*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Kızlar bişi sorucam iğnelerde 6. Günüm prugon ve orgalutran kullanıyorum . Bugün yoğun şekilde akıntı geliyor . Normal mi ?

Kızlar bende bağırsak spazmı olduğu için ben kabız olmuyorum ama şunu tavsiye verebilirim zeytinyağı için, sıcak su için çay olur bitki çayı olur yada sadece su olur. Ve gün içinde de bol sıvı tüketin bi de ben lif kaynağı diye haftada 1 balkabağı çorbası yapar iki gün içerim kremalı güzel oluyor.

Kızlar bende bağırsak spazmı olduğu için ben kabız olmuyorum ama şunu tavsiye verebilirim zeytinyağı için, sıcak su için çay olur bitki çayı olur yada sadece su olur. Ve gün içinde de bol sıvı tüketin bi de ben lif kaynağı diye haftada 1 balkabağı çorbası yapar iki gün içerim kremalı güzel oluyor.
Yumurta sayına çok sevindim inş bol kaliteli embriyoların olur

Yumurta sayına çok sevindim inş bol kaliteli embriyoların olur
Amin çok teşekkür ederim Allah hayırlısını versin ama ilaç dışında da baya çabalıyorum destekliyorum. Ama ben grip oldum o nasıl geçecek opuya daha var çünkü en büyük yumurta 9 mm opudan önce ilaçsız nasıl iyilesirim

Transferden sonra bitki çayı içmeyin dediler cnm haberin olsun

Kızlar çatlatma iğnesini vurulduğumuz gün de bu rutin kullandığımız iğneleri oluyor muyuz yoksa bir gün önce bitiyor mu

X