2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Bunlar benim regl belirtilerim ve bendede var. O yüzden her an regl olacakmisim gibi hissediyorum :KK43:(

Endişe etme canım ben burda çok yorum okudum hep adet sancısı belirtileri o yüzden karamsar değilim sen de olma hem zati benim adet günüm bu ayın 30 unda olma ihtimalim yok :))

Endişe etme canım ben burda çok yorum okudum hep adet sancısı belirtileri o yüzden karamsar değilim sen de olma hem zati benim adet günüm bu ayın 30 unda olma ihtimalim yok :))
Arkadaşlar asıl adet belirtisi gibi oluyormuş belirtiler diye oluyoruz ferah tutun içinizi inşallah bebek dolduracağız burayı :dua:

Bence de pazartesi senin hamişliğini benim de değerimin yükseldiğini görüp oh diyeceğiz iyi düşünelim iyi olsun yoksa doktor içime kurt attı ki sormayın bu kadar düşük değerde kimyasal gebelik riski de var dedi :KK61:

Bence de pazartesi senin hamişliğini benim de değerimin yükseldiğini görüp oh diyeceğiz iyi düşünelim iyi olsun yoksa doktor içime kurt attı ki sormayın bu kadar düşük değerde kimyasal gebelik riski de var dedi :KK61:
Sen içini ferah tut kasma kendini üzülme varsada rahat tutunsun o işler hiç belli olmaz ablam çok yorum gördüm değeri çok dusuk olup tutunan bebisleri ..

Ay yaptım yaaa... acil doktoru bizim değerlerimize göre 5 den yüksek oluncaya gebelik var diyoruz sizin değer de 7.44 çıkmış dedi ama galiba erken geldiniz 2 gün sonra mutlaka tekrarlayın dedi :dua: rabbime dua ediyorum 12. Gün yükselmiş olsun bu değer dilerim hepimiz iyi sonuçlar alırız.... bir de şimdi ben bunu aileme desem mi bilemedim ya düşer de eşim ve ailem üzülürse ... ama kalbim de yerinden çıkacak... allahım ben olur ne olur tutumuş olsun artık kırkıma yaklaştım ben yüzüme bak yarabbim
cnm canini sikma ins yukselicek degerin

Benim transfer sonrasi 2. gunum daha ama simdiden umudum kirildi. Bana orta kalite 3. gun embriyosu transfer edildi. O yuzden cok korkuyorum,orta kalite oldugu icin tutmaz mi,tutarsa da erken zamanlarda Allah korusun duser mi,ya da dogsa da saglikli olur mu gibi endiselerim var icimde :KK43: Orta kalite olup da saglikli bebegi olan tanidiklariniz var mi hic

Yaaa cok sevindim okurken bile gözlerim doldu. İnşallah yükselecek o değer kötü düşünme lütfen. Bence paztsi testi tekrarlayi eşine de sürpriz yap :) inşallah bende pztsi güzel sonuçlar alırım ama regl belirtilerim iyice arttik her an olacakmisim gibiyim :KK43:
Ay yaptım yaaa... acil doktoru bizim değerlerimize göre 5 den yüksek oluncaya gebelik var diyoruz sizin değer de 7.44 çıkmış dedi ama galiba erken geldiniz 2 gün sonra mutlaka tekrarlayın dedi :dua: rabbime dua ediyorum 12. Gün yükselmiş olsun bu değer dilerim hepimiz iyi sonuçlar alırız.... bir de şimdi ben bunu aileme desem mi bilemedim ya düşer de eşim ve ailem üzülürse ... ama kalbim de yerinden çıkacak... allahım ben olur ne olur tutumuş olsun artık kırkıma yaklaştım ben yüzüme bak yarabbim
Ahh canımmm ya yükselsin inşallah
Benim transfer sonrasi 2. gunum daha ama simdiden umudum kirildi. Bana orta kalite 3. gun embriyosu transfer edildi. O yuzden cok korkuyorum,orta kalite oldugu icin tutmaz mi,tutarsa da erken zamanlarda Allah korusun duser mi,ya da dogsa da saglikli olur mu gibi endiselerim var icimde :KK43: Orta kalite olup da saglikli bebegi olan tanidiklariniz var mi hic
Günaydın canımmm hadi amaaa yapma böyleee, en önemli günler bebeğin içerde sana tutunmaya çalışıyoooor. Lütfen rahatla ve mutlu ol. En en önemlisi bu inan. O kadar çok var ki en iyi kalite olup da tutmayan düşük kalite olup tutan. Orta kalite hiç kötü değil kiii zatennn. Ayrıca embriyo kalitesi genetikle, hastalıklarla ilgili falan asla bir bilgi vermiyor. Kalite dedikleri sadece anne rahmine tutunabilme kapasitesi. Ki bunu da dış ortamlarda analiz ettikleri için ortalama bir şey söyleyebiliyorlar. 3. Gün embriyosunu anneye verildiğinde rahim onu iyileştiriyor, koruyor, sarıp sarmalıyor. İşte bu noktada senin nasıl hissettiğin devreye giriyor. Lütfen moralini yüksek tut ve bebeğinin sana tutunmasına izin ver...

Benim yarın test günüm. Eğer olumlu sonuç alabilirsem ben dedigin gruptan olcam. 3.gün orta kalite 1 adet yumurta transferi yapıldı bana

Kızlar şimdiden stresle başlarsınız bu yola 9 ayı nasıl bitiriceksiniz yapmayın nolur böyle :KK43: üzüntüden başka bişey geçmez elinize . Şu an içimizde bi mucize gerçekleşiyo düşünsenize bu vakitleri güzelce geçirin gülücük saçın etrafınıza elinizi karnınıza koyun konuşun hem kendinizi sakinlestirmiş olursunuz hem de pozitif enerji yayarsınız :KK36: benim dün oldu transferim ınanın eve geldim kapidan girdim konusmaya başladım bak annecim burası senin evin burası odan buraya beşiğini yerlestiricem diye sözlerde büyü etkisi vardır unutmayın :KK37: eşime diyorum gel elini koy göbeğime senide hissetsin diyorum garibim elleri titreye titreye koyuyo göbeğime olumlu düşünmek için o kadar çok sebeb var ki Hoppayoksa stresle günler geçmez canlarım tuttu mu tutmadı mı heh hamileyim ama şimdi kese göründü mü kalp atışını duyamadım olumsuzluk olumsuzluğu getirmekten başka bişey yapmaz:işsiz:. Yakın bi arkadaşım hatta 3 arkadaşım gebeliklerinde öyle bi stres yaptı kiler ki çocukları doğduğunda hepsi kolikti ağlamaktan ciğerleri sökülüyodu resmen yavrucakların biz böyle olmayalım Allahın izniyle . Biz seçilmiş kişileriz Rabbimiz sabrımızı çabamızı görmek adına sınıyo bizi biz bu sınavı güzel atlatıcaz InşAllah :KK200::KK200::emir_bebek:

X