*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Kızlar bişi sorucam doktor bana prednol yazmış . Kortizon ilacı sadece 4 gün içilecekmiş transfere kadar . Aranızda hiç kullanan oldu mu bunu niçin veriyorlar ?
Prednol 4 mg bende transferden 3 hafta önce başladım ve transferin 3. Günü bugün devam ediyorum recetede sürekli yazıyor gece alıyorum uyumadan önce bende yan etki yapmadı.

Kizlarrr allahimmmmm nasil tarifsiz bi duyguymus buuuuuu cildiriyorum resmen ter icinde kaldimmmmm inanamiyorummmm 90.4 cikmisss :halay::KK71:
Ne güzel. Rabbim sağlıkla kucağına almak nasip etsin. Bizlerde peş peşe yazarız böyle mutlu haberler buraya inşallah.

Ben sana bir şey soracağım. Ben de bu çarşamba transfer oldum. Belirti beklemek için çok mu erken acaba? Sen de transferden sonraki günlerde belirti oldu mu? Ben de hiç belirti yok. Erken gibi ama işte...

Son düzenleme:
Kızlar tüp bebek sürecinde yumurta takibi için doktor kaç defa çağırıyor?şehir dışında yaptıracağım ve çalışıyorum da kafama takıldı.
kişiden kişiye değişiyor beni 2 günde bir çağırıyor ve sürecim öyle uzadı ki sonsuza dek sürecek gibi. Ama 3 kez bakıp opuya alınan da var.

X