2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

cnm kan sulandiriciymis
Bence doktoruna danış canım muadili olarak oksapar yazarsa onu al derim çünkü hepimiz bu yoldan geçtik maaddiyat yönüyle yıprandık daha uygun olduğunu hatırladığım için böyle bi tavsiyede bukundum

Bence doktoruna danış canım muadili olarak oksapar yazarsa onu al derim çünkü hepimiz bu yoldan geçtik maaddiyat yönüyle yıprandık daha uygun olduğunu hatırladığım için böyle bi tavsiyede bukundum
cnm ben amasyadayim doktorum samsunda universitede bugun igneyi yapmak zorundayim basta bilseydim baska bi tane yazdirirdim

cnm esimi aradim bidaha sordu yanlis anlamis icim rahatladi kutusu 150 tl mis maddiyattan dolayi coktuk artik allah yardimcimiz olsun
Sen diyince bende çok düşündüm canım o kadar fazla olmaması lazım diye. Kolay değil tabi bizim de 12 milyara yakın gitti Allah hepimizin kesesine bereket versin sonucumuz güzel olsun tek de ödenir gider bi sekilde

Kızlar 3 aşılama sonrası yada sperm testi 3 kere kötü geldiğinde size tüp bebek in sgk raporu çıkarıyorlar, eğer bu durumdaysanız rapor çıkarım ilaçlar %50 civarı indirimli ve hastane katkı payınız indirimli oluyor.

Bende ilk negatif sonucumu suan aldim malesef.. Üzülmemek elde degil 1 saattir ağlıyorum ama Allah büyük. 2 tane dondurulmuş 3. Gün embriom var, kaliteleri iyi diyor doktorum. Adetimden sonra histeroskopi yapilacak bi görünüp bi kaybolan polip icin sonra bikac ay daha dinlenip ttansferi yaparız dedi.

Kızlar 3 aşılama sonrası yada sperm testi 3 kere kötü geldiğinde size tüp bebek in sgk raporu çıkarıyorlar, eğer bu durumdaysanız rapor çıkarım ilaçlar %50 civarı indirimli ve hastane katkı payınız indirimli oluyor.
Bende negatif sonuç aldim. Devlete basvuracaktm ama. Sadece sperm testi kötü olunca mi veriyorlar ? Benim amh im düşük yumurtam cok az ben alamaz miyim acaba

Bende ilk negatif sonucumu suan aldim malesef.. Üzülmemek elde degil 1 saattir ağlıyorum ama Allah büyük. 2 tane dondurulmuş 3. Gün embriom var, kaliteleri iyi diyor doktorum. Adetimden sonra histeroskopi yapilacak bi görünüp bi kaybolan polip icin sonra bikac ay daha dinlenip ttansferi yaparız dedi.
cok uzuldum cnm ama iki tane.daha varmis olumlu dusun ins o pozitif olucak

Bende negatif sonuç aldim. Devlete basvuracaktm ama. Sadece sperm testi kötü olunca mi veriyorlar ? Benim amh im düşük yumurtam cok az ben alamaz miyim acaba
alabiliyon cnm galiba bide negatif tup bebegin var cikiyor rapor galiba

Canım eşinin 3 kere sperm vermes laZım 15gün arayla. Eğer 3üde düşük çıkarsa tüp bebek raporu veriyorlar. Amh düşük olunca rapor çıkıyor mu bilmiyorum ama benim ameliyatla 2 tüpümü aldılar normal yolla imkansız olduğu için çıktı. Bir arkadaşımın eşinde varikosel var doktoru ya 3 aşılama deneyeceğiz yada 15 gün arayla 3 sperm testi dedi. Sperm testinde 5 milyondan az çıkmalıymış.

Not: Şimdi tüp bebek sağlık raporu yazıp araştırdım düşük rezervede çıkarıyorlarmış.

Son düzenleme:
Tablo yapamadığımız için göremedim. Sanırım şuana kadar 3 pozitif 2 negatif sonuç geldi. Daha çok başarılı haberler alırız inşallah.

Tablo yapamadığımız için göremedim. Sanırım şuana kadar 3 pozitif 2 negatif sonuç geldi. Daha çok başarılı haberler alırız inşallah.
İnşallah canim ya. Pozitif sonuçları duyunca bile moral oluyor bana. Ben artik yaza kadar tüp bebek deneyemem büyük ihtimal. Dua ediyorum Rabbim doğal yollardan nasip etsin diye

X