2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Kızlar pozitif sonuç alanlarınız hiç belirti hissetti mi öncesinde ? Hissettiyseniz bizimle paylaşır mısınız?

Baayanlar hayırlı akşamlar bilen varsa yardımcı olsun acemiyik de :) ben bebisin kaç günlük oldugunu heseplayamiyorum:KK57:

Baayanlar hayırlı akşamlar bilen varsa yardımcı olsun acemiyik de :) ben bebisin kaç günlük oldugunu heseplayamiyorum:KK57:

• 3 haftalık gebelikte: 5 – 50 mIU/ml arasında,
  • 4 haftalık gebelikte: 5 – 425 mIU/ml arasında,
  • 5 haftalık gebelikte: 20 – 7.300 mIU/ml arasında,
  • 6 haftalık gebelikte: 1.080 – 56.000 mIU/ml arasında,
  • 7 – 12 haftalık gebelikte: 7.650 – 290.000 mIU/ml arasında,
  • 13 – 16 haftalık gebelikte: 13.300 – 250.000 mIU/ml arasında,
  • 17 – 24 haftalık gebelikte: 4.000 – 165.000 mIU/ml arasında olmalıdır.

• 3 haftalık gebelikte: 5 – 50 mIU/ml arasında,
  • 4 haftalık gebelikte: 5 – 425 mIU/ml arasında,
  • 5 haftalık gebelikte: 20 – 7.300 mIU/ml arasında,
  • 6 haftalık gebelikte: 1.080 – 56.000 mIU/ml arasında,
  • 7 – 12 haftalık gebelikte: 7.650 – 290.000 mIU/ml arasında,
  • 13 – 16 haftalık gebelikte: 13.300 – 250.000 mIU/ml arasında,
  • 17 – 24 haftalık gebelikte: 4.000 – 165.000 mIU/ml arasında olmalıdır.
Teşekkürler iyi güzel yazdin gülüm de o değerler ve mlu/ml ne demek?:silah:

Teşekkürler iyi güzel yazdin gülüm de o değerler ve mlu/ml ne demek?:silah:
Transfer gününden 2 hafta geriye gidip hesaplıyosun canım. Benim 13 ağustos transfer tarihim doktorum son adet tarihimi 29 temmuz olarak görmemi ona göre hesap yapmamı söyledi. Aslında son adet tarihim 22 temmuzdu.

Transfer gününden 2 hafta geriye gidip hesaplıyosun canım. Benim 13 ağustos transfer tarihim doktorum son adet tarihimi 29 temmuz olarak görmemi ona göre hesap yapmamı söyledi. Aslında son adet tarihim 22 temmuzdu.
Yani bende öyle biliyorum da mantigima yatmayinca emin olmak için sayfaya sorim dedim transfer 15inde oldu adet tarihim 30 agustos yani 1 eylül mü hesaba göre yani tam 1 aylik mi bu bebişko :)))

Yani bende öyle biliyorum da mantigima yatmayinca emin olmak için sayfaya sorim dedim transfer 15inde oldu adet tarihim 30 agustos yani 1 eylül mü hesaba göre yani tam 1 aylik mi bu bebişko :)))
Evet canım aşağı yukarı öyle olması gerekiyor. İlk kontrole gittiğinde doktorun daha iyi bilgilendirir seni. Daha ileriki aylarıda görüp kucağına almayı da nasip eder rabbim inş :dua:

Evet canım aşağı yukarı öyle olması gerekiyor. İlk kontrole gittiğinde doktorun daha iyi bilgilendirir seni. Daha ileriki aylarıda görüp kucağına almayı da nasip eder rabbim inş :dua:
Amin inşallah canım bekleyen herkese.. seninde tuttumu

Amin inşallah canım bekleyen herkese.. seninde tuttumu
Allahıma binlerce şükür olsun ki tuttu canım :dua: 9+1 olduk biz. Bundan önce 2 doğal yolla gebe kaldım 2 tüp bebekle ama hepside düştü. Vakti zamanı değildi demek ki inş bu kuzuyu sağ salim kucağıma almak nasip olur:anne:

Allahıma binlerce şükür olsun ki tuttu canım :dua: 9+1 olduk biz. Bundan önce 2 doğal yolla gebe kaldım 2 tüp bebekle ama hepside düştü. Vakti zamanı değildi demek ki inş bu kuzuyu sağ salim kucağıma almak nasip olur:anne:
Oooo maşallah bugün yarin kapıyı çalar desene :)) oğlan herhalde o kadar içerde kaldığına Gore .. ismi ne olacak ? :nazar::nazar::nazar:

Oooo maşallah bugün yarin kapıyı çalar desene :)) oğlan herhalde o kadar içerde kaldığına Gore .. ismi ne olacak ? :nazar::nazar::nazar:
Yok kuzum 9 ay değil 9 hafta :KK48: sen yenisin öğrenirsin bu terimleri. 9 hafta 1 günlüğüz. Rabbim dediğin gibi 9.ayımızıda gösterir inş:dua:

X