2018 Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar burayaaa

Kızlar merhaba progestan iğne kullanıp kalçasında beze olan var mı? Ödem dağıtmak için bir jel varmış ama adını bulamadım netten. Bilgisi olan var mı? Kolonyalı pamukla ovsamda geçmiyor

Kızlar merhaba progestan iğne kullanıp kalçasında beze olan var mı? Ödem dağıtmak için bir jel varmış ama adını bulamadım netten. Bilgisi olan var mı? Kolonyalı pamukla ovsamda geçmiyor
O igne oyle canim yagli oldugu icin kolay dagilmiyor biraz yurutus yapman lazim
Evde vurdurdugumda dagilmiyordu benimde saglik ocagina yurudugumde oyle agrisi da olmuyordu bezede olmuyordu

O igne oyle canim yagli oldugu icin kolay dagilmiyor biraz yurutus yapman lazim
Evde vurdurdugumda dagilmiyordu benimde saglik ocagina yurudugumde oyle agrisi da olmuyordu bezede olmuyordu
Benimki de tam tersi sağlık ocağındakiler mahfetti yürüyerek gittiğim halde. Yavaş yapılması gerektiğini söylesem de sonuç aynı oldu. İlk transferimde özel bir hastanede çalışıyordum ordaki hemşirelerde hiç böyle bir durum yaşamamıştım.

Merhaba bende inşallah bu ay tedaviye başlayacaktım doktor 2. Gün gel demişti ama 3. Gün pazartesi gidebileceğim bir sorun olur mu sizce? Birde ilk gittiğimzde sadece ilacı mı yazıyor doktor?

Merhaba bende inşallah bu ay tedaviye başlayacaktım doktor 2. Gün gel demişti ama 3. Gün pazartesi gidebileceğim bir sorun olur mu sizce? Birde ilk gittiğimzde sadece ilacı mı yazıyor doktor?
3.günü de olur sorun olmaz. Önceden rahim filmin çekildiyse ilaç tedavisine başlar hemen dr.un

Banada 2 tane 3. Gün embriyosu transfer edilmişti ikiz oldu her ne kadar erken doğurup zor zamanlar geçse, rabbim sanada hayırlısını nasp etsin sağlıkla tutar inşallah

Ikizlerini koklaya koklaya benim için öp hayırlı evlat olsunlar sana vatanına milletine ülkesine. Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır demiş rabbim. Güzel keyifli geçireceğiniz vakitleri düşün ikiz annesi olmak kolay değildir mutlaka ama eminim sen bunca zorluklara göğüs gelmiş çok güçlü bir annesindir

Merhaba Aylin, ben de 3. Gün başladım tedaviye. 2. Ya da 3. Gün fark etmiyor hiç bir sorun olmaz merak etme. Önce muayenene eder, kan alınır ve bir sonraki görüşmeye kadar yapılacak iğneleri verir. Her şey gönlünce olsun

Maalesef6,5 aylıkerkendoğurdum ve bebeklerimi kaybettim

Az önce göbekten çatlatma iğnemi oldum kızlar, Pazartesi sabah saat 7 de gideceğim yumurtalar toplanacak Çok heyecanlı zamanlar, Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah
Slm canım bende gece 11.30 da yaptım yarın 10.30 da yumurta toplamam var bende çok heyecanlıyım birazda korkuyorum

Benim transfer tarihimde 11 Eylül, sonuç günü olarak 24 Eylül söylendi umarım bekleyenlerin hepsi pozitif sonuçlarla dönerler, hakkımızda hayırlısı olsun inşallah hepimizin...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…