsın diyosun aynı tüpten her iki değere de bakilabiliyo canım... yani internetten baksan daha detaylı öğrenirsin ( gebelikte progesteron hormonu neden önemli ) de bak. Ama tek cümleyle sana şunu diyim o değerin iyi olması düşük riskini azaltıyor daha gerisini sen anla

Progesteron testi neden yapılır?

• Kısırlık sebeplerinin belirlenmesinde,
  • Yumurtlama olup olmadığının belirlenmesinde,
  • Yumurtlamanın ne zaman olduğunun belirlenmesinde,
  • Yumurtlama indüksiyonu yapılan kadınlarda başarılı olunup olunmadığının saptanmasında,
  • Hamileliğin erken döneminde dış gebelik olup olmadığının belirlenmesinde,
  • Düşük ihtimalinin değerlendirilmesinde,
  • Riskli gebeliklerde plasentanın değerlendirilmesinde,
  • Progesteron tedavisi alanların izlenmesinde,
  • Kadınlarda anormal kanamaların nedeninin araştırılmasında,
  • Böbreküstü bezleri ile ilgili problemlerin teşhisinde progesteron testi yapılır.

Kizlar bugun belim tutuldu kilitlendim acile gitrim igne ilac kendime anca geldim acaba tup bebek tedavisinden oturu olmus olabilir mi yumurta toplandiktan sonra boyle problem yasayan oldu mu acaba

X