Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Canım ben biraz araştırıp yazmıştım bu topikte bebek sahibi olmak isteyenlerin okuyacagi duaları.önceki sayfalarda kaldı.istersen tekrar paylasabilirim

Arkadaslar isim listesi yapmaya calisiyorum. Kisa bir yolu var mi isimlere ulasmanin. Kendimce niyetlendim. Listedeki tüm arkadaslarim icin elimden geldigince dua edicem Kadir gecesinde. Yardimlarinizi bekliyorum

Kendi kendimize nasl yapcaz ki bide kist yapar belki diye korkuyorum bi düzgün olan yumurtalıklarım var zaten hormonlar prolaktin bi toparlayamadım
Doktora soyle yazsın ilaçları igneyi tahmini ne zaman vurduracaginda belli olur bayram tatilinden önce yumurtaya baktirirsin zaten normalde günde 1-1,5mm büyüme yapiyor Dr iğneyi ne zaman vurdurcani söyler ona gore acil de vurdurabilirsin basit bi iğne zaten kimileri kendileri vuruyor iğneyi kendilerine.prolaktinin normale dönmesi için hayıt otu veya eczanede satılan hayıt suyu icmeni tavsiye ederim canım.Allahın biz kadınlara verdiği bi şifa kaynagi

*Rabbi heb lı mines salihıyn(Rabbim salih evlatlar naip et bana )
*ALLAHÜMME YA EVVELÜ (100defa)
*Vellezîne yekûlûne rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ ve zurriyyâtinâ kurrate a’yunin vec’alnâ lil muttakîne imâmâ(imâmen).Rabbimiz! Bize gözümüzü aydınlatacak eşler ve zürriyetler bağışla ve bizi takvâ sahiplerine önder kıl! derler.
*Lillâhi mulkus semâvâti vel ard(ardı), yahluku mâ yeşâu, yehebu li men yeşâu inâsen ve yehebu li men yeşâuz zukûr(zukûra).Göklerin ve yerin mülkü Allah'ındır. Dilediğini yaratır; dilediğine kız çocukları, dilediğine de erkek çocukları bahşeder.)
*"HüvaIIahü'l-hâliku'l-bâriü" "O yaratandır ve yoktan var edendir."
*Rabbi heblî minledünke zürriyeten tayyibeten.İnneke semîü”d-duâ. Ey Rabbim! Bana kendi katından temiz bir zürriyet ahsan eyle. Muhakkak ki sen duaları hakkıyla işitensin.
*ya Vâris (Her şeyin asıl sahibi olan.)(707)
Allah dualarimizi kabul etsin inşallah

Deniziiimmmm tsk ederiz amin insallah

denizim bugun kemal beyden randevu icin aradim. Benim regl ay sonu. dedilerki regl in 1. Gunu ara biz muhakkak 2. Gun size rendevu ayarliycaz. Kemal bey temmuz 4 dortte orda olacakmis. Nobetci hekimle baslayip 4 yada 5 gun sonra geldiginde kemal beye aktaracaklarmis. Ins hamile kalirizda gerek kalmaz canim ya. Hayirlisi bakalim

Him iyi yapmissin abla aramakla.yumurta gelişimi veya tahliller için nöbetçi doktor ilgilenecek o zaman. İnşallah gerek kalmaz abla inşallah bu ay sağlıklı hayırlı bebislerimiz tutunur bize

Suan adetimin 3. Günü ptesiye coktan bitmis olur adetliyken bakılıyor sanki hem bana hic yumurta takibi yapılmadı biliyomusun direk aşılama ve eşimin spermi 252milyon ileri hız %70 yerinde hız %18 hareketsiz %12 yumurta rezervim toplam 14 antral folikül lh fsh dengem iyi tiroid hastasıyım ama haşimato değil prolaktinim yükseliyor bazen ama dostinex kullanıyorum ve düstü 0.44e ama hala ve hala olmuyor ocaktan beri bıktım

Allah Allah hic çatlatma iğnesi kullanmadinmi?benim adetimin 5gunu 5gun sabah aksam klomen kullanarak yumurtaların buyultuluyor adetinin 14gunu dra gidip yumurtlama bakılıyordu genelde hep olgunlaşmış 18-21mm boyutlarında oluyor Dr eczaneden otriville aldiriyo sonra göbekten vurdurdu.36saat sonra ilişki iki gün ustuse sonrasında gün aşırı.buna çatlatma tedavisi deniliyor genelde.aşılama dan önce bi dene.bos gecmesin yani.Dr gözetimi altında.bence drunla bi görüş

Adetliyken rahim temizmi diye bakiliyo yumurtalar rahatsızlığı olmayan bi kadında adetin 14-16gunu olgunlaşmış oluyor o zaman ultrasondan bakılıyor.yumurtanın ebatlarına.drla telde görüşme imkânın varsa bence bi sor eczaneden reçetesiz de alabilirsiniz klomen pztesi baslarsin büyük ihtimal hapa.adetinin 14gunude bayramdan sonraya kalıyor o zamanda yumurta na baktirip çatlatma iğnesi olabilirsin.tabi bunlari druna bi danis.valla ben kendi druma kiziyordum bir kez çağırıyor yumurta takibine diye ama seninki gerçekten ilginç hic bi takip olmadan nasıl direk aşılama diyebiliyor.

Tamam ptesi bi gideyim doktora 6. Gün oluyor adetimin yani bitmis olcak ama yinede bi gidip sorayım

Kızlar malesef haberler kötü...
Sağlık olsun diyip önümüze bakacağız artık
Bekleyen diğer arkadaşlar için hayırlı haberler diliyorum
Canım sen ne zaman aşılama yaptırdın kaçıncı gün test yaptın acaba bende perşembe günü test yaptım ve negatifi aldım merak ettim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah diğer ay hamile kalırsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…