2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Yeniden birbirimizi motive edip başlayacağız inşallah. Rabbim ol derse olacak. Bol bol dua edeceğiz.
Ben artık eşimi ikna edemem ama sizin için bol bol dua ederim zaten zorla götürüyordum 3 kere tüp 3 kere aşılama oldu daha gitmez artık... bir sorun bulsalar da şundan olmuyor tutmuyor deseler üzülmeyeceğim her seferinde mükemmel derecede iyi embriyo enjekte ettik tutmaması için bir durum yok diyorlar

Canım Günaydın,
Lütfen vazgeçme, elbet olacak. Üzüntünü paylaşıyorum inan. İçine atma, ağla üzül bağır çağır... tutma. Ama sonunda çok daha güçlü bir şekilde kalk ve devam et yola. Tüplerine bakılmış mıydı ?

Canım sen 3 denemeni de aynı merkezde mi yaptın?

Değer düşmüş arkadaşlar maalesef tutmadı
Hakkında hayırlısı abla 3 4 gündür sizinle birlikte 3 negatif gördüm gordukce ben de mi diyorum bu da nasil sağlık ocağıysa bugün çıkması gerekiyordu yarına kaldı aksilik ... Negatif çıkarsa gelip yazarım ama pozitif de yazamam elim varmaz mahcup hissederim kendimi (

Bende hala lucrin vuruluyorum 8. Günde bitti adet olursa diğer iğnelere başlayacağım bakalım benim tedavim yine 30-40 günü bulacak gibi

Tablo yapabilseydik istatistiklerimize bakardım yaş sorun ve sonuçla ilgili. Böylece belki tahminde bulunabilirdik

Geç olsun güç olmasın inşAllah canım.. aynen öyle hatta bi topikte gormustum çizelge vardı kişinin yaşı yaşadığı belirtiler kullandığı ilaçlar bthcg değeri ve sonuç olarak ta negatif pozitif olduğu yazıyordu sonra aradim o sayfayı bulamadim

Olur mu öyle şey olumlu haberlerini bekliyoruz inşallah bizde mutlu oluruz seninle beraber emin ol hepimiz aynı gemideyiz

Merhaba kızlar kötü haberleri duyunca çok üzülüyorum hepiyiz aynı zorlukları çekiyoruz stres sıkıntı yapıyoruz emeklerimiz sonucunuda göremeyince hayal kırıklığı oluyor. Rabbim inşallah sabrını versin isteyen herkese hayırlı evlat versin.

benim de 1. Kalite tek emriyo konmuştu transferimin 11. günü test yaptım 82.5 çıktı umut olsun diye yazmak istedim inşallah

İnşallah Canım daha da yükselsin sağlıkla kucağına al

Hayirli olsun canım gebelik testi yaptın mı hiç , hangi şehir, hangi hastane, yaş kaç, ilk denememi, sorun neydi :) çok soru sordum k.b

Hayirli olsun canım gebelik testi yaptın mı hiç , hangi şehir, hangi hastane, yaş kaç, ilk denememi, sorun neydi :) çok soru sordum k.b
Saolasin canim 10. Gün gelebelik testi yaptim silik çıktı istanbuldayim ben eurofertil alev hanımla başladım tedaviye 28 yaşındayım ilk denememdi

Canim yaşlarimiz ayni. Benim ilk denemem olumsuz sonuçlandi. Sizdeki sorun neydi acaba ? Bende yumurta azlığı var
Saolasin canim 10. Gün gelebelik testi yaptim silik çıktı istanbuldayim ben eurofertil alev hanımla başladım tedaviye 28 yaşındayım ilk denememdi

Canim yaşlarimiz ayni. Benim ilk denemem olumsuz sonuçlandi. Sizdeki sorun neydi acaba ? Bende yumurta azlığı var
Bende miyom vardi ama rahim dışında polistikover de vardi eşimdede sıkıntı vardı sperm azlığı kalite düşüktü canim

Kızlar komik gelebilir ama bu konuda hiç bir bilgim olmadığı için soruyorum , şimdi örneğin dr beni aradı ve gelebilirsin transfer için dedi işlem başarılı geçti ve 12 gün sonunda pozitif çıktı diyelim bebeğim kaç haftalık olmuş oluyor? Tedavi baslangıcınımı yumurta toplamayımı yoksa transferimi baz alınıyor

Son adet tarihinden belirleniyor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…