2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Geçmiş olsun canımmm, inşallah sağlıkla döllenir hepsi de konar annesinin karnına kelebek gibiii :anneadayı::KK200: Bu ilk denemen mi ? Önceki aylarda hormon ilacı vs. Kullandın mı? Öyle durumlarda rahim dinlendirme yapıyorlar diye biliyorum ben. En iyisini düşünüyorlardır bizim için. Vardır elbet bir bildikleri :KK15:
İnşallah canım meleklerimiz bize gelsin biran önce evet ilk tüp bebek denemem öncesinde 5 defa yumurta takibi yaptırdım farklı zamanlarda en son 2defa aşılama için yaptırmıştım onlarda da tek yumurta gelişince doktor 2sini de iptal etmişti birde en son prolaktinim çok yüksek çıktı oda etkili olmuş olabilir zaten hep çıkıyordu bu ay rekorla 70 i gördüm

Bilgisi olan lütfen beni aydınlatsın: Cuma akşamı ovitrellenin 3/1 ini vurdum transfer sonrası 4.gündü. Bugün salı... Bu iğnenin bhcg etkisi ne kadar sürer bu kadar az bir doz olsada 1 hafta mı bekliycem????? :mad:

Bugün ilk iğnemi lucrin ile başladım. Uzun protokol heralde yumurtam oluşursa 1 ayı bulur

Bilgisi olan lütfen beni aydınlatsın: Cuma akşamı ovitrellenin 3/1 ini vurdum transfer sonrası 4.gündü. Bugün salı... Bu iğnenin bhcg etkisi ne kadar sürer bu kadar az bir doz olsada 1 hafta mı bekliycem????? :mad:
Transfer sonrası ovitralle ilk defa duydum ben yumurtaları çatlatmak için kullanmıştım diye hatırlıyorum

Transfer sonrası ovitralle ilk defa duydum ben yumurtaları çatlatmak için kullanmıştım diye hatırlıyorum
Evet transfer sonrası bazı doktorlar e2 değerine bakarak bu iğneden tekrarlıyor ama ben 3/1 ini vurdum kafam karıştı sonuç cuma gününe etkisi geçmez beni yanlış yanıltır diye tedirgin oldum açıkcası

Evet transfer sonrası bazı doktorlar e2 değerine bakarak bu iğneden tekrarlıyor ama ben 3/1 ini vurdum kafam karıştı sonuç cuma gününe etkisi geçmez beni yanlış yanıltır diye tedirgin oldum açıkcası
Yok doktorun ona göre sana test günü vermiştir zaten ilk testten sonra 2. Gün yine test yaptırıyorlar.

Yarın transferim olacak garip duygular içindeyim. Bir yanım herşey güzel olacak diyo öteki yanım yine aynı şeyleri yaşamaktan korkuyor...

Merhaba kızlar bu sabah 3. Cetrotide iğnemi yaptırdım yapılan bölgede şişlik vat 4 saat oldu yaptıralı normal mi

Merhaba kızlar bu sabah 3. Cetrotide iğnemi yaptırdım yapılan bölgede şişlik vat 4 saat oldu yaptıralı normal mi
Parmaklarınız arasında etinizi sıkın ve dik hızlı bi şekilde batırın, battığı an etinizi sıkmayı da bırakıp iğneyi yapın. Bu şekilde tüm denemelerimde sorunsuz geçirdim bu iğne yapma işini. Bi de bazıları paketteki kalın olanla yapıyormuş iğnesini, ona da çok dikkat edin.

X