2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

:))) peki sonrasında ne kadar tuttun hemen tuvalete gittin mi?
İşlem bitti dr. odadan çıktı hasta bakıcı bez koydu üstten altta zaten vardı yattık yerden mecburen ;-))) kalkmamak gerekiyor çünkü. Benim gittiğim merkez herkese aynı şekilde yapıyor. 1 saat kalkmak yok ama 1 saat tutmanın da mümkünatı yok :))))

Bakalım ben napıcam yarın :))) yazarım başıma gelenleri

Selam kızlaaar,
Bugün aradılar, 13 yumurtadan 7 si döllenmiş. Cumartesi günü 5. Gün embriyosu transfer edilecek dediler :) Kıyamammm sürekli onları düşünüyorum napıyorlar acaba şimdi oradaaa Benim tüplerim yok. Normal yoldan gebelik imkansız, 2 tane konulmasını çok istiyorum ama karşı çıkıyorlar ilk denemem olduğu için 33 yaşındayım ama Hayırlısı olsun. Transfer günü 2 3 bardak su içip gelin dediler fazla içmeye gerek yokmuş sonradan çok sıkışmak daha zor olmalı.

Benimde cuma günü test günüm ama evde test yapıyorum ama maalesef ki çatlatma iğnesi yaptırdı doktor sonucumu bilemiyorum sürekli iki çizgi görüyorum ama yalancı çizgiler bakalım hayırlısı

Ben de çok heyecanlıyım medikal de Ahmet hoca yaptı benim işlemimi geçen Pazartesi hayırlısı bundan sonra hepimiz için

Medical guzel seçim olmş canım biz manisada tayfun özçakir a gittik su hospital de oldu işlemlerim 12 yumurtadan 2 tanesi sağlıklı çıktı biri bende diğerini dondurduk bu yüzden de üzgünüm aslında transfer gunune kadar 5 tanesi iyi gidiyor diyorlardı telefonda son dkk öyle dediklerinde yıkıldım bu arada benim ilk denemem 6 yillk evliyim hiçbir sorunumuz yok ve yasim22 siz?

Ben 12 yıllık evliyim 2 yaşında bir oğlum var Allah a bin şükür o da medikal parkta tedavi sonucu oldu ama 4. Denemeydi şimdi kardeş istedik inşallah olur su hastanesi de güzel Tayfun hocada gayet iyi Allah tamamına erdirir inşallah hepimizin

Amin ablacm tabi hemşire anlattı az çok neye dikkat etmem gerektiğini ama sizden de dinlemek isterim 10 günlük serüveninizi nasıl atlattiniz?

Amin ablacm tabi hemşire anlattı az çok neye dikkat etmem gerektiğini ama sizden de dinlemek isterim 10 günlük serüveninizi nasıl atlattiniz?
Benim yatıp dinlenmek gibi bir şansım yok aslında 15 kiloluk bir minik sürekli kucakkk istiyor çünkü bol bol dua ol derse olur :) ne kadar düşünme deseler de bi o kadar çok düşünüp takıyorsun sürekli netten bişeyler araştırıyorsun aklın fikrin hep o bthcg de biliyorum biliyoruz hepimiz zor bir SÜREÇ ama iyi kötü bitecek sadece sabır

Benimde cuma günü test günüm ama evde test yapıyorum ama maalesef ki çatlatma iğnesi yaptırdı doktor sonucumu bilemiyorum sürekli iki çizgi görüyorum ama yalancı çizgiler bakalım hayırlısı
Ne zaman çatlatma iğnesi yapıldı canımmm ? Bence o çizgiler yalancı değil

Aynen ablacım ilahi taktir tabiki bundan sonrası nasip tıp açısından hiçbir sorun olmadığı için umudum ümidim yüksek dediğin gibi cook ama çok araştırmalar yapıyorum nette izlemedigim Dr. Kalmadı bikac günden sonra yatarak geçirmeyin öyle strese girersiniz ve kan dolaşımı olmadığından tutma olasılığını azaltır diyorlar . Bende kendimi yormadan evin içinde az çok islerimi yapıyorum dün yürüyüşe bile çıktım minik adımlarla arada agrim oluyo normalmiş sol kasık ağrım çoğaldı sadece cvp verdignz için teşekkürler hayırlı akşamlar..

Çatlatma iğnesinden kaç gün geçti? 10 gün olduysa gerçektir o çizgiler :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…