Aşılama 2017mayis ayı aşılama yaptıranlar yaptiracaklarrr

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

İlk aşılamayla hamilelik

• Tuttu

OY: 4 15,4%
  • Tutmadi

OY: 22 84,6%

• Ankete Katılan
    26
  • Anket Kapalı .
Oh kızlar maasallah oldunuz geldiniz inşallah tutar bebisleriniz.
Bende bugün 11 de aşılamamı oldum şimdi heyecanlı bekleyişe geçtim :) sen ne yaptın canım

Aynen bende 12 de yaptırdım bekliyorum
Kasıklarımda çok ağrı var sendede oluyo mu
bende çatlatma iğnesi oldum 2yumosum olmuş 20mm lık yarin 12de asilamam

Oh kızlar maasallah oldunuz geldiniz inşallah tutar bebisleriniz.

bende çatlatma iğnesi oldum 2yumosum olmuş 20mm lık yarin 12de asilamam

Hayırlısı olsun canım inş rabbim bü
Sürekli ve aşırı ağrım yok sadrce oturup kalkarken kasıklarımda bi ağrı oluyor okadar. İlaçta verdimi doktorun? Bana sabah akşam kullanmaya bi ilaç verdi.
Yok vermedi ilaç falan

Bugün ben de aşılama oldum. Düşündüğümden daha ağrılı oldu Hala ağrım var.
Gecmis olsun canim ins biran once kavusursun bebegine. Bisey sorucam yaptirmak kolaymi yani asilama yaparken aci filan oluyormu yoksa dr mudahele kismi cokmu zor

Gecmis olsun canim ins biran once kavusursun bebegine. Bisey sorucam yaptirmak kolaymi yani asilama yaparken aci filan oluyormu yoksa dr mudahele kismi cokmu zor
Aslında çok kısa süren bir işlem ama ben kastım. Çok acıdı ama kısa bir an. Benden de kaynaklanıyor olabilir tabi. Hassasım biraz. Sonrasında yumurtalıklarım mı desem kasıklarım mı desem ağrısından oturup kalkamadım.

Bugün ben de aşılama oldum. Düşündüğümden daha ağrılı oldu Hala ağrım var.
Geçmiş olsun canım umarım hayırlı haberler alırız inşallah. Korkutma beni.benimde yarin olacak inşallah. Kişiden kişiye değişiyormuş vajinasi dar olanlar ve kendini kasanlar zorlaniyormus diye biliyorum.inşallah güzel sonuçlar alirizda cektigimiz çileye deger

İnşallah.canım. nasıl geçti aşılama agrin açın oldumu? Ne kadar yattın?tuvalete sıkışık mi gidiliyor aşılamaya? Ne kadar spermle oldu kaç yumurta? Oh valla hepsini sordum
Aşılama sırasında az bi ağrı oldu ama dayanılmaz değil sonrasında oturup kalkarken biraz ağrım var. Aşılama sonrası 30 dakika sol tarafıma yatırdılar. 46 milyon sperm le yapıldı aşılamam biri 21mm biri 23mm iki yumurtam vardı. Öyle yani benim zor geçmedi çok şükür :))

Oh ne güzel.ay inşallah benimde öyle geçer.devletmi ozeldemi yaptirdin canim

İnşallah canım seninde kolay geçer. Zaten zor olacak bişi yok bir dakika bile ancak sürer :) bende aşılamadan önce cok stres yaptım ama okadar zor değilmiş :)
Evet canım banada asil zor gelen 14gunun geçmesini beklemek daha zorlu gözüküyor gözüme.hayirlisiyla atlatiriz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…