2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Canım çok sevindim gerçekten her yeşeren hayaller bize umut oluyor inşallah değerlerin yükselir meleğimiz bizimle beraber olur Hamilenin duaları kabul olurmuş sen gönlünü ferah tut bizleri de dualarından eksik etme olur mu

Transfer tarihine 15-17 gün ekleniyor. Sende testi 10-12 günlükken yapıyorsun 4 haftalık hamile oluyorsun. 15 transfer öncesi 10-12de transfer sonrası yaklaşık 25-30 günlük. 2 hafta sonrada kese ve kalp için gidiyorsun

Çok teşekkür ederim canim benim inşallah rabbim buradaki isteyen arkadaşların hepsine tez zamanda hayırlısı ile bi melekle doldurur kucaklarini

Şimdi doktor aradı 3 gün bugün, bugun transfer yapmıcaz 5 gün olabilir yada farklı alternatifler düşünebiliriz dedi, anlamadım yani kötü bisi mi diyorum hayır sıkma canını diyor, yarın yüz yüze konusuruz dedi içime kurt düştü pof

5. Gün olunca tutunma şansı daha yüksek oluyormuş diye biliyorum çoğu emriyo 5 güne gelemiyor bile

5. Gün olunca tutunma şansı daha yüksek oluyormuş diye biliyorum çoğu emriyo 5 güne gelemiyor bile
Evet öyleymis % 35 40 oranında gidebilen varmış okuduğum kadarıyla ama başka alternatifler de yollarda denebiliriz lafı kafamı karıstırdı ne zor ne stresli işmiş Allah hepimizin yardımcısı olsun , defalarca deneyen arkadaslarımız ne kadar güçlü kadınlarmış gönülden hayranlıkla tebrik ediyorum hepsini..

İnternetten okuduğum kadarıyla fikir sahibi oldum biraz kötü bişi değilmiş sanırım :)
Kötü olur mu hiç En iyisi için çabalıyor doktorun. 5. Gün embriyo blastokist ie dönüşüyor yani laboratuar şartlarında 3. Güne kadar gelip iyi durumda olan embriyoları bekletip gelişimlerini izliyorlar ve 5. Güne en kaliteli olanlar kalıyor, hiç kalmayadabiliyor bunu öngören doktorlar embriyoyu anne rahmine veriyor o iyileştirip büyütsün diye. Embriyo sayısı da burda önemli rol oynuyor riske atmayı göze alacak bir sayı olmalı 3 - 4 tane kadar. Bu şartlarda 5. Güne ulaşan yani kabuğundan çıkıp anne rahmine tutunmaya hazır olan embriyo transfer ediliyor ve çok yüksek gebelik oranları oluyor... Nasipten ötesi yok yine ama doktorun iyi bir şey yapmaya çalışıyor için rahat olsun canımmmm

içimi rahatlattın cok teşekkürler I ipeksiiimm

Canım gönlünü ferah tut 5. Güne gitmesi kaliteli olduğu anlamında ben cumartesi günü transfer oldum 9 tane 5. Güne gelen yumurtam vardı biri transfer edildi 8i donduruldu . Şimdiden kolaylıklar diliyorum transfer çok kısa bi işlem ultrasondan izlemesem olup bittiğini dahi anlamadım sızı dahi yok . Şükürler olsun çok rahat bi tedavim oldu benim

Kızlar crinone jel kullananlar enjekte sonrası kasık ağrınız oluyo mu ben uyguladığımda belim kasığım ağrı oluyo biraz

kizlar Clexane igneyi tup bebek doktoru yazdigi icin devlet karsilamiyomus dogrumu 10 tane yazdi doktor bana tanesi 150 tl sizde odediniz

kizlar Clexane igneyi tup bebek doktoru yazdigi icin devlet karsilamiyomus dogrumu 10 tane yazdi doktor bana tanesi 150 tl sizde odediniz
Clexane ne için kullanılıyo ki canım. Bana yazmadi doktorum bütün ilaçları devlet karşılamadi zaten de bunun fiyatı fazlaymış şimdi araştırdım kan sulandırıcıymiş bu. Ben oksapar kullanıyorum kan sulandırıcı olarak onu yazdı doktorum 25 tane yazmış . Iki kutu oksapar 1 kutu crinone jele 180 lira verdim demişti eşim

cnm kan sulandiriciymis

cnm cok para ya almasam olmaz bilmiyom artk doktor nie bu kadar pahali bir ilac yazdiysa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…