2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Kızlar merhaba, Çarşamba günü yumurta toplama olucak, işlemden sonra hemen kalkabildiniz mi ? Yoksa dinlenmek mi gerekiyor? Ertesi gün işe gidebildiniz mi çalışanlar?
Merhaba canım,
Şimdi yumurta toplama işleminden çıktım ve eve geldim. Kendimi çok iyi hissediyorum uyandığım andan beri. Hafif bir gaz sancısı var. Şimdi giyinip dışarı çıkacağım. Rahat ve konforlu bir işlem ağrı sızı yok hiç merak etme.

Selam kızlaaar,

Yumurtalarım toplandı eve geldim çok iyi hissediyorum. Hiç bir problem olmadı şükür. 13 tane yumurtam toplandı, yarın arayacaklar bakalım kaçı döllenecek :KK54: Duruma göre 1 tane 3. Gün ya da 5. Gün embriyosu transfer edilecek. 1 Ekim de test günüm :KK17: Hakkımızda hayırlısı olsunnn :KK16:

Canım ben yumurta toplamadan sonra bile işe gittim rapor hakkimdan gitmesin diye o güne rapor kullanmak istemedim. Odaya aldıktan sonra bi yarım saat yattım. Sonra kendimi iyi hissediyordum gittim. Ama gün boyu halsizlik oldu. Bir de anestezi bende ciddi gaz sancısı yaptı. 1 hafta kadar karnim acayip şişti :)

Canım o anestezi değil kullandığın ilacın yan etkisi. O şişlik bendede olmuştu çatlıcam sanmıştım.

Bende yarın sabah lucrinle iğnelerime başlıyorum yalnız doğum iznim bitti işyerim farklı şehirde nasıl tedavimi yürüteceğim bilmiyorum, şimdilik 10gün rapor aldım ama kurum heyet raporu dışındakileri kabul etmiyor, istanbuldan heyet raporu alabileceği. Merkez bilen varmı artık parası umrumda değil yeterki şu transfere kadar huzurum olsun. İnsan işten aradılarmı arayacaklarmı diye stres yapıyor. Doktorum bana uzun protokol verdi ilk iş lucrin sonra meriona

Selam kızlaaar,

Yumurtalarım toplandı eve geldim çok iyi hissediyorum. Hiç bir problem olmadı şükür. 13 tane yumurtam toplandı, yarın arayacaklar bakalım kaçı döllenecek :KK54: Duruma göre 1 tane 3. Gün ya da 5. Gün embriyosu transfer edilecek. 1 Ekim de test günüm :KK17: Hakkımızda hayırlısı olsunnn :KK16:

Teşekkür ederim Canım e2 değerin kaçtı hatırlıyor musun? Benim biraz yüksek çıktı galiba

Merhaba canım,
Şimdi yumurta toplama işleminden çıktım ve eve geldim. Kendimi çok iyi hissediyorum uyandığım andan beri. Hafif bir gaz sancısı var. Şimdi giyinip dışarı çıkacağım. Rahat ve konforlu bir işlem ağrı sızı yok hiç merak etme.
Gecmis olsun,bir adim daha geride kaldi senin icin. Yarin da benim yumurta toplamam olacak, nasil gecti senin, hic bisey hissetmedin degil mi :eek: ne kadar surdu, ne kadar dinlendin?

Gecmis olsun,bir adim daha geride kaldi senin icin. Yarin da benim yumurta toplamam olacak, nasil gecti senin, hic bisey hissetmedin degil mi :eek: ne kadar surdu, ne kadar dinlendin?
Evet en önemli kısım bitti sayılır :KK15: Yarın için sana bol şans diliyorum. Hiç bir şey hissetmedim canım, genel anestezi altında yapılıyor zaten. Sadece damar yolu açtılar çatala yattım anestezi doktoru geldi güzelce konuştu, harika rüyalar göreceksin dedi, ilacı verdi el salladım hepsine. Bi 10 saniye ee hala uyanığım ben falan derken gitmişim :halay::KK70:Çok tatlı bi an o an. Çok kısa sürdü. Toplamda yarım saat falan. Uyandığımda hiç bir ağrı sızı hissetmedim. Sadece biraz gaz. İşlem sonrası yiyecek bir şey getirdiler 15 20 dakika uzandım sonra üzerini giyindim ve çıktım.

