Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Hadi hayırlısı abla.ne zaman çatlatma iğnesi?asil bunlar değilde o iki hafta beklemek çatlatıyor insani inşallah olumlu gider surecin
Pazartesi canim. Cok tsk ederim. Haklisin beklemek cok zor. Saglik olsun. Kendini yorma. bir yere uzanma zorlama opuyorum kusum

Pazartesi canim. Cok tsk ederim. Haklisin beklemek cok zor. Saglik olsun. Kendini yorma. bir yere uzanma zorlama opuyorum kusum
İnşallah abla dikkat etmeye çalışacağım.sende moralini yuksek tut.bak yarin gece berat kandilil.o gece bu sene dogacaklarin oleceklerin rizkimizin amel defterimize yazıldığı gün.af gecesi Rabbimin lütuf gecesi bol dua edelim inşallah Rabbim inşallah bizimde bebislerimiz bu sene amel defterimize yazılır opuyorum görüşürüz

Amin canim insallah

Kızlar merhaba benim bat 15 mayıs adet olursam aşılama düşünüyorum ama özelde aşılama fiyatı 3 milyar dediler bana üniversite hastanelerinde aşılama yaptıran varmı ücreti ne kadar ve herhangi bir şart olması gerekiyormu aşılama icin mesela yaş 25 olucak yada 5 yıllık evli olmak gibi şartları varmı yoksa isteyen herkese yapiyorlarmi bilgisi olan varsa cevap verebilir mi

Ben bu ay egitim arastirmada ilk asilamami yaptirdim canim
Eger 3 defa klomen tedavisiyle sonuc alamadigini belirten bir rapor ya da doktor yazisi goturebilirsen direk asilama yapiyorlar.ama tahlillerini yeniden isticekler muhtemelen bu adette baslasan haziran ayina kalicaksin.cunku senden adetin 3.gunu hormon testleri isteyecekler 21.gunu smear ve progesteron hormonu tahlili isteyecekler esinden spermiyogram tahlili isteyecekler bir de 1 yili dolmamis hsg rapor ve goruntusunu isteyecekler.sartlar esinizin ya da sizin 900 gunluk sigortasi olmali birde resmi evlilikte 2 yil miydi 3 yilmiydi onu tam bilmiyorum doldurmaniz gerekiyor.ben 3 yillik evliyim beni kabul ettiler.islemler ucretsiz sadece ilaclariniz 200 tl tutuyor (raporla) onu oduyorsunuz baska ucret yok konuyla ilgili merak ettigin bir seyler varsa ozelden yazabilirsin canim

Off dünya kadar ıvır zıvır istiyorlar ya ben bütün testlerimi özelde yaptırdım onları kabul ederlermi hsg hormon testi spermiogram testi felan hepsini özelde yaptırdım 2 yıllık evliyim neyse ben eniyisi özelde ucuz biryer buluyum

Ozeldeki hormonlari kabul etmiyorlar ama hsg yi kabul ediyorlar .esinizin spermiyograminida kabul etmezler kendi bunyelerinde yapiyorlar.Yine Allah gostermesin oralara getirmesin hic kimseyi ama ya asilamaylada olmazsa diye ben devlete basladim yani olmazsa tup bebek icin rapor cikartirim en azindan dedim bence imkaniniz varsa devlete bi basvurun .ilaclar raporsuz 750 tl felan istiyorlar hem cebinize yazik hemde size yazik.ozelde ucuz bulacaginiz yerde androloji bolumu tam techizatli olmayabilir riske atmayin tabiki karar sizin ozelde muamele ilgi alaka super devlette bunlari bulamazsiniz.umarim hic birine gerek kalmaz (Istanbulda yasiyorsaniz istanbul tup bebek merkezine bi bakin derim aret kamar 1.500 ya da 2000 tlye yapiyordu birde orasi sadece infertilite alaninda uzmanlasmis eminim tum cihazlari bu is icindir)

Yok canım işte küçük bir ilde yaşadığım için sıkıntı çekiyorum büyük yerlerde seçenek çok fiyat ucuz uzman doktor oluyor ama böyle küçük yerlerde zor bende isterim devlette yaptırmak ama bir yıl daha beklemek istemiyorum teşekkür ederim verdiğin bilgiler için bu mübarek günde Allah bizim yardımcımız olsun inşallah isteyen herkese anne olmayı nasip etsin

Bilgim yok canım ben özelde yaptiriyorum.Allah isini rast getirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…