*2017 yılı Aralık Ayında Tüp bebeğe başlayacaklar....*

Kızlar opudan çıktım uyumak istiyorum ama uyutmuyorlar uyumayayım diye eşim telefonu verdi elime bende sizi bilgilendıreyim dedim. Çok iyi geçti dediler yaklaşık 40 dk sürdü 9 tane aldık dediler inş herşey yolundadır
Canımm hayırlı olsun. İnşallah hepsi döllenir. Hadi bakalım zorlu bekleyiş başlıyor.

Ben her gun vurunuyodum canim. Evet malesef biraz zorluyor. Hatta ne tarafa yatsam agri diger tarafa yayiliyodu. Biraz sabir hersey minnoslar icin. Cok yagli bi igne ve cabuk dagilmiyo. Allahim yardimcimiz olsun

Benim de raporum çıktı 2bucuk yıl evlilik ve yek aşılamam var. Benim sorunum da bu şartları kaldırıyormuş. Yarın insallah 1 yumurta bile olsa görurler

Benim de raporum çıktı 2bucuk yıl evlilik ve yek aşılamam var. Benim sorunum da bu şartları kaldırıyormuş. Yarın insallah 1 yumurta bile olsa görurler
Ben de 2buck yillik evliyim 3aşılama var ama bana cikarmadilar ozelde mi devlette mi tedavi goruyosnz birde yasnz kaçtı

Ben de 2buck yillik evliyim 3aşılama var ama bana cikarmadilar ozelde mi devlette mi tedavi goruyosnz birde yasnz kaçtı
yaş 25 üniversite hastanesi devlet. Bende över rezerv bozukluğu var tüp bebekte bile umutsuzmusum şuan 1 yumurta görebilmek için dua ediyorum

İnşallah benim çıkar ama sekreter çok olumsuzdu fsh ın iyi falan dedi ama benim fsh 13.5 lardan yeni 7.5 lara indi :KK43: bütün hormonlarımı alt üst etmişti bu çikolata kisti inşallah raporumda çıkar

İnşallah benim çıkar ama sekreter çok olumsuzdu fsh ın iyi falan dedi ama benim fsh 13.5 lardan yeni 7.5 lara indi :KK43: bütün hormonlarımı alt üst etmişti bu çikolata kisti inşallah raporumda çıkar
Inşallah çıkar ama şöyle de düşün rapor çıkmayacak kadar iyi olman en iyisi değil mi? Ilk denemede tutma ihtimali yuksek. Bende oyle degil

X