Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
tsk ederim. Allah muradini versin canim. ins tez zamanda kucagina alirsin

Kızlar ya bu çatlatma iğnesi bende acaip etkiler yapıyor.adet olacakmış gibi sancilarim var belime bobregime vuruyor acaip şişkin hissediyom kasiklarimi penguen gibi yuruyom.acaba bende bi sorun mu var niye bu kadar tepki gösteriyor vucudum

Benim de aynı öyle oldu. Doktora sordum normal dedi. Hala da şişkinim. Sanki adet olacak gibi.

Benim de aynı öyle oldu. Doktora sordum normal dedi. Hala da şişkinim. Sanki adet olacak gibi.
Gecen ay bu kadar değildi ama gecen ay tek yumurtam vardı .ay ya çatlatma ignesinde boyle oluyosam aşılama dan sonra dusunemiyom kendimi.Allahım inşallah bu cabalarimiza cevb verirde bebeklerimize kavusuruz

Gecen ay bu kadar değildi ama gecen ay tek yumurtam vardı .ay ya çatlatma ignesinde boyle oluyosam aşılama dan sonra dusunemiyom kendimi.Allahım inşallah bu cabalarimiza cevb verirde bebeklerimize kavusuruz
Benim ilk aşılama. Bilemiyorum. İki yumurta vardı benim de sanırım o yüzden baskı yapıyor.

Benim ilk aşılama. Bilemiyorum. İki yumurta vardı benim de sanırım o yüzden baskı yapıyor.
Olabilir canım ya sabah 9da labaratuvar a tahlil verilecek semen analizi için.koca uyudu bende gram uyku yok oh valla ya bütün stres bizde onun yerinede düşünüyorum

Dün aşılama oldum ne dün nede bugün ağrı sızı olağan dışı hiç bişey yok nedenki. Bişeyler olsada umutlansam ama yok herşey çok fazla normal

Dün aşılama oldum ne dün nede bugün ağrı sızı olağan dışı hiç bişey yok nedenki. Bişeyler olsada umutlansam ama yok herşey çok fazla normal
canım hç kafana takma genelde hiç belirtim yok ağrım yok diyenlerin tutuyo.Maalesef benim 6.günüm hala hafifte olsa yumurtalıklarımda ağrı var .Ben de ağrı var diye endişeleniyorum yine olmayacak diye.Senin eşinin yıkanmış spermi mi 46 milyon yoksa yıkanmadan önceki mi ..bizimki cok düşükte 3milyon kadardı yıkanmış hali

Evet yıkanmış sayısı 46milyon. Ama iki ay önce kuzenimde yaptırdı aşılama onunda çok düşüktü ama tuttu. Zaten aşılamada sperm sayısı çokta etkı etmiyor hareketlilik daha önemli bizim hareketlilik düşüktü

Allah bağışlasın Allah sizede nasip etsin inş.İçime biraz su serptiniz çok teşekkürler.Kuzeninizin ki kaçtı bizimki kadar düşük müydüde tuttu.Ya bunlar nasip işleri rabbim ol dedikten sonra olur da ne bileyim kafam karışık

Slm kızlar aşılama mi oldum geldim ağrı sizi cekmefim şükür. Allahım ol der oldurur inşallah hepimiz güzel haberler paylasiriz

Onun sayısını bilmiyorum ama çok düşük demişti oda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…