2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Benim transfer tarihimde 11 Eylül, sonuç günü olarak 24 Eylül söylendi umarım bekleyenlerin hepsi pozitif sonuçlarla dö erler, hakkımızda hayırlısı olsun inşallah hepimizin...
Kaçıncı gün embriyosuydu canım senin? Nerede tedavi görüyorsun?
Aminn insallah güzel sonuclar aliriz

4.tüp bebek denemesi Eskişehir Osmangazi üniversite hastanesi iki tane üçüncü gün embriyosu transfer edildi, peki senin merkezin neresiydi?
Ben İstanbuldaym canım. Medical parkta görüyorum tedavimi. Temmuz ayında başarısız bi aşılama deneyimimiz oldu. Bu ayda tüp bebek denedik. Ilk deneyim yani. Ama 2 adet yumurta toplanabildi. Onunda 1 tanesi döllendi. O da 1.kalite değildi. Test günlerimiz aynı inşallah ikimizde olumlu sonuçlar alırız

İnşallah Allahın izniyle olumlu sonuç alırız canım tüm bekleyen arkadaşlarımızla birlikte, benim neler çektiğimi bi ben Bi Allah bilir iki aşılama yaptırmıştım şimdide 4.kez tüp bebek... Rabbim kucağımızı doldursun inşallah...

Allahim inşallah hayırlısiyla kucaginizi doldurdun bu sefer. Çok zor süreçler. Sadece yasayan anliyor. Sizde sorun ne canim ? Benim Amh ım düşük. Yumurta rezervim az.

Herkese merhaba. Bende dun transfer oldum. Carsamba günü 3 yumurtam toplanmıştı, 3 ude dollendi 1 tanesi dun transfer edildi. Fakat allak bullak transfer öncesi son kan testimde progesteron 2,9. Bu degerle transfer yapilmaz yazio her yerde doktorum neden buna dikkat etmedi acaba?

Neden 3 ü de döllendiyse 2 tane transfer edilmedi canim

Allahim inşallah hayırlısiyla kucaginizi doldurdun bu sefer. Çok zor süreçler. Sadece yasayan anliyor. Sizde sorun ne canim ? Benim Amh ım düşük. Yumurta rezervim az.
Ben pcos luyum eşimde varikoselden ameliyat oldu 4 yıl önce şu an Bi problem yok ama olmayınca olmuyor , rezervle ilgili sorun yok çok şükür ilaçla büyüyorlar ben merkeze güveniyorum çok fazla geliştirip zayi etmiyorlar, şimdide iki adet üçüncü gün embriyosu transfer edildi ..

Peki ilk gidişte ücretin tamamı mı ödeniyor. Birde iğneler toplu mu alınıyor. Yoksa bittikçe mi alınıyor. Yarın ona göre bir bütçe ayarlamak için soruyorum.

Belirti hisseden var mı, benim kasıklarda karıncalanma uyuşma tarzı bir his var ara ara.. transfer 2. Günüm..

Hadi hakkımızda hayırlısı inşallah

Peki ilk gidişte ücretin tamamı mı ödeniyor. Birde iğneler toplu mu alınıyor. Yoksa bittikçe mi alınıyor. Yarın ona göre bir bütçe ayarlamak için soruyorum.
Canim biz ödemeyi yumurta toplama günü yaptık. Öyle istediler. İğneleri de bana kontrole gidecegim güne kadar yetecek şekilde veriyordu. Toplamda 3 kez aldim iğnelerden.

Belirti hisseden var mı, benim kasıklarda karıncalanma uyuşma tarzı bir his var ara ara.. transfer 2. Günüm..
Kasiklarimda ve belimde ağrı var benimde. Ama bunlar aşılama yaptırdığımda da olmuştu ve sonucum olumsuzdu. Ilaclar yapiyor heralde diye dusunuyorum

Kasiklarimda ve belimde ağrı var benimde. Ama bunlar aşılama yaptırdığımda da olmuştu ve sonucum olumsuzdu. Ilaclar yapiyor heralde diye dusunuyorum
Evet kızlar ilaçlardan kaynaklı şeyler bunlar belirti aramamak lazım aslında ama dayanamıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…