kizlar slm bugun ilk muayenemi oldum 9 10 tane yumurtam olusmus bile carsanba gunu yine muayeneye gidicem

Evet en önemli kısım bitti sayılır :KK15: Yarın için sana bol şans diliyorum. Hiç bir şey hissetmedim canım, genel anestezi altında yapılıyor zaten. Sadece damar yolu açtılar çatala yattım anestezi doktoru geldi güzelce konuştu, harika rüyalar göreceksin dedi, ilacı verdi el salladım hepsine. Bi 10 saniye ee hala uyanığım ben falan derken gitmişim :halay::KK70:Çok tatlı bi an o an. Çok kısa sürdü. Toplamda yarım saat falan. Uyandığımda hiç bir ağrı sızı hissetmedim. Sadece biraz gaz. İşlem sonrası yiyecek bir şey getirdiler 15 20 dakika uzandım sonra üzerini giyindim ve çıktım.
Cok tesekkurler cevabin icin,moral oldu bana. Bundan sonrasi icin de herseyin yolunda gider insallah

C

Canım bana iyi yükselmiş dediler sormuştum cumartesi günü yanlış hatırlamıyorsam 6 bin küsür bir değerdi.

Teşekkür ederim canım cevabın için

Slm kızlar benimde bugun yumurta toplamam oldu sandığımdan daha kolay ve hızlı geçti bi uyudum ve uyandım herşey bitmiş
10 yumurta toplanmış ama doktorum hemen transfer yapmıcak bidaha ay yapalım dedi rahim dinlendirme uygulayacakmışız yarın embriyo durumları için arayacaklar bakalım inşallah güzel haberler alırız

Selam kızlaaar,

Benimde toplandı canım 10 taneymiş gerçekten çok korkulacak bi işlem değilmiş bende kafamda çok büyütmüştüm biraz ağrım var sadece okadar benim transferi birdahaki aya kaldı rahim dinlendirme yapacakmışız 1 ay daha bekleyeceğim malesef

Slm kızlar benimde bugun yumurta toplamam oldu sandığımdan daha kolay ve hızlı geçti bi uyudum ve uyandım herşey bitmiş
10 yumurta toplanmış ama doktorum hemen transfer yapmıcak bidaha ay yapalım dedi rahim dinlendirme uygulayacakmışız yarın embriyo durumları için arayacaklar bakalım inşallah güzel haberler alırız

Neden rahim dinlendiriyorlar? Ne gibi faydaları var ?

Neden rahim dinlendiriyorlar? Ne gibi faydaları var ?
5. Güne kadar izlenme olacakmış 6 gününe kadar bekleyecekler sanırım doktor 6. Gün rahim duvarı kapanıyor dedi oyüzden transfer için uygun olmuyormuş ayrıca bu kullandığımız iğnelerden ve yumurta toplama işleminden dolayı rahim biraz zorlanıyormuş sanırım 1 ay sonra doğal haline gelince transfer daha sağlıklıymış

5. Güne kadar izlenme olacakmış 6 gününe kadar bekleyecekler sanırım doktor 6. Gün rahim duvarı kapanıyor dedi oyüzden transfer için uygun olmuyormuş ayrıca bu kullandığımız iğnelerden ve yumurta toplama işleminden dolayı rahim biraz zorlanıyormuş sanırım 1 ay sonra doğal haline gelince transfer daha sağlıklıymış

Anladım canım inşallah senin için en hayırlısı olur

Aynen öyle cnm doktorunun mantıgı çok dogru

Benimde toplandı canım 10 taneymiş gerçekten çok korkulacak bi işlem değilmiş bende kafamda çok büyütmüştüm biraz ağrım var sadece okadar benim transferi birdahaki aya kaldı rahim dinlendirme yapacakmışız 1 ay daha bekleyeceğim malesef
Geçmiş olsun canımmm, inşallah sağlıkla döllenir hepsi de konar annesinin karnına kelebek gibiii :anneadayı::KK200: Bu ilk denemen mi ? Önceki aylarda hormon ilacı vs. Kullandın mı? Öyle durumlarda rahim dinlendirme yapıyorlar diye biliyorum ben. En iyisini düşünüyorlardır bizim için. Vardır elbet bir bildikleri :KK15:

X