2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Merhaba
Oncelikle saglikla kolaylikla kucaginiza almanizi dilerim.. ben 37 yasindayim birsey danismak istiyorum 6 yildir evliyim 1.ci tup denemem neyazikki tutmadi suan 2 ye baslicaz ilk gorusmemiz oldu ege universitesinde tahlilleri ekim ilk haftasi teslim edicem anca sorum su bende bir sorun yok hsg temiz tupler acik esimde sayi az 10m yikanmis 5 m dediler az dediler bense yasim geregi asilama istemiyorum zaman kaybi olur diye sizce bana asilamami yaparlar tup bebekmi ?? Asilama bu sonuclarla olmaz diyor herkes cok korktum ya asilama derse diye itiraz edebilirmiyim tup bebek istiyorum diye Allah a emanet olun
cnm banada asilama yapalim dedi doktor ben tup bebek istiyorum dedim tm dediler sen ne istiyorsan yapiyolar

Allah razı olsun canım eksik olma saat 04:15 yarım saat önce adet sancılariyla uyandım insallah tutunma agrilaridir 6 yıldır çocuğum olmuyor ve 1 gün bile isyan etmedim elhamdülillah yine olmasa yine etmem imtihan der susarim yada vermiyosa bir bildiği vardır ...:KK42:
cnm kaderimiz ayni benimde 6 yildir olmuyor

Merhaba
Oncelikle saglikla kolaylikla kucaginiza almanizi dilerim.. ben 37 yasindayim birsey danismak istiyorum 6 yildir evliyim 1.ci tup denemem neyazikki tutmadi suan 2 ye baslicaz ilk gorusmemiz oldu ege universitesinde tahlilleri ekim ilk haftasi teslim edicem anca sorum su bende bir sorun yok hsg temiz tupler acik esimde sayi az 10m yikanmis 5 m dediler az dediler bense yasim geregi asilama istemiyorum zaman kaybi olur diye sizce bana asilamami yaparlar tup bebekmi ?? Asilama bu sonuclarla olmaz diyor herkes cok korktum ya asilama derse diye itiraz edebilirmiyim tup bebek istiyorum diye Allah a emanet olun

Sizi yönlendirmek istemem sonuçta bizler bu işin uzmanı değiliz. Ancak bir yakınım 34 yaşında ve 4-5 senedir sebepsiz infertilitesi vardı. Özel ve devlet olmak üzere birkaç tüp bebekçi doktorla görüştü ve direk tüp bebek dediler. Enson görüştüğü doktora neden aşılama değilde direk tüp bebek diye sorduğunda şuanda yumurtalığın ve rahim hiçbir işlem görmedi tüp bebek için ideal durumdasın dedi.

Hic bilmiyorum. Ben doktor iki tane orta kalite var geri kalanlar kotu kalite deyince çöküş yasadim sanirim. Transfer sonrasina da bir suru igne hap bi dolu ilac verdiler. Insan ister istemez bosuna mi diye dusunuyor. Ama bozma moralini arkadasim. Burada bir suru guclu arkadas var,onlari ornek alalim,motivasyonumuzu dusurmeyelim. En hayirlisi neyse o olsun.
Evet canım olmasa bile yıkılmayacağız. Olana kadar denemeye devam edeceğiz. Gerçekten çok güçlü kadınlar var dediğin gibi onları örnek almalıyız.
Ben hele o progestan iğneyi olurken nasıl dua ediyorum :)))) şu iğne için tutun bari bebişim diyorum. Zira totom ufak çaplı morluklar içinde kaldı artık

Sonucum geldi kızlar. Benim olmadı malesef. Umarım sizler olumlu sonuçlar alırsınız.
Hic uzulme. Hayirlisi olsun yine de. Demek ki saglikli degilmis embriyo. Simdi pozitif olup da sonradan dusuk de yaşayabilirdin. Benzer sekilde benim de olmayacak buyuk ihtimalle ama yilmak yok. Kendine daha cok dikkat et ve tum enerjini eger dusunuyorsaniz bir sonraki tedavine ver.

Hic uzulme. Hayirlisi olsun yine de. Demek ki saglikli degilmis embriyo. Simdi pozitif olup da sonradan dusuk de yaşayabilirdin. Benzer sekilde benim de olmayacak buyuk ihtimalle ama yilmak yok. Kendine daha cok dikkat et ve tum enerjini eger dusunuyorsaniz bir sonraki tedavine ver.
Embriyom kaliteli değildi zaten. Ama çok üzüldüm. Hiç iyi hissetmiyorum kendimi. Yeni bi tedaviye başlayacak gücüm yok. Toparlanana kadar ara vermeyi düşünüyorum. Doktorum çağırdı onla görüşünce fikrim değişir mi bilmiyorum bakalm. Hakkımızda hayırlısı. Rabbim sabır versin diye dua ediyorum

